Skoči na vsebino

ZIMSKE RADOSTI V SEZONI 2008


misty

Priporočene objave

Kaj se ne bo dalo več? To se vedno da. Ne glede na temperaturo. :P

Pa kaj toliko stokate, saj je snega dovolj:

post-9696-1169081396_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj toliko stokate, saj je snega dovolj:

v naši bližini, kar fajn zgleda :grim

[attachmentid=90055]

post-5241-1169109123_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v naši bližini, kar fajn zgleda :grim

[attachmentid=90055]

A, to pa je druga igra. od kod je slika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matrno :devil:

do februarja ma da zapade najmanj meter snega. Pa da bo ostal pol neki časa, ne da ga bo naslednji dan pobralo.

:SS pa taka zima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mi vsako leto organiziramo hokej na odprtih drsališčih,pa nam letos še ni ratal spelat ene tekme.V soboto tudi v Mojstrani ni bilo ledu.Upam,da bo ta teden mraz naredil svoje. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golte malo prej....

[attachmentid=90486]

zgleda da bo :grim

post-5241-1169647617_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golte malo prej....

[attachmentid=90486]

zgleda da bo :grim

Bemti milu mater, vsi so dobli svojo pošiljko, sam Pohorje ne..... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti milu mater, vsi so dobli svojo pošiljko, sam Pohorje ne..... :headbang: :headbang: :headbang:

Dobimo, prijatelj. Dobimo. Ura je 22.53. Poglej skozi okno. Vse je belo. Zimska idila "pur". Pokliči kaj za smučanje, da malo poženeva smuči.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobimo, prijatelj. Dobimo. Ura je 22.53. Poglej skozi okno. Vse je belo. Zimska idila "pur". Pokliči kaj za smučanje, da malo poženeva smuči.

Danes, morebiti? 8:30, spodnja postaja Vzpenjače? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snega, kolikor hočeš. Snežni topovi pojejo. Nekaj na hitro zmažem, pa gremo. :OK:

Daj, ko se vrneš s Pohorja, javi, kako je gori?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snega, kolikor hočeš. Snežni topovi pojejo. Nekaj na hitro zmažem, pa gremo. :OK:

A na Sleme :naughty: :naughty: :naughty: ? Pravijo, 10 cm novega na 30 cm podlage :? :? :? , bi jim človek še verjel, če jih ne bi poznal. Topovi pa do prelomnice res bruhajo sneg :OK: :OK: :OK: , tako da bomo čez vikend na Cojzarici. Pride kdo gor?? :OK: :OK: Bomo malo poganjali........

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na Sleme :naughty: :naughty: :naughty: ? Pravijo, 10 cm novega na 30 cm podlage :? :? :? , bi jim človek še verjel, če jih ne bi poznal. Topovi pa do prelomnice res bruhajo sneg :OK: :OK: :OK: , tako da bomo čez vikend na Cojzarici. Pride kdo gor?? :OK: :OK: Bomo malo poganjali........

Merde. Na MB Pohorju ne dela nič, razen bejbike. Katastrofa. Je pa -7, tako da upam, da ga bodo še kaj zraven naredili. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj je Pohorje ena sama bejbi strmina in so zajle tudi bolj bejbi mejbi ! :P

Rudek, malo zloben mejbi :devil: :evilgrin: :evilgrin: ????

Merde. Na MB Pohorju ne dela nič, razen bejbike. Katastrofa. Je pa -7, tako da upam, da ga bodo še kaj zraven naredili. :(

So te malo nagnili, ha? Preden greš gor vedno poglej www.pohorje.org! Se splača..... :grim :grim :grim Jaz sem v soboto na Cojzarici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rudek, malo zloben mejbi :devil: :evilgrin: :evilgrin: ????

no ja ! malo ! .)

sem pohorje v rani maldosti presmučal po dolgem in počez ! in se lani po nekaj letih spet "prikazal" ! me je prevzel občutek kot da se po sadovanjakih vozim ! nikak no !

edino kar res velja je nočna smuka ! sicer razrita a po službi ziher paše ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ! malo ! .)

sem pohorje v rani maldosti presmučal po dolgem in počez ! in se lani po nekaj letih spet "prikazal" ! me je prevzel občutek kot da se po sadovanjakih vozim ! nikak no !

edino kar res velja je nočna smuka ! sicer razrita a po službi ziher paše ! :grim

No, pa ob priliki skoči še na Kaštivnik. Boš presenečen...... :naughty: :naughty: . Sadovnjaki? Bi prej rekel vinogradi-bolj blizu resnici.

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sadovnjaki? Bi prej rekel vinogradi-bolj blizu resnici.

he, he ! ja, tako kot pohorsko vino ! .)

v osrčju slovenskih goric se lahko ob ledeni trgatvi sprostite tudi na bližnjih smučiščih sv. tomaža ! :grim

karta velja tudi za vinorodno transverzalo vinotočev & smučišč vinorodnega lenarta, desternika, sv.trojice, jeruzalema in koga ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!