Skoči na vsebino

ZIMSKE RADOSTI V SEZONI 2008


misty

Priporočene objave

Še malo, pa bo tvoja proga tudi nared, XR800...

[attachmentid=90583]

[attachmentid=90584]

brusn, brusn, brusn......mazn, brusn, mazn, brusn.....špricn-psst, špricn-psst, špricn-psst (By Ingemar Stenmark-prosto po Tinčeku iz knige "Velike skrivnosti šampiona iz Areja danes zjutraj na Radiu City)........ Sem se skoro vscal v hlače od smeha..... :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: Kaj je zaj bomo pognali kaj po stadioni, al ne?

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zaj bomo pognali kaj po stadioni, al ne?

Seveda bomo! Pancarje dobim v torek. :( Proga pa bo mogoče že jutri, skoraj gotovo v nedeljo.

No; v torek sem sigurno tam. :OK: :OK:

(-5°C trenutno, 20 topov od Arene do Trikotne jase. :eek: )

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

[attachmentid=91233]

Sobotna tekma na Bledu,šefi in delavci vsi amaterji nekateri celo prvič v življenju na drsalkah.

Najem opreme in dvorane 20 euro-v.Noro je bilo,tako prešvican še nisem bil v življenju.

post-11838-1170675235_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=91282]

[attachmentid=91282]

Pa še stepl smo se,je bla fora folk sploh dojel ni. :kva2:

post-11838-1170747675_thumb.jpg

post-11838-1170748591_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulsko, jst grem tut drsat u četrtek po ene 3 letih, še prej grem pa prvič na tekaške smuči, v petek grem na vogu se mal izživljat z bordom, u soboto grem pa na koblo prvič smučat. Bom povedal v nedeljo, če bom preživel :xx:

Aja, v nedeljo mam pa še fuzbal tekmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo :OK:

meni se bo pa sezona (vsaj sedaj izgleda tako) predčasno zaključila. drug teden me čaka operacija tam nekje pri levem kolku. še dobro da imam za čez 14 dni rezervirano smučanje u A :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo :OK:

meni se bo pa sezona (vsaj sedaj izgleda tako) predčasno zaključila. drug teden me čaka operacija tam nekje pri levem kolku. še dobro da imam za čez 14 dni rezervirano smučanje u A :headbang: :headbang: :headbang:

Misty, tud za servis si je treba cajt vzet :P, držim pesti za hitro okrevanje :winkiss:

Mi smo bili pa sam na smučariji zdravi :( , če bo šlo tko naprej se bo treba kr preselt v gorski raj :hmm: :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala :wub:

sicer pa za servis si ni problem čas vzet, sam kaj ko se zadnje čase servisni interval krajša, hehe

Hmm, ni slaba ideja, preselit se. Letošnjo "zimo" so samo tam gor prave temperature, povsod okol je pretoplo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub vsemu jutri odhajam na smučanje :alien1:

Upam da bo hematom, ki sem ga dobil potem ko so mi v ponedeljek odprli arterijo na nogi, čimprej izginil :headbang:

pa upam da tegale moji doktorji ne berejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjič ko grem na Kanin si montiram na glavo dve meglenke. Od štirih dni sem bil zaradi vremena sam enkrat na smučišču :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden izmed čarov turnega smučanja... :naughty:

noro dobro :OK: :OK:

meni se bo pa sezona (vsaj sedaj izgleda tako) predčasno zaključila. drug teden me čaka operacija tam nekje pri levem kolku. še dobro da imam za čez 14 dni rezervirano smučanje u A :headbang: :headbang: :headbang:

smučanje je mimo, vreme je bilo odlično, škoda le za gužvo na smučišču (počitnice v A in še kje). Kolk se je rahlo pritoževal, malo sem se tudi bal za arterijo na levi nogi, ki so jo odprli par dni pred dopustom, pa se je vse izšlo ;)

Ko popustijo bolečine se še vrnemo (sezonske karte rulz :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kaj vidijo tam gori?... :slap:

Tolste svizce :hmm: . A je to mogoče romanje na Plazje :kva1: ???

@ Misty :OK: hitr en report, mesto dogajanja, razmere pa necenzurirane fotke :P ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plazje,svisci.. :eek:

Plazje = italijanska stran Mangartskega sedla

Dons mi je pa končno ratal otvorit turnosmučarsko sezono in nafilat baterije :yea1:

post-698-1172673488_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Misty :OK: hitr en report, mesto dogajanja, razmere pa necenzurirane fotke :P ....

hehe, sej ni dost za v javnost ...

Nastanjeni smo bli v apartmajih Ebner v Tobringu (prijazna lastnica, lepo urejeni in prostorni apartmaji, še pridemo), smučal pa v Gerlitznu ali po naše Osojščici. Kot sem že rekel, vreme je bilo odlično, dosti sonca, žal pa se je to poznalo tudi na snegu. Popoldne sami težki kuclji na smučišču. Borderk ki so se ustavljale sredi smučišča ogromno, tako da ni mankalo ne smeha in ne kričanja :naughty:

Ma kaj naj še rečem, en teden je prehitro minil, upam da se to zimo še kaj vrnemo, če jim ne bo prej snega zmanjkalo.

fotk pa ni ker smo snemal filmčke s kamero :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plazje = italijanska stran Mangartskega sedla

Dons mi je pa končno ratal otvorit turnosmučarsko sezono in nafilat baterije :yea1:

Saj sm že smučal Plazje..

Tista fotka je pa narejena na relaciji dolina Poden - sedlo Belščica..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!