Skoči na vsebino

ZIMSKE RADOSTI V SEZONI 2008


misty

Priporočene objave

ekkola dam še jaz par slikc iz Monte Nevoso :OK:

:kva2: ma nehi če ne mi bo tipkovnco zalil od slinjenja :P, zdej bom pa res začela verjeti staroselcem da je blo kdaj na Nevosni Monti puno snega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času sem včeraj obiskala Krvavec - neprecenljivo in predvsem neponovljivo :headbang:

Pa pustmo stat žičnice in keykard ...

zjutraj, ko je sneg najbolj optimalen za pomladansko smuko, so nam teptalci omogočili poskakujoče carvanje po zamrznjenih "štengcah" ... je bilo treba pokazati kje so se popoldne matrali.

Njivice so obratovale, zame najboljši progi pod njimi nista bili pripravljeni in odprti in tako je bolja že celo zimo :blink:. Zvoh je prenehal obratovati ob 13.30 .... zakaj, kako, čemu, ne vemo, pač ustno izročilo žičničarja, ki se dere za tabo ko se bašeš na sedežnico :grrr

140 cm snega .... jee right :slap: ... po 12 uri na plano ne pokukajo samo zvončki in kamenčki, temveč tudi konkretne skale :evilgrin: in ni ga lepšega, ko dobesedno nasedeš na omenjeni zadevci :angry: ..... to zopet neprecenljivo izkušnjo delim z žičničarjem in mu omenim naj pred skalo postavi opozorilno tablo, preden se mu kdo konkretno razsuje, pa se mi le nasmehne in odvrne resss bom obvestil :hmm: ... in pol je svizec zavil čoakolado :doze:

Krvavec ? Ne hvala :SS

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kat, vem kake majo na Krvavcu

moj post izpred (točno) enega leta :D

danes gledal na gerlitzen.net, baje majo 75 cm novozapadlega snega (danes zjutraj 60cm) :OK:

moram spet mal podražit kolega, ki je prodal sezonsko karto :headbang:

ja bi rekla da si imela srečo, da nisi niti gor pršu in ti je bil tako prihranjen kak živčni končič :grim ... pri nas ni bilo gneče, tudi opremljenost smučišča me ni toliko motila, kakor do konca aroganten odnos zaposlenih :headbang: .... in potli mi kolegi rečejo ... pa to je vendar Krvavec :eek: , ja in kar naj bo ... se strinjam s tabo ..... imava možnost izbire :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo pa padla prwa letošnja prawa smuka na Golteh B)

[attachmentid=94115]

današnja idila

post-5241-1174486680_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ja bi rekla da si imela srečo, da nisi niti gor pršu in ti je bil tako prihranjen kak živčni končič :grim ... pri nas ni bilo gneče, tudi opremljenost smučišča me ni toliko motila, kakor do konca aroganten odnos zaposlenih :headbang: .... in potli mi kolegi rečejo ... pa to je vendar Krvavec :eek: , ja in kar naj bo ... se strinjam s tabo ..... imava možnost izbire :yea1:

vem da sem imelA :P srečo :D

HB za izbiro :D krvavec me letos ni videl, naj tako ostane

ps: v ponedeljek zaprejo v gerlitznu, najbrž grem jutri malo na poslovilca, še zadnjo furo to zimo :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tednom konzerviral zadeve, do druge zime....No, ja 36 dni smuke pa sem le naklepal (s težko muko).... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo pa zaključli........

je ratalo prewroče B)

[attachmentid=95372]

post-5241-1176273851_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je kratko ampak sladko :)

zdej bo pa dolgo pa drekasto :lol:

z dodatkom wročine B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

JAHU JAHU JAHU

:010 :010 :010 :grupni: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :hooray:

še mau pa bomo smučal pa bordal u kranjski gori, če ne bomo pa kak nasfeld udarl pa bo JAHU

post-10107-1197465574.jpg

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAHU JAHU JAHU

:010 :010 :010 :grupni: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :hooray:

še mau pa bomo smučal pa bordal u kranjski gori, če ne bomo pa kak nasfeld udarl pa bo JAHU

Luzerji................mi že tri tedne skijamo........(celo jaz sem uspel naklepat cele tri dni, ker med tednom ne gre)...... :naughty:

Na pa poglej za lušte, kak ga gori meče (Cojzarica)......

post-6744-1197467395_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luzerji................mi že tri tedne skijamo........(celo jaz sem uspel naklepat cele tri dni, ker med tednom ne gre)...... :naughty:

Na pa poglej za lušte, kak ga gori meče (Cojzarica)......

u pismu a res :worship: ja nč pol bom pa kr na pohorje uletela pa bo če krg ne misl boh nč snega dat :winkiss: a me boste spustl kej smučt na vaše piste, al se morm prej najaut pa da mi odobrite zadevšne hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pismu a res :worship: ja nč pol bom pa kr na pohorje uletela pa bo če krg ne misl boh nč snega dat :winkiss: a me boste spustl kej smučt na vaše piste, al se morm prej najaut pa da mi odobrite zadevšne hehe

Ti sam pridi, samo katane, pa ta velike pipce doma pusti (smo rahlo alergični na raznorazne nožke te dni) Kaj, a boste imeli baklado, pa kuhano brajdešnico na otvoritvi? Le glejte,da se koga ne bo preveč primlo.... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam pridi, samo katane, pa ta velike pipce doma pusti (smo rahlo alergični na raznorazne nožke te dni) Kaj, a boste imeli baklado, pa kuhano brajdešnico na otvoritvi? Le glejte,da se koga ne bo preveč primlo.... :naughty: :whistle:

ka pa je katana? a pipec je nož? jz tega sploh nikol nimam pr seb, mam sam pištolo, pa še to sam na šihtu hehehe.

ja bomo mel baklado, sam so jo prestavl na 22ga k ni snega. ka pa je brajdešnica? matr človk dj govor po slovensk hehehehehe joke :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!