Skoči na vsebino

ZIMSKE RADOSTI V SEZONI 2008


misty

Priporočene objave

Hoj, XR...

Topovi že do trikotne sekajo... ;) ;) :naughty: (sem jih slišal danes zjutraj)

Vem, ja.....občasno pogledam vun.......drugače pa ljudje sprašujejo za tekmo, če kaj bo......Boš kar ti pravi naslov..... :naughty: :whistle:

Pa menda ja ne misliš letos zopet smučat :eek: :alien1:

Ne bo ne......razen, ča ga bom jaz kaj razveselil, pa ga na rame vzel......ko je tako mali pa lahki :evilgrin: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa menda ja ne misliš letos zopet smučat :eek: :alien1:

Ne bo ne......razen, ča ga bom jaz kaj razveselil, pa ga na rame vzel......ko je tako mali pa lahki :evilgrin: :rolleyes:

No, letos res menda ne. Drugo leto pa prav gotovo -> tam enkrat februarja, marca... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, letos res menda ne. Drugo leto pa prav gotovo -> tam enkrat februarja, marca... :P :D

Otvoritev pa bo na kaki nočni, če se seveda ne motim?? :evilgrin: :naughty: Saj do te pa bomo skije že zrihtali......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otvoritev pa bo na kaki nočni, če se seveda ne motim?? :evilgrin: :naughty: Saj do te pa bomo skije že zrihtali......

Drži! No, za skije nisem prepričan. :P :naughty: :krneki: :P

No, za bejbiko ali Sleme sem že zdaj dovolj dober. :P :fredy: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa če bi še u kranjski gori eno naredl se bom jz z ASK Kranjska Gora zmenila, fotr pa brat pa itak na žičnci delata, pa bosta že zaprla en konc poligona (vitranc) pa bomo štart naredl kr iz tm k šatratajo za SP pa do podna dol, pa da vidmo pol profije kok majo kondicije in znanja. ka pravte? no sicer če nardimo štart že iz slalom štarta bo pomoje kr prehuda za nekatere an?

a se zmenm?

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa če bi še u kranjski gori eno naredl se bom jz z ASK Kranjska Gora zmenila, fotr pa brat pa itak na žičnci delata, pa bosta že zaprl en konc poligona (vitranc) pa bomo štart naredl kr iz tm k šatratajo za SP pa do podna dol, pa da vidmo pol profije kok majo kondicije in znanja. ka pravte? no sicer če nardimo štart že iz slalom štarta bo pomoje kr prehuda za nekatere an?

a se zmenm?

Heh - pa še iste karte veljajo! Imamo lahko prvi tek dopoldan v KG, potem ga z motorji v MB mahnemo in imamo tam drugi tek v nočni (zgoraj na FISki).. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa če bi še u kranjski gori eno naredl se bom jz z ASK Kranjska Gora zmenila, fotr pa brat pa itak na žičnci delata, pa bosta že zaprla en konc poligona (vitranc) pa bomo štart naredl kr iz tm k šatratajo za SP pa do podna dol, pa da vidmo pol profije kok majo kondicije in znanja. ka pravte? no sicer če nardimo štart že iz slalom štarta bo pomoje kr prehuda za nekatere an?

a se zmenm?

Že, že ......tradicija pa je na MB strani, se ti ne zdi?? Bodi no resna s takimi stvarmi.......se jih ja pol pobije, do cilja........ :evilgrin: Če pa boš kaj organizirala, smo pa pripravljeni prit ....... :rolleyes: Aja, pa fajn bi bilo če bi imeli sneg..... :D

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh - pa še iste karte veljajo! Imamo lahko prvi tek dopoldan v KG, potem ga z motorji v MB mahnemo in imamo tam drugi tek v nočni (zgoraj na FISki).. :D :D

hehe huda ideja ko triatlon, umes na poti se pa še kej spomnemo jupi

Že, že ......tradicija pa je na MB strani, se ti ne zdi?? Bodi no resna s takimi stvarmi.......se jih ja pol pobije, do cilja........ :evilgrin: Če pa boš kaj organizirala, smo pa pripravljeni prit ....... :rolleyes: Aja, pa fajn bi bilo če bi imeli sneg..... :D

ej itak da je tradicija pr vam no problem, ne mislm tega čist nč spreminjat men verjem, sam sm pa mnenja, da več mamo teh zimskih radosti, bol se bomo spoznaval in družl pa še zabaval, je tko?

ja ne sj drgač če bi bi tam na dolenčevem rutu naredl (štiriseda) tm je nekak mal zahtevn mal pa ne pa še dost dolga proga je, mislm da bi bla kr primerna.

sam bemu jz sm tole zj kr mau resno zagrabla in bi kr z veselm kako tako tekmico nardila. sam mi morte pa povedat, kdaj jo mislte vi narest, da nau slučajno na isti dan hehe, ker pol bo pa zmeda hehe pa itak bojo usi rajš šli k vam, k je pač že tradicija hehe. a loohk? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe huda ideja ko triatlon, umes na poti se pa še kej spomnemo jupi

ej itak da je tradicija pr vam no problem, ne mislm tega čist nč spreminjat men verjem, sam sm pa mnenja, da več mamo teh zimskih radosti, bol se bomo spoznaval in družl pa še zabaval, je tko?

ja ne sj drgač če bi bi tam na dolenčevem rutu naredl (štiriseda) tm je nekak mal zahtevn mal pa ne pa še dost dolga proga je, mislm da bi bla kr primerna.

sam bemu jz sm tole zj kr mau resno zagrabla in bi kr z veselm kako tako tekmico nardila. sam mi morte pa povedat, kdaj jo mislte vi narest, da nau slučajno na isti dan hehe, ker pol bo pa zmeda hehe pa itak bojo usi rajš šli k vam, k je pač že tradicija hehe. a loohk? O:-)

Seveda lohk :worship: ......Hadrica racing team pride sigurno :evilgrin: .......Normalno, več je teh tekem(na raličnih terenih) bolje je :winkiss: ........ Jaz računam, da če tekma bo, bo sigurno po lisici, torej tam po 14.1.2008.....Pa daj Furi povej ti kaj več, če veš.........

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda lohk :worship: ......Hadrica racing team pride sigurno :evilgrin: .......Normalno, več je teh tekem(na raličnih terenih) bolje je :winkiss: ........ Jaz računam, da če tekma bo, bo sigurno po lisici, torej tam po 14.1.2008.....Pa daj Furi povej ti kaj več, če veš.........

aha kul tenks za info, no furi sj mi lohk na pm pošleš al pa kr na mail dej bo še bolš. mam občutek, da se bom tega lotla, ker mi je res zakon zadevšna to, sj se spomneš kako sm bla razočarana lansk let k niste uspel spelat tekme zarad snega. no sj letos bo pa itak akcija, pa sneg tud, no saj pr vm hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha kul tenks za info, no furi sj mi lohk na pm pošleš al pa kr na mail dej bo še bolš. mam občutek, da se bom tega lotla, ker mi je res zakon zadevšna to, sj se spomneš kako sm bla razočarana lansk let k niste uspel spelat tekme zarad snega. no sj letos bo pa itak akcija, pa sneg tud, no saj pr vm hehehe

Zrihtaj......mi imamo vsi sezonske, tak da ni blema......... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zrihtaj......mi imamo vsi sezonske, tak da ni blema......... :rolleyes:

hehehe jap jz tud, ja se bom potrudla, sj kokr vs jz poznam naute nč kej škrtarl z info, če bom kej rabla an?

prosm O:-)

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe jap jz tud, ja se bom potrudla, sj kokr vs jz poznam naute nč kej škrtarl z info, če bom kej rabla an?

prosm O:-)

V principu je dobrodošlo, da ti pomagajo najmanj dva do trije (sicer jih je lahko več, vendar v praksi delajo 2-3-je) ...........Kako boš pa speljala zadeve glede najema proge, merjenja cajtov, plac za raglasitev rezultatov, diplome, medalje, pokali...in vse ostalo kar sodi zraven? Priporočam ti da se povežeš s kakšnim klubom (npr. Road Shadows), kateri ti bo pomagal glede financ, sponzorjev, donatorjev..........Ostalo pa je stvar prijavnine in reklame......sama, boš bolj težko kaj oz. se ti zna zgodit da izpade zadeva na pol narejena......V Mb se vsi med seboj bolj ali manj poznajo (mislim na organizatorje in Športni center Pohorje) oz. je zadeva utečena že mislim, da 8-9 let.....Tako, da iskušnje fantje imajo..... :whistle: :closedeyes:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmešano čist !

pa saj sta si obe FIS slalomski zelo podobni in nič kaj prezahtevni sploh če postaviš veleslalom na dolžino slalomske proge ! pa mislim da ma Vitranc vseeno malce več naklona ! kakorkoli ! če bo sneg in dirke, pridem ! :evilgrin:

Noise pa bo zrihtal spomladanski grand finale na Krvavcu ! :naughty:

skimototrisvet !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmešano čist !

pa saj sta si obe FIS slalomski zelo podobni in nič kaj prezahtevni sploh če postaviš veleslalom na dolžino slalomske proge ! pa mislim da ma Vitranc vseeno malce več naklona ! kakorkoli ! če bo sneg in dirke, pridem ! :evilgrin:

Noise pa bo zrihtal spomladanski grand finale na Krvavcu ! :naughty:

skimototrisvet !

Zakaj pa ne Rudek, zima je dolga............ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V principu je dobrodošlo, da ti pomagajo najmanj dva do trije (sicer jih je lahko več, vendar v praksi delajo 2-3-je) ...........Kako boš pa speljala zadeve glede najema proge, merjenja cajtov, plac za raglasitev rezultatov, diplome, medalje, pokali...in vse ostalo kar sodi zraven? Priporočam ti da se povežeš s kakšnim klubom (npr. Road Shadows), kateri ti bo pomagal glede financ, sponzorjev, donatorjev..........Ostalo pa je stvar prijavnine in reklame......sama, boš bolj težko kaj oz. se ti zna zgodit da izpade zadeva na pol narejena......V Mb se vsi med seboj bolj ali manj poznajo (mislim na organizatorje in Športni center Pohorje) oz. je zadeva utečena že mislim, da 8-9 let.....Tako, da iskušnje fantje imajo..... :whistle: :closedeyes:

am ja lej drgač jz k sm smučala učasih mi ni problem to organizirat, k se use preko ASK Kranjska Gora zmenila. Za najem proge je še manjši problem k mam fotra pa brata na žičnici. glede info sm mislla bl tko, če kej nam vedla, da bi vas prašala kako se vi s tem spopadete, sicer načeloma use vem, sj sm 15 let tekmovala bemtiš bom pa že neki skup spravla hehehehe. aja za reševalce tud ni problem, mam veze hehe (so me že parkat pelal :unsure: )

uglavnem ej res hvala za info, zj bomo pa samo na sneg počakal hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda lohk :worship: ......Hadrica racing team pride sigurno :evilgrin: .......Normalno, več je teh tekem(na raličnih terenih) bolje je :winkiss: ........ Jaz računam, da če tekma bo, bo sigurno po lisici, torej tam po 14.1.2008.....Pa daj Furi povej ti kaj več, če veš.........

Pogovori so v polnem teku, fiksnega termina pa še ni. Bo pa v prvi polovici februarja... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogovori so v polnem teku, fiksnega termina pa še ni. Bo pa v prvi polovici februarja... :naughty:

No, te pa tak vse vemo.....sneg (izgleda) letos bo...... :hmm: :zzz: Ej Gorenjka, ta pa januarja prijemo k tebi........ :beer2:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!