Skoči na vsebino

ZIMSKE RADOSTI V SEZONI 2008


misty

Priporočene objave

Zakaj imaš pa robove čist suhe, mislm :evilgrin: !!!

Čista norca :naughty:

ja kaj si nor haha, če veš kaka cesta je bla, bolj proti vrhu naju je že brozga čakala hehe...to je bla taka lepa umirjena zimska turca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko, kva je blo z zadnmu sedežam? :hmm:

hehe dolga zgodba, nič drastičnega sicer, morn pač celotne zadnje plastike na riti razszavit in spodaj pričvrstit ta pokrov zadnjega zica, ker sem namreč zgubo nek šraufek, ki drži ta zadnji zic dol, in mi ga drugač dviguje med vožnjo, zaj sn pa improvizorično s selotejpom zalepo da mi nea pri vlkih hitrostih ko bremzam ga gor dviguje hehe...zdaj ko je zapado sneg bo cajt za take rihtanje takih pičkarij :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vam zimske radosti...hehe

post-11619-1197634371_thumb.jpg

post-11619-1197634393_thumb.jpg

Ej, bravo!

Druga slikica ... kaj ni to cesta od bolnice dol, v dolino?

Ali se mogoče motim?

Vsaka čast .... :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, bravo!

Druga slikica ... kaj ni to cesta od bolnice dol, v dolino?

Ali se mogoče motim?

Vsaka čast .... :worship: .

am...je ja, sma misla it do belvija, ampak je blo že preveč snega, pa mokra cesta ful ko se je talil sneg, pa sma se tu pri pljučnem oddelku raje obrnila hehe...najboljše je blo, ko se je folk dol vozo z avtom pa smučke gori na strehi, midva pa z motori in to z cestaki... so si tak mislili svoje hehe... :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Zgleda, da imajo v MB še malo travm od lani, ko snega in nizkih temperatur ni bilo od nikoder. Že šesti dan zapored šibajo sneg s topovi na fisko... :D Še malo, pa bo Arena pod snegom... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Zgleda, da imajo v MB še malo travm od lani, ko snega in nizkih temperatur ni bilo od nikoder. Že šesti dan zapored šibajo sneg s topovi na fisko... :D Še malo, pa bo Arena pod snegom... :D :D

Ne bo ne....sn se včeraj peljal v dolino, sicer je ogromno nastrelanega snega, samo še zdaleč ne toliko, da bi jih zasipalo....saj veš kako jug liže progo...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo ne....sn se včeraj peljal v dolino, sicer je ogromno nastrelanega snega, samo še zdaleč ne toliko, da bi jih zasipalo....saj veš kako jug liže progo...... :naughty:

Še posebej tisti jug pri -11°C... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...sn se tudi jaz odločo, da po 2 letih pavze od smučanja(rekreativnega), ter 6 let od resnega, grem ju3 malce sprobat, da vidim če še sploh znam se pelat hehe...temperature so napovedane ekstra nizke, tako da bom večino časa preživel pri lukeju ali koči na kuhanih vincih in borovničkah hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

prvi kriterij sedaj že lanskega snega na nadmorskih 1916m Začarani dvori na Ogorjelici -Jahorina!

inside:

a i šire

post-770-1199464137_thumb.jpg

post-770-1199464211_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi kriterij sedaj že lanskega snega na nadmorskih 1916m Začarani dvori na Ogorjelici -Jahorina!

inside:

a i šire

o legenda jahorina :worship: , jaz sem bil par let nazaj tam, konec marca in je blo polno snega hehe...ki ste pa drugač stanovali, doli v hotelu bistrica al v sarajevu??? povej kaj več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E tako....končn kupu smuče po dolgem nagovarjanju moje bolše polovice (ka mi je tega treba :slap: ). Dan D bo tam nekje konc januarja na Podkorenu 1 (tam ka tisti tamali iz vrtca smučajo :whistle: ), ni strmo, ni gužve, pa nobenga ne bom motu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E tako....končn kupu smuče po dolgem nagovarjanju moje bolše polovice (ka mi je tega treba :slap: ). Dan D bo tam nekje konc januarja na Podkorenu 1 (tam ka tisti tamali iz vrtca smučajo :whistle: ), ni strmo, ni gužve, pa nobenga ne bom motu :blush:

Boš vidu, da ne bo slabo. Nagneš lahko še bolj kot na motorju pa gum ni treba menjavat. :D Priporočam, da se odpelješ mal naprej do Višarij al pa še boljše do Nasfelda. Širše izletne cone pa manj kegljev... za vsak slučaj. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš vidu, da ne bo slabo. Nagneš lahko še bolj kot na motorju pa gum ni treba menjavat. :D Priporočam, da se odpelješ mal naprej do Višarij al pa še boljše do Nasfelda. Širše izletne cone pa manj kegljev... za vsak slučaj. :)

Mam itak cel tedn časa. Sam morm pazit, da bom cel prišu domov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E tako....končn kupu smuče po dolgem nagovarjanju moje bolše polovice (ka mi je tega treba :slap: ). Dan D bo tam nekje konc januarja na Podkorenu 1 (tam ka tisti tamali iz vrtca smučajo :whistle: ), ni strmo, ni gužve, pa nobenga ne bom motu :blush:

Ko bo Tanjuška to prebrala, bo sigurno iz firbca okrog primahala :naughty: :evilgrin:

in panoramska :photo:

Iiiiii, kak lejpo..... :worship:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom jst gor, bo ona še spala. Lani bil tkoj ob 8 al 9, ko se je odprlo. Je tak blažen mir bil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo mene v Kr.Gori. Bejžteeee stran :D

BTW. Kako je potem z Višarjam? A bi blo tam za takega začetnika kot sem jaz? Ker kokr sem gledu je tam samo rdeča (koliko je sploh težka?) in črna proga? Plave so bolj pri Trbižu?

Ne bi se rad čist polomu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

višarji so zakon, sploh zadnja prelomnica :naughty: . Z malo sreče skočiš direkt za šank :lol1:

ps: upam da si še cel, Kranjska gora je zajebano smučišče. Samo še u Kandršah sem bolj grdo padel ... :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola...za enkrat sem še cel...bomo pa vidli kako bo dalje:P

Višarska je itak bila zaprta zaradi tekme....še boljš...je prestrma zame :blush: Čeprav sem po nekaj dneh ratal kar korajžen...mogoče preveč hehe

V Kr.Gori se nisem spustil niti enkrat. Sem se raje "sončal" na Tromeji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola...za enkrat sem še cel...bomo pa vidli kako bo dalje:P

Višarska je itak bila zaprta zaradi tekme....še boljš...je prestrma zame :blush: Čeprav sem po nekaj dneh ratal kar korajžen...mogoče preveč hehe

V Kr.Gori se nisem spustil niti enkrat. Sem se raje "sončal" na Tromeji :D

morda potegneš kakšno analogijo s (pre)močnim motorjem :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!