Skoči na vsebino

ZIMSKE RADOSTI V SEZONI 2008


misty

Priporočene objave

višarji so zakon, sploh zadnja prelomnica :naughty: . Z malo sreče skočiš direkt za šank :lol1:

ps: upam da si še cel, Kranjska gora je zajebano smučišče. Samo še u Kandršah sem bolj grdo padel ... :drunk:

ehhhh najlepši padci so z bordom .... tisti hrbtni k ti sapo vzamejo :rolleyes:

@ Frips kako je s Tromejo, a so talarji tud tm ??? Kaj je pa narobe s Kranjsko goro ??? .... iščem primerne terene za malo adrenalinko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede TROMEJE. 2 proge so opremljene s talerji. Ena je mal bol položna, druga mal bol strma. So pa obe dokaj kratke,cca 300m na oko.

Za učit bordanje se mi zdi ok, posebaj tista prva,ki je bol položna. Se je lih en učil takrat...mene je vse bolel, ko sem ga gledal. Bil revež več na riti kot na nogah.

S Kr.Goro ni nič narobe, samo je prevelika gužva in mi nekak ne sede, vsaj zame. Pa še takrat, ko sem jaz bil tam, je bil sneg tko tko (umeten in malo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO

Bordat se pejte učit v AUT (Nassfield) oz. ITA (Dolomiti), ker so zelo dolge proge tako, da imaš eno progo za

cel dan čez glavo :whistle: . Preveč gledate na položnost, glejte raje koliko se vozite dol zaradi ravnotežja,

ko dobiš malo filinga je pri nas že konec proge. Potem se pa primajaš že na vlečnico,

katera ima min. 15 min vleke do gor, med tem časom se že ohladiš in filing dobiš šele konc dneva oz. tretji dan (začetniki mislim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Frips ma na zemljevidu sem vidla vsaj 4 talarčke al so mrbit tisto sidra ??? Sprašujem pa za t malo ... Niko :)

@ Porto se strinjam, no Nassov Feld bi jest kr črtala ker so tm ponavadi nezrihtane piste se pravi al led ali kuclji. Dolomiti so pa itaq zakon :D, za bordanje sploh predeli med San Cassianom in Corvaro in seveda Colfosco, če pa še trenerja najameš za kako urico si pa sploh v borderskih nebesih.

Dolžina proge ... o tem bi se pa dalo diskutirat, osebno so mi bolj pri srcu take, k se jih da prebordat v enem šusu, da ni potrebno vmes na snegu ležat.

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Frips ma na zemljevidu sem vidla vsaj 4 talarčke al so mrbit tisto sidra ??? Sprašujem pa za t malo ... Niko :)

Nope, 2 proge so talerčki ostalo so sidra. Takšna je situacija "zgoraj" (4-sedežnica).

Sem pa pozabil na spodnji del. Tam pa je še ena z talerčki, kjer se ponavad učijo tamali.

Grema pa z mojo ta vikend mogoče spet gor, pa ti lahko poslikam bolj natančno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem nadebudnim borderjem........iz lastnih izkušenj......

Največja jeba je, da se učite nekje, kjer je vlečnica!!!!!!

V celem dnevu, mi je na.....povdarjam...OTROŠKI VLEČNICI......uspelo priti na vrh.....samo 3x!!!!

Naslednji dan, pa tut klasično nisem mogel več smučati, ker so me bolele kosti.......ki jih verjetno človek sploh nima!!!!

Ajm tu old for dis šit!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sem jaz pussy :whistle: in bordam samo tam kjer premorejo sedežnice, na navadnih vlečnicah ne vem če sem trikrat prišel do vrha :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sem jaz pussy :whistle: in bordam samo tam kjer premorejo sedežnice, na navadnih vlečnicah ne vem če sem trikrat prišel do vrha :kva2:

Nop....nix pussy.....temu se reče.....racionalen človeček!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Frips ma na zemljevidu sem vidla vsaj 4 talarčke al so mrbit tisto sidra ??? Sprašujem pa za t malo ... Niko :)

@ Porto se strinjam, no Nassov Feld bi jest kr črtala ker so tm ponavadi nezrihtane piste se pravi al led ali kuclji. Dolomiti so pa itaq zakon :D, za bordanje sploh predeli med San Cassianom in Corvaro in seveda Colfosco, če pa še trenerja najameš za kako urico si pa sploh v borderskih nebesih.

Dolžina proge ... o tem bi se pa dalo diskutirat, osebno so mi bolj pri srcu take, k se jih da prebordat v enem šusu, da ni potrebno vmes na snegu ležat.

Tudi Miara proti San Vigiliu di Marebbe ni slaba......no, ne vem če je ravno Piz Sorega nad San Cassianom (predvsem spodnji del, zgoraj bi še šlo) ravno primerna, medtem ko ostale na zgornjem platoju vsekakor so (same plave in to dobesedno)..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ste pussyji!

ko sem še jaz imel ideje da bom zraven smuč tudi bordal (dokler nisem ugotobil da je to res za pussyje in pozerje - torej pussyje na x2) sem se z klasično vlečnico vozil od prve sekunde dalje brez problemov, večji problemi so bili potem na progi ko glupi bord nikakor ni kapiral kdaj naj grabi kanta in kdaj ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večji problemi so bili potem na progi ko glupi bord nikakor ni kapiral kdaj naj grabi kanta in kdaj ne :whistle:

Zakaj kanta mora sploh grabiti, če se da lepo odskočit in zamenjat smer & itd.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehhhh najlepši padci so z bordom .... tisti hrbtni k ti sapo vzamejo :rolleyes:

...

:lol1: :lol1: da ni meu rude kej pri tem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživita jutr s tamalo na 3meji. Midva z mojo bova šele v soboto gor.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživita jutr s tamalo na 3meji. Midva z mojo bova šele v soboto gor.

Škoda, da ne bosta jutri. Bi se lahko mal skupaj dričali. Jest bom tko al tko sam za varuško. Bom mogu pazit na dve kamikazi, eno malo na dilah in eno večjo na bordu. :kva2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno bo tale podaljšan vikend spet vsa slovenija na smučiščih :OK:

see yaaaa na turracherju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kdo jutri mudi na voglu naj pokliče za kak kuhan vin :whistle: :whistle:

Haaa condor, bla gužva ko prasica... Mi smo šli pol na drugo smučišče. Drgač pa smuk z vrtoglavo hitrostjo ne škodi...je dobro za telo in duha da se učvrsti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so rekli da bodo počakali dokončanje Gorenjske AC da bo potem res RADOST ! :evilgrin: :fredy: vikend štala totalna ! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!