Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Že pred kakšnim mesecem mi je Zlati omenil, da je 30.11. zbor v Konavlah pri Dubrovniku. Ko se je ta datum približal, sva se odločila, da se odpraviva na pot ne glede na vremenske razmere, razen morda, če bi zapadel sneg. V petek zjutraj ob 7,15 pri -5 cold.gif sem se mrazu primerno oblekel in se odpravil proti Šentjurju, kjer me je že čakal Zlati. Dobila sva se na črpalki, kjer sva že s pomočjo ventilatorja na Zlatijevem motorju sušila notranjost vezirja. Krenila sva naprej proti Brežicam, tankala in naprej preko Zagreba, kjer je temperatura padala že na -9 stopinj,cold.gif proti Karlovcu na avtocesto. biker.gif Temperatura se je počasi dvigala, zato sva zapustila pri Gračacu avtocesto in nadaljevala po stari cesti proti Sinju in Makarski. Ceste so bile mokre od dežja, 0221.gif ki je padal že zjutraj, vendar naju to ni motilo. V Dubrovnik sva prišla že v temi. Malo sva poslikala "Dubrovnik u noči". Do Konavel sva imela še cca 20 km, zato sva krenila naprej, kamor sva prišla približno ob 20,00 uri. Sprejem je bil res prisrčen, saj so se do naju vedli kot, da smo že stari znanci in prijatelji. Bila sva edina Slovenca z motorjem, kasneje zvečer so se pripeljali s kombijem še ljubljančani (Bajo 7 in njegova druščina).bananadance.gif Postregli so naju z jedačo in pijačo. Po prijetnem klepetu sva preostanek noči prespala kar v klubskih prostorih na blazinah. :worship: Zbudila sva se v sončnem jutru. Imela sva namen obiskati prijatla Gašota iz Bara, vendar zaradi tehničnih težav tega nisva izpeljala. Po še enem prijetnem večeru in dobrem spancu sva zjutraj ob 6,30 uri krenila proti domu.143.gif Od Pakoštanov pa vse do Zagreba naju je spremljal dež, kar pa naju ni spravilo v slabo voljo. Domov sem prišel ob 17,00 uri. Kljub mrazu in dežu sem bil z izletom zelo zadovoljen in mi ni žal, da sva se odločila za to malo avanturico. :whistle: Prevozila sva 1440 km. :worship:

Saj vem, nekareri boste rekli, da sva ... stupid.gif

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že pred kakšnim mesecem mi je Zlati omenil, da je 30.11. zbor v Konavlah pri Dubrovniku. Ko se je ta datum približal, sva se odločila, da se odpraviva na pot ne glede na vremenske razmere, razen morda, če bi zapadel sneg. V petek zjutraj ob 7,15 pri -5 cold.gif sem se mrazu primerno oblekel in se odpravil proti Šentjurju, kjer me je že čakal Zlati. Dobila sva se na črpalki, kjer sva že s pomočjo ventilatorja na Zlatijevem motorju sušila notranjost vezirja. Krenila sva naprej proti Brežicam, tankala in naprej preko Zagreba, kjer je temperatura padala že na -9 stopinj,cold.gif proti Karlovcu na avtocesto.biker.gif Temperatura se je počasi dvigala, zato sva zapustila pri Gračacu avtocesto in nadaljevala po stari cesti proti Sinju in Makarski. Ceste so bile mokre od dežja,0221.gif ki je padal že zjutraj, vendar naju to ni motilo. V Dubrovnik sva prišla že v temi. Malo sva poslikala "Dubrovnik u noči". Do Konavel sva imela še cca 20 km, zato sva krenila naprej, kamor sva prišla približno ob 20,00 uri. Sprejem je bil res prisrčen, saj so se do naju vedli kot, da smo že stari znanci in prijatelji. Bila sva edina Slovenca z motorjem, kasneje zvečer so se pripeljali s kombijem še ljubljančani (Bajo 7 in njegova druščina).bananadance.gif Postregli so naju z jedačo in pijačo. Po prijetnem klepetu sva preostanek noči prespala kar v klubskih prostorih na blazinah. :worship: Zbudila sva se v sončnem jutru. Imela sva namen obiskati prijatla Gašota iz Bara, vendar zaradi tehničnih težav tega nisva izpeljala. Po še enem prijetnem večeru in dobrem spancu sva zjutraj ob 6,30 uri krenila proti domu.143.gif Od Pakoštanov pa vse do Zagreba naju je spremljal dež, kar pa naju ni spravilo v slabo voljo. Domov sem prišel ob 17,00 uri. Kljub mrazu in dežu sem bil z izletom zelo zadovoljen in mi ni žal, da sva se odločila za to malo avanturico. :whistle: Prevozila sva 1440 km. :worship:

Saj vem, nekareri boste rekli, da sva stupid.gif

zakaj že?.....so še bolj nori na tem svetu.....pa škoda da nista šla do Gašota......v Puleni imajo dobre pice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj že?.....so še bolj nori na tem svetu.....pa škoda da nista šla do Gašota......v Puleni imajo dobre pice...

Vem ja... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Prevozila sva 1440 km. :worship:

Saj vem, nekareri boste rekli, da sva ... stupid.gif

....ja kaj pa drugega. Sami mazohisti..... :P :hmm: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa pravim PRAVI MOTORISTI :worship: Ni slabega vremene,je le slaba oprema!!!

... ja ampak malo težko je komu razložit, da ti je lahko lepo, tudi ko je zajebano in težko. So pač občutki lepši, ko prideš domov na ričet, na toplo,... V soboto ali nedeljo moram narediti cca 800 - 1000 km, ker bi rad naredil v ponedeljek A servis za novi motorček. Greva??? Staro turo okoli Velebita v obratni smeri (na primer)? LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam je** kt mi prste že skor lomi po enih par 10-ih km... pa sej ni panike ene 170 zdržat (KOMAJ, sam je tak gušt se vozit....), sam jh pol itak že več na čutš...me pa TKOOOOOO uleče u dalmacijo, alpa Bosno, da bom pošizla....pa tako lepo vreme.... pa kamot se da vozt.... KRIZA..... A ma kdo izkušnje z unimi grelci za na balanco? A jih je ful težko zmontirat, pa kakšne so vaše izkušnje (preden se spet pojavm pr Lojzetu z kakšnim nenavadnim vprašanjem :whistle: ....)

...aja...dons sama okol 30 km... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm tut jst enih 60km spet naredu...Seveda sam.Blo kar lepih ker je bla cesta še kar suha.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam je** kt mi prste že skor lomi po enih par 10-ih km... pa sej ni panike ene 170 zdržat (KOMAJ, sam je tak gušt se vozit....), sam jh pol itak že več na čutš...me pa TKOOOOOO uleče u dalmacijo, alpa Bosno, da bom pošizla....pa tako lepo vreme.... pa kamot se da vozt.... KRIZA..... A ma kdo izkušnje z unimi grelci za na balanco? A jih je ful težko zmontirat, pa kakšne so vaše izkušnje (preden se spet pojavm pr Lojzetu z kakšnim nenavadnim vprašanjem :whistle: ....)

...aja...dons sama okol 30 km... :cry:

Evo ti Dalmacije samo gasaaaaa :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 15 h po stari cesti iz Maribor - Domžale in nazaj v Slovensko Bistrico po avtocesti do Konjic. Cesta kar slinava, temperatura kar znosna. Na povratku prehitel motorista KP registracija (modra Yamaha), ki je pametno počasneje vozil zaradi nezimske opreme (kavbojke... :unsure: ). 220 km. Sedaj bo nekaj dni sranje. Bo v nedeljo boljše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sm jezna ko sam lucifer.... So mi čist razrili pot prot Sorci, barabe... Samo jebeno delo na cesti po vseh gričkih....

Ma u klin...nej gre vseskup :headbang: :headbang: :headbang:

...na koncu borih 75 km....pa celo en del poti za nazaj je bil isti.....KATASTROFA

Ma nej me koklja kokne.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok sn jaz dons letu....vaaaaaa.... :kva2: :kva2: :kva2: po spolzki cesti in slik gume na motorju....vaaaaaa :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst še vedno po cestah skačm

fletn je še vedno :worship:

dons mi je zmrznu čel

braincapka je še vedno aktualna

ma sej je poletje :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa verjetno res zadnji letošnji giro. Slov. Bistrica - stara cesta Ljubljana - Vrhnika - Postojna - Kozina - proti Reki - levo čez hribe na Grobnik - Delnice - Kočevje - Žužemberk - Trebnje - Mirna - čez Brunk Krmelj - Zidani most - Celje - Frankolovo - Sl.Konjice - dom. Skupnih 550 km. Začel v soncu ob 11h, lepo vreme do Trojan, močvirje v megli, od Postojne spet sonček, ki je v Trebnjem zašel. Gužve ni bilo :whistle: . Sedaj sedim na peči, da pridem nazaj na normalno temperaturo. Prihaja pa šnops s čajem. LP vsem, ki se jim cedijo sline.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm mal trenirat začel za Elefantentreffen...Enih 35km

:slap:

Na stara leta pa boš skoz cevke lulal ... :rolleyes: .

Norec ... :worship: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!