Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Včeraj sem se pa malo zapeljal.

Slov. Bistrica- Maribor- Radlje ob Dravi- Radlpass- Golica- Volkermarkt- Zeltweg- Gaberl- Koflach- Graz- Maribor- Sl. Bisrica.

Cesta Zeltweg- Gaberl- Koflach je idealna, še boljša kot na Golico. Vreme je bilo super- delno oblačno in ne prevroče. Lepih 400 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto zjutraš štart proti BIH natančneje v Doboj na moto zbor,vožnja je potekala nekako takole iz Rakeka do Kočevja-Metlike na hrvaško do Karlovca in proti bosni čez Dvor na Banja Luko in v Doboj cca 500km nazaj po isti poti le da smo šli na Gradiško ter nato na AC za Zagreb in po stari cesti do Ljubljane kjer nas je pričakala nevihta s točo tako da smo nadaljevali do Unca po AC nabralo se prijetnih 1000 in nekaj kilometrov

današnja furca pa je bila v dežju in sicer le 16km,glih tolk da sem mal stestirala en motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se odločil, da grem malo jodlarje pogledat in sem ob 9ih štartal preko prehoda Rateče in Trevisia proti Arnoldsteinu in nato proti Hermagorju.

Pri St Stefanu odcep desno na Windsche hoe, potem pa preko Feistritz am Drau proti Milstatterskemu jezeru. Jezero je dolgo cca 10 km in cesta speljana ob obali tako, da so res lepi pogledi.

Na koncu jezera odcep desno proti Gmundu. Tam se prične dolina malte - Maltatal.

Tale tvoja tura mi je zelo vsec. Iscem po zemljevidu, pa ne najdem St Stefan in Windsche. A v Hermagorju zavijes desno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj spet ena solo turca. Na obisk k prijateljici v Žiri.

Ker je Ljubljana ob 16 ih čisto zabita sem šla kar na Podutik - Dobravo - Horjul - Šentjošt - Smrečje - Žiri, nazaj pa Žiri - Gorenja vas - Poljanska dolina - Šk.Loka - Zbilje - Smlednik - Vodice - Bukovica - Mengeš - Trzin - mojga obiskat v službo - LJ. 110 km.

Užitek je peljati po cesti, kjer v glavnem srečuješ kolesarje in samo kakšnega vročekrvnega šoferja avta.

Narava je bila oprana. Le cesta od Šentjošta pa do Smrečja ni vsa asfaltirana, pa na vrhu Smrečja asfalta ni, samo luknje.

V glavnem je cesta iz Žiri proti Šk.L. kar v redu. Mislim, da bom šla še večkrat sedaj na tist konc.

Bistvo je, da imajo dobre kremšnite.

Popravljeno . Popravil renca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari trg - Nova vas - Sodražica - Žlebič - Kočevje in nazaj. Moteče sonce pri vožnji domov, pa dva tipa s konzervama na moji strani. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj spet ena solo turca. Na obisk k prijateljici v Žiri.

Ker je Ljubljana ob 16 ih čisto zabita sem šla kar na Podutik - Dobravo - Horjul - Šentjošt - Smrečje - Žiri, nazaj pa Žiri - Gorenja vas - Poljanska dolina - Šk.Loka - Zbilje - Smlednik - Vodice - Bukovica - Mengeš - Trzin - mojga obiskat v službo - LJ. 110 km.

Užitek je peljati po cesti, kjer v glavnem srečuješ kolesarje in samo kakšnega vročekrvnega šoferja avta.

Narava je bila oprana. Le cesta od Šentjošta pa do Smrečja ni vsa asfaltirana, pa na vrhu Smrečja asfalta ni, samo luknje.

V glavnem je cesta iz Žiri proti Šk.L. kar v redu. Mislim, da bom šla še večkrat sedaj na tist konc.

Bistvo je, da imajo dobre kremšnite.

jaz bi tut krem pa šnite oboje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns naredu cca. 150 popoldanskih na easy kilometrov....šel mal po krasu in obali...je blo lepo....vidu dosti motoristov po cesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja 03.06. (solo): Ptuj-Ptujska Gora-Rogaška slatina-Bistrica ob Sotli-Kozje-Gorica-Kozje-Bistrica ob Sotli-Rogaška slatina-Ptuj.

Kozje je blo skoraj povsem brez peska, tudi prometa je bilo zelo malo, kar nekaj kolegov na enosledcih :OK:

Naredil 200+ km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljska fura: Logatec -> Postojna (pijača) -> Ajdovščina (pijača) -> Col -> Črni Vrh -> Godovič -> Hotedršica -> Kalce -> Logatec (pijača). Natanko 100 kilometrov in prijetno nedeljsko popoldne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedelja: postojna - logatec - škofja loka - gorje - jesenice (off road tekma modelčkov(letijo ko pr norcih), prav zanimivo za pogledat :OK: ) - kranjska gora - vršič (tle pa je blo mraz) - bovec - kobarid - kanal (pjača in jedača :)) - gorica - goriška brda(mal pogledat za češnje----> vsaka bajta jih ma pol preveč .) ) - nazaj gorica (pjača) - ajdovščina - razdrto - postojna ...

prav prijetna furca, čeprav mi je z druge strani dost lepše. Pa zelooooooooooo veliko motoristov srečal. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9:30 na prehodu Rateče potem pa Tolmezzo, Ampezzo, Passo Mauria 1295m, Auronzo di Cadore in že je tu prvi prelaz pred Cortino - Passo tre croci 1805m.

Nato pa spust v Cortino d"Ampezzo, vzpon na Passo Giau 2233m, spust in pred Selvo di Cadore desno proti Passo Falzarego 2105m nato spet spust v Cortino in preko Dobbiaca; Linza in Spitala na Dravi ter Vilacha preko Korenskega sedla ob 19:30 v SLO.

Tudi Italjani niso več kar so bili. So pričeli šparati z asfaltom

Precej motoristov. Slovenske registracije nisem zasledil. Zelo ugoden dan za vožnjo - 630km

Fotke so v temi Dolomiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 8.00 start : Boštanj - Zidani most - Zagorje - Trojane- Mengeš - Brnik - Kranjska Gora- Podkoren - Lienz - Grossglockner - Ljubelj- Domžale - Litija - Boštanj.

707 km, prav prijetno voziti se po avstrijskih cestah :)

post-3921-1181475615_thumb.jpg

post-3921-1181475628_thumb.jpg

post-3921-1181475639_thumb.jpg

post-3921-1181475648_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes furca Lenart-Celje-Vransko-Kamnik-Kranj-Bled-Bohinj in nazaj. Nabralo se 470km, od tega cca.20 pod dežjem :headbang: .

Hvala čoperistu ki me je opozoril na organe pregona v Tuhinjski dolini, ki so streljali na mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovita fura po avstriji z ogledom erzbergrodea zaključne dirke hare scramble noro res pravi spektakel.

pot me je vodila preko ljubelja -celovec-st.veit-judenburg-zeltweg-eisenerez in v prah kamnoloma erzberg ter po isti poti nazaj ki je bila od celovca pa do ljubelja kar precej mokra no pa nič zato teh par kilometrov po dežju ni pokvarilo lepega izleta,nabralo pa se je tudi preko 500 km.

post-11915-1181500788_thumb.jpg

post-11915-1181500878_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po daljšem premoru sem danes spet sedel na motor. Obdelal sem le domače ovinke v deželi Cvetja v jeseni. V Gorenjo vas tankat, v Žiri pogledat, če vas je še kaj gor(cca 40 motorjev), nazaj na Trebijo, na Sovodenj, nazaj v Gorenjo vas, pa še enkrat.

Videl Irencko, pa.....Skratka, dobro ste napolnili gostilne v našem koncu. Birti vas majo radi.

Fajn je bilo spet na motorju. Mogoče me spet prime.

Sploh če mi bi še malo pomagali v službi in me kdaj pustili spodoben čas domov, pa če bi nam vsem šlo vreme malo bolj na roke :closedeyes:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz žalca krenil čez maričko v trbovlje (mimogrede, hvala motoristu ki je opozoril na 'smrkce' ki so se ugnezdili približno na pol poti do vrha), nakar sem dobil idejo da bi šel na trojane na krof... do tega zaradi gužve nisem prišel, zato sem krenil nazaj proti žalcu, v šentrupertu zavil proti letušu in naprej čez gorenje v velenje in domov.

130 lepih kilometrov, vreme super, o dežju ne duha ne sluha, motoristov mali miljon na cestah, skratka 1A popldan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes štartala ob 9.00h, pot naju je peljala Slo. Bistrica-Celje-LJ-Postojna-Koper-Umag-Červar, malo sma se namakala v morju, in popoldan lepo nazaj proti domu.Policije ni bilo veliko, edino malo je rosilo nazaj grede od Logatca pa do LJ.

Motoristov pa itak mali milijon na cesti, he, he,in prav je tako. :evilgrin: :whistle:

Domov prispela okoli 21.00 ure, na dnevnem števcu pa se je odvrtelo prijetnih 628 km. :010

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izi popoldanskih 150km.

Postojna - Strunjan (namakanje v fuj vodi. drugic gremo drugam) - Kozina - Ilirska Bistrica - Postojna. Prsl glih pred dezjem :)

Motoristov ohoho, celo nekaj v plavo belih barvah :)

Popravljeno . Popravil triler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zelo lepa fura; Štart v Sl. Bistrici, Celje, Ljubljana, Kočevje, Delnice, Krk- Omišalj, odmor za kopanje in nato domov. Na poti nazaj nas je v Ljubljani pralo, a vseeno lepih 540 km. Cesta Kočevje - Delnice (vendar le do meje) je pa zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota 09.06. (z Dančijem in Godyjem :grim ): Ptuj-Ptujska Gora-Kozje-Celje-Marija reka-Trbovlje-Litija-Trebeljevo-Ljubljana-Kalce-Vipava-Dutovlje-Sežana-Postojna-Vrhnika-Ljubljana-Kamnik-Gornji grad-Letuš-Celje-Slovenska Bistrica-Ptuj.

Kozje je blo bomba, na Marički posuto neko rdeče sr...., Trebeljevo super, Kalce tudi, na ridah škifi, Črnivec rahlo vlažen in potem še korektna kontrola v Letušu. Aja, od Dutovelj do Postojne smo brezplačno oprali mopede. :ninja: Pester dan, ni kaj, kolegov na enosledcih pa mali milijon. :OK:

Naredil 570 km (musklfiber inkluzif :blush: ).

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!