Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

pa kolkšno garažo pa maš :hmm:

Gumo je hotel skurit pa ni in ni hotla it.. Ali pa je kilometre hotel zbit pa je zajebal, ker ni v rikverc šaltal... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kolkšno garažo pa maš :hmm:

garaža ene 4000 kvadratov :whistle:

Gumo je hotel skurit pa ni in ni hotla it.. Ali pa je kilometre hotel zbit pa je zajebal, ker ni v rikverc šaltal... :naughty:

Nism gume kuru, ker sem faracajk doma pozabu :lol1: .. pa še nove imam gor :naughty: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo pa spet dingldonglali ovinke :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

No ja ker pa se pa zarečenih jajc :blush: ....

... Padu sneženo ledeni Ljubelj :evilgrin: ....Milina....mal polke po vetru, pa mal poplesavanja....he,he,he,he ...Na-a on pa že ne bo meni z... he,he,he,he MEGA!!!!!

wglawnm 131 km went down :evilgrin: :evilgrin: Jodli.... spet se prhaja v formo :naughty:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je pa...

SORCA padla :naughty: :naughty: :naughty:

...v glavnm 169 hladnih km.... ampak je blo FANTASTIČNOOOOOOOOO :010 :010 :010 :010 (džesenajsprot bohinju-čez sorčico proti kamniku-pa na naklo pa proti domu mazaj...)

...ŽE GRUNTAM, KAM JUTR :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo cjazenje po prelepi gorenjski- kratka turca....

Najprej mal bled prečekirat račke :naughty: ....

...pol pa še nomlčkeno proti Kranjski Gori...

fajn :yea1: , sam mal kratko vseskup :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnja poslovilna 2 km od doma do taščine garaže. Sonček je tako prijetno sijal, da če ne bi bil v hlačah od trenerke in v "ta hmašnih šolnih" bi se kar zapelejal ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prelepa .. malo mrzla vožnja LJ - Hotedrašca - LJ ... skor 100 km :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...okol 140 km po prelepi gorenjski :yea1: ....

štart v 8 stopinjah iz Jesenic proti Naklem, pol proti Kamniku na Vodice in Preko Zbilj in Škofje Loke na Jamnik in čez Kropo dam (v Kropi mate na nekaj odsekih ceste debel makadam). Drugač pa ...

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim, da se akumulator ne bo spraznil. Zato sem izkoristil sončen dan. Kranj- Kranjska gora in nazaj in mal naokol. 134 sončnih km.

:worship: :yea1:

Tko se govori!!!! Ma da prešejkamo mal tole zaspano gorenjsko!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...okol 140 km po prelepi gorenjski :yea1: ....

štart v 8 stopinjah iz Jesenic proti Naklem, pol proti Kamniku na Vodice in Preko Zbilj in Škofje Loke na Jamnik in čez Kropo dam (v Kropi mate na nekaj odsekih ceste debel makadam). Drugač pa ...

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

tut jz sm šu donsn skoz Kropo, na Jamnik, Železniki, Davča, Cerkno, Škofja Loka, Kranj, Begunje.

Proti Davči je bila cesta na nekaj ovinkih ledena, zato polomljena zaščita rok in skrivljen šalhebl :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Pipsom okoli Velebita, in sicer Maribor (oz. jaz Slov. Bistrica) - Ljubljana - Kočevje - Delnice - Senj - Starigrad Paklenica (lignji pri Dinkotu - križišče ceste v kanjon Velika Paklenica) - Obrovac - Slunj (že tema) - od Karlovca do Krapine po avtocesti - Ptuj - Pips za Maribor (jaz levo Slov. Bistrica). Hladno proti Kočevju, slinavo čez Delnice, prečudovito pod Velebitom, znosno čez Plitvice, spet hladno od Karlovca. Pa kaj moraš delat, da ceniš toploto doma..... :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Pipsom okoli Velebita, in sicer Maribor (oz. jaz Slov. Bistrica) - Ljubljana - Kočevje - Delnice - Senj - Starigrad Paklenica (lignji pri Dinkotu - križišče ceste v kanjon Velika Paklenica) - Obrovac - Slunj (že tema) - od Karlovca do Krapine po avtocesti - Ptuj - Pips za Maribor (jaz levo Slov. Bistrica). Hladno proti Kočevju, slinavo čez Delnice, prečudovito pod Velebitom, znosno čez Plitvice, spet hladno od Karlovca. Pa kaj moraš delat, da ceniš toploto doma..... :slap: .

Vsaka čast...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA in Pips, bravo :worship: !

Mačkica, ti si pa itak izvenserijska! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

No, jaz pa danes iz Mb, po Dravski dolini, preko Radelj, Dravograda, Slovenj Gradca, Hude luknje (mokra in mrzla cesta, nevarno!) do Velenja, tam izjemno prijeten klepetek z dragim prijateljem ( :004 ), še v sončku, potem pa nazaj, preko Dobrne, Vojnika, Frankolovega, Sl. Konjic in Sl. Bistrice, do Maribora.

Koliko km? Oprostite, pojma nimam ...

Uh, je pasalo! Le v prste me je nazeblo, da je joj ... ni bilo Godyja in njegovih rokavic!

Ampak, 50% motoristov, ki sem jih srečala, mi ni odzdravilo! ... :whistle:

(Srečala sem cela dva! :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA in Pips, bravo :worship: !

Mačkica, ti si pa itak izvenserijska! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

No, jaz pa danes iz Mb, po Dravski dolini, preko Radelj, Dravograda, Slovenj Gradca, Hude luknje (mokra in mrzla cesta, nevarno!) do Velenja, tam izjemno prijeten klepetek z dragim prijateljem ( :004 ), še v sončku, potem pa nazaj, preko Dobrne, Vojnika, Frankolovega, Sl. Konjic in Sl. Bistrice, do Maribora.

Koliko km? Oprostite, pojma nimam ...

Uh, je pasalo! Le v prste me je nazeblo, da je joj ... ni bilo Godyja in njegovih rokavic!

Ampak, 50% motoristov, ki sem jih srečala, mi ni odzdravilo! ... :whistle:

(Srečala sem cela dva! :P )

pomoje so bli zmznjeni, zato te niso mogel pozdravt :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje so bli zmznjeni, zato te niso mogel pozdravt :rolleyes:

:lol1:

Hja, saj sta bila le dva ... eden je pozdravil, eden ne. Torej, 50% ... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Pipsom okoli Velebita, in sicer Maribor (oz. jaz Slov. Bistrica) - Ljubljana - Kočevje - Delnice - Senj - Starigrad Paklenica (lignji pri Dinkotu - križišče ceste v kanjon Velika Paklenica) - Obrovac - Slunj (že tema) - od Karlovca do Krapine po avtocesti - Ptuj - Pips za Maribor (jaz levo Slov. Bistrica). Hladno proti Kočevju, slinavo čez Delnice, prečudovito pod Velebitom, znosno čez Plitvice, spet hladno od Karlovca. Pa kaj moraš delat, da ceniš toploto doma..... :slap: .

OOOOOOOOOO, ATA IBA!!!!!!

MA TI SI CAR!!!! :worship: :worship: :worship:

VSA ČAST!!! To so ti pravi motoristi...KAPO DOL :worship: :worship: :worship:

Pol se pa eni hvalmo z našimi malenkostmi.... :blush:

Pišuka...ta teden mam sam 2 dni obveznosti...ammmmmm....kakšne so kj ceste tam....saj veš no... :blush: južno....(razen slinavo čez delnice...) si me mal zrajcu.... tko da s ezna nardit, da jo nomlčkeno tjačez ruknem...:whistle: ...zanima me predvsem sol na cesti (ostalo mislim da ne bo problem...tud sedaj mal vozim čez vršace, alpa po kakšni slani, alpa pesku, pa to, tko da me ne skrbi, kvečjem se veselim tega,... sam tko.... maš kako posebno opozorilo za na pot? (bi ti poslala p.m. samo sem zih, da se zna še kak tak najdet, kt bi mu znal to prow pridt...pa da te vsi ne zasujemo...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA in Pips, bravo :worship: !

Mačkica, ti si pa itak izvenserijska! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

No, jaz pa danes iz Mb, po Dravski dolini, preko Radelj, Dravograda, Slovenj Gradca, Hude luknje (mokra in mrzla cesta, nevarno!) do Velenja, tam izjemno prijeten klepetek z dragim prijateljem ( :004 ), še v sončku, potem pa nazaj, preko Dobrne, Vojnika, Frankolovega, Sl. Konjic in Sl. Bistrice, do Maribora.

Koliko km? Oprostite, pojma nimam ...

Mah kje pa :grrr glej naše skromne sotrpine (ATAIBO, pa PIPSA)....MAMAMIA, kakšni lepi placi, pa kakšne furce....za prste obliznt... :yea1: JODLIIIII eni ga pa znajo užiwat....so že mene nomlčkno ORNG ogrel z idejam.... :naughty: :naughty: :naughty:

Ti jo pa tud kr orng drajsaš, widm :worship: :worship: :worship: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Se ga kmal mahamo, če bo po sreč :naughty: :naughty: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...delnice.. .) si me mal zrajcu.... tko da s ezna nardit, da jo nomlčkeno tjačez ruknem... :whistle: ...zanima me predvsem sol na cesti (ostalo mislim da ne bo problem...tud sedaj mal vozim čez vršace, alpa po kakšni slani, alpa pesku, pa to, tko da me ne skrbi, kvečjem se veselim tega,... sam tko.... maš kako posebno opozorilo za na pot? (bi ti poslala p.m. samo sem zih, da se zna še kak tak najdet, kt bi mu znal to prow pridt...pa da te vsi ne zasujemo.. .)

... z velikim veseljem. Ta teden imam še v glavnem fraj in če se pokaže lepa napoved pokliči, saj imaš moj GSM. Glavno da pridemo za vodo, potem pa ni blema. Cesta pod Velebitom pa je cela obnovljena, asvalt drži, gužve ni, policisti ne težijo, skratka poslastica. Jaz sem že tudi potegnil do Dinkota (Starigrad Paklenica) in nazaj po isti poti. Lepih 300 km ovinkov. Ti pa tako in tako znaš lepo sledit, tekoče pelješ in taki giro je špica. Če pa bo zraven še Mutika :friend1: , te pa smo že trije. Če bo še kdo "priden", pa ga bomo posvojili. Se čujemo. LP :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!