Skoči na vsebino

FS#12 - Bovec 6.7.02 -- Skupna forumska fura iz Ljubljane


Priporočene objave

JASON:

Ali bo kakšna skupinska vožnja do Bovca? Jaz bi šel s kom, ki se vozi tja do 120km/h.

MACICA:

Ja, res bi se lahko zmenili za kako skupno furco!!

LUCKY:

Skupna vožnja mora bit!

A gremo čez Vršič ali Predel? Jest sem za to, da se dobimo nekje v Lj okoli 9h in LT na gorenjsko.

MACICA:

Ob 9ih?????!!!! Pa saj ne gremo čez Rim v Bovec.

Jaz sem računala okrog 11ih. Pa predlagam čez Vršič.

JASON:

Iz Kranjskogorske strani, se mi zdi, da je čez Vršič brezveze, ker so ovinki tlakovani. Ali je mogoče kdo za južno varjanto:

npr 1.:Škofja Loka, Železniki, Podbrdo, --> BaškaGrapa (nekaj je tudi nove ceste vmes);

npr 2.: Škofja Loka, Gorenja Vas, Cerkno, Tolmin ---> (te poti sicer ne poznam, ampak na zemljevidu dobro izgleda) .

LUCKY:

Eh, Macica, če se ne motim, naj bi se rafting začel ob 13ih. Dve uri za SS može, ampak count me out. Jest bi šel počas, na izi, pa kje kakšno kavico spil, poklepetal, mogoče še na Mangrt zavil...

Kaj je pa narobe z ovinki na Vršiču, a je treba vsakega na koleno pelat? Sej maš na drugo stran prav dober asfalt. Razgled tam gor je pa neponovljiv.

MACICA:

Torej jaz grem takole:

Štart okrog 11.30 iz Radovljice.

Čez Jesenice, Kranjsko goro, Vršič do Bovca

Stil vožnje: LT

Če gre kdo zraven, bom ob 11.30 na OMVjevi črpalki tik pred odcepom za Bled. Čakam 2 minuti, razen če se kdo oglasi in reče naj pač počakam.

Ja saj Mangrt tut ni slaba ideja, sam jst mam še zjutri ene opravke v Radovljici. Hmmmmmm.

MACICA:

Sprememba plana. Lucky, lahko se dobimo tudi ob 9ih v Lj in jo mahnemo še na Mangrt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yes, skupinski vožnji do Soče bi se pa tud jaz pridružil! Čeprav potem FS skenslam in pičim domov otroke ahtat! Ob 9h štart je glih ta prava, da se gre LT pelat. OK, bi šel 98% zihr zraven, please?!

Ja, pa Mangrt, to je ta pravo!!!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da gremo čez Tržič, Predil in na Mangart (če je cesta že odprta). Po tej varjanti je do Žage približno 170 km. Če gremo ob 9h, LT, še kakšna kavica, pa smo tavno pravi čas na izhodišču za raft.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Meni je pa bolj všeč smer Vrhnika-Kalce-Idrija-itd, z lahkoto (in veseljem) še čez Predil in nazaj do Bovca. Če bi se mi kdo pridružil, ni blema, se dogovorimo. Nekakšna LS varianta, kot ponavadi :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tej varjanti je do Žage približno 170 km.

Samo popravek: po tej varianti je iz Ljubljane do Zage manj kot 150 km.... Toliko v vednost... :wink: (sezeskoraj30letvozimpotejcestipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po včerajšnjih posvetih predlagam tole varianto:

Štart ob 9-9h15 iz petrolove bencinske na celovški. Po stari cesti do Kranja, nato proti Jesenicam do Kranjske Gore. Tle kavica v Ferrari (al kva že) baru v nakupovalnem centru nasproti Čičar. Velik parkplac majo. Tle počakamo tiste bolj SL, SS, ki pridrvijo za nami ter se dogovorimo, kdo gre čez Vršič in kdo čez Predel. Jaz sem bolj za Predel. Če bo ura zgodnja, skočimo še na Mangrt, sicer pa direktno v Bovec.

A se strinjamo? Pripombe dobrodošle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno upam, da se najde kdo ki bi šel po poti: Škofja Loka - Cerkno - Tolmin - Bovec, in bi vozil ne veliko več kot 120km/h.

Če se pa nihče ne javi, se pa pač v Kranju pridružim eni skupini in jim po najboljših močeh sledim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tej varjanti je do Žage približno 170 km.

Samo popravek: po tej varianti je iz Ljubljane do Zage manj kot 150 km.... Toliko v vednost... :wink: (sezeskoraj30letvozimpotejcestipress)

Prištel sem še cesto na Mangart in nazaj. Ampak vseeno, Gregs ti si domorodec in tebi verjamem. Tistih 20 km bom naklepal drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle kavica v Ferrari (al kva že) baru v nakupovalnem centru nasproti Čičar. .......ter se dogovorimo, kdo gre čez Vršič in kdo čez Predel. Jaz sem bolj za Predel. Če bo ura zgodnja, skočimo še na Mangrt, sicer pa direktno v Bovec.

A se strinjamo? Pripombe dobrodošle.

Evo, to! Jaz absolutno za!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEAL! Ob devetih s pumpe celovške! Vozim SS, cakam LT!!!

Ce bi ti vozil SS, potem ne bi zadnja guma zdrzala 16.000 km.... eheheheheheh.... mal te zezam.... :D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prištel sem še cesto na Mangart in nazaj. Ampak vseeno, Gregs ti si domorodec in tebi verjamem. Tistih 20 km bom naklepal drugje.

Ups... ja, ce pa se Mangrt vkljucis, potem je pa genau 170 km... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, lUcky, lepo da si prevzel pobudo. Jaz včeraj tut enkrat nisem mogla ma motosvet.

In valjda se vidimo na Celovški.

Kaka pa je cesta čez Predel? Še nkol vozila tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka pa je cesta čez Predel? Še nkol vozila tam.

Čez Predil je cesta zelo dobra. Mene bolj skrbi kakšna je tista na Mangart? A je že kdo vozil sedaj, ko je obnovljena? Makadam ali je že asfalt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se ne vem kako in kdaj bom sla iz Lj. ... torej, ce uspem, se vam pridruzim na skupni voznji, sicer pa vam zelim srecno pot in "a lot of fun" in se vidimo v Bovcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka pa je cesta čez Predel? Še nkol vozila tam.

Čez Predil je cesta zelo dobra. Mene bolj skrbi kakšna je tista na Mangart? A je že kdo vozil sedaj, ko je obnovljena? Makadam ali je že asfalt?

Mene makadam tut malo ne skrbi. Sem se že zdavnaj nehala ogibat takim cestam. Je treba izkoristit možnosti motorčka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEAL! Ob devetih s pumpe celovške! Vozim SS, cakam LT!!!

Ce bi ti vozil SS, potem ne bi zadnja guma zdrzala 16.000 km.... eheheheheheh.... mal te zezam.... :D:D:D

..... :D 8) 8) , he-he, sej se yst tut, vozim lepo, bremzam skor nic.... 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... :D 8) 8) , he-he, sej se yst tut, vozim lepo, bremzam skor nic.... 8) 8)

Huh, saj na tvojem motorju, bi se najbrž jst tut odvadla bremzat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno upam, da se najde kdo ki bi šel po poti: Škofja Loka - Cerkno - Tolmin - Bovec, in bi vozil ne veliko več kot 120km/h.

Če se pa nihče ne javi, se pa pač v Kranju pridružim eni skupini in jim po najboljših močeh sledim.

Tako naredi! Saj veš koliko časa se približno vozi LJ -KR. Počakaš na vrhu klanca na pumpi, potem se pa pridružiš. V Kr. gori pa spijemo kafe.....itd, itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... :D 8) 8) , he-he, sej se yst tut, vozim lepo, bremzam skor nic.... 8) 8)

Huh, saj na tvojem motorju, bi se najbrž jst tut odvadla bremzat

...u bistvu mi ne primejo vec.... :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... :D 8) 8) , he-he, sej se yst tut, vozim lepo, bremzam skor nic.... 8) 8)

Huh, saj na tvojem motorju, bi se najbrž jst tut odvadla bremzat

...u bistvu mi ne primejo vec.... :oops: :oops: :oops:

Ti bom enkrat v živo razložila, kaj me je zmotilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yes, skupinski vožnji do Soče bi se pa tud jaz pridružil! Čeprav potem FS skenslam in pičim domov otroke ahtat! Ob 9h štart je glih ta prava, da se gre LT pelat. OK, bi šel 98% zihr zraven, please?!

Ja, pa Mangrt, to je ta pravo!!!

LP HHV

Se prikljucujem horjotu, luckyu in Jasonu.... Pocas pa z andrhtjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po včerajšnjih posvetih predlagam tole varianto:

Štart ob 9-9h15 iz petrolove bencinske na celovški. Po stari cesti do Kranja, nato proti Jesenicam do Kranjske Gore. Tle kavica v Ferrari (al kva že) baru v nakupovalnem centru nasproti Čičar. Velik parkplac majo. Tle počakamo tiste bolj SL, SS, ki pridrvijo za nami ter se dogovorimo, kdo gre čez Vršič in kdo čez Predel. Jaz sem bolj za Predel. Če bo ura zgodnja, skočimo še na Mangrt, sicer pa direktno v Bovec.

A se strinjamo? Pripombe dobrodošle.

velja! Se vidimo. Komaj cakam 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vam pridružim v Kranjski. Ferrari club okrog 10 h.

Potem grem pa raje čez Predil pa na Mangart.

A kdo že ve če je asfalt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!