Skoči na vsebino

Označba tem !!!


Priporočene objave

Ko kliknem označi vse teme kot prebrane, se mi to ne zgodi ???

Vedno moram osveževati vse topice, da mi pokaže novo objavljene teme od zadnje - prejšnje prijave na Motosvet ???

Kaj je narobe ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj ... nekaj mi odpira v modri nekaj pa v rdeči barvi ... ???

Na moji kišti nisem ničesar spreminjal !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haaaaallllooo ... me kdo sliši ... to ni več res :twisted: !

A sam mene vse skup je** :?: :?: :?: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sefi so na dopustu, moderatorji spimo, ostali nimajo pojma... IKE, dej mir!... eheehehehehe..... :D:D:D

Resno: jaz nimam nikakrsnih problemov in nimam pojma, kaj naj bi bilo narobe pri tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko kliknem označi vse teme kot prebrane, se mi to ne zgodi ???

Vedno moram osveževati vse topice, da mi pokaže novo objavljene teme od zadnje - prejšnje prijave na Motosvet ???

Kaj je narobe ???

In za to smo zopet krivi mi al kaj? Nastavi si pravilno "piškotke" ali pa posodobi brskalnik. V samem Faq lepo piše, da so za pravilno delovanje, ne samo našega foruma ampak vseh forumov, potrebni pravilno nastavljeni in delujoči piškotki. Drugič, pravilno si nastavi Cache in tako naprej oz. Proxy, če le-tega uporabljaš/te (Problem pravilnega osveževanja). Vse prej našteto temelji na besedi "pravilno" in ne na kvazi pravilno, na pol delujoče itd.

Še najbolje pa je, da se za to obrneš, če uporaljaš Microsoft in njegovo zalego na njihovo linijo za pomoč uporabnikom. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbolje pa je, da se za to obrneš, če uporaljaš Microsoft in njegovo zalego na njihovo linijo za pomoč uporabnikom. :lol: :lol:

hahahaha ... ta je pa dobra :D :D :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbolje pa je, da se za to obrneš, če uporaljaš Microsoft in njegovo zalego na njihovo linijo za pomoč uporabnikom. :lol: :lol:

hahahaha ... ta je pa dobra :D :D :lol: :lol:

Ja kam se pa naj potem človek obrne, če mu ne deluje pravilno M$ programje oz. ga ne zna pravilno nastaviti.

1. Za tehnično podporo je masno plačal, ko je kupil original programje, zakaj torej tega ne bi izkoristil. Če uporablja piratske verzije, je to njegov problem in če zaradi tega ne upa klicati.

Torej v čem je problem. Pokličes in vprašaš ali pa prebereš navodila za IE itd. :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šefe ... Codeine ...

Nikogar nisem obtožil ... postavil sem vprašanje ... hvala za prijazno razlago oziroma nasvet.

Res nisem strokovnjak za kompjuterje, in če bi bil še bolj pikolovski, bi opazil da se mi te stvari dogajajo v določenih forumih in ne vedno in povsod ... pa ko skačem iz forura ... pardon ... iz teme v temo piškotekov nič ne obračam, jih ne znam ... pa enkrat dela, drugič ne.

Pa še nekaj ... upam da boš kdaj v kaki drugi temi kako tresno, da ti še jaz malo posolim betico ... pa lep dan želim ... pa čim manj meni podobnih motosvetovcev in hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šefe ... Codeine ...

Nikogar nisem obtožil ... postavil sem vprašanje ... hvala za prijazno razlago oziroma nasvet.

Kot sem že rekel, najlažje (za to so tudi plačani) ti bodo o vseh nastavitvah razložili microsoftovi strokovnjaki.

Ne vem zakaj potem ljudje kupujejo programje, če ne izkoristijo svoje pravice, ki jo s tem dobijo.

Kakorkoli. marsikateri odgovor na marsikatero vprašanje se nahaja v FAQ. Poleg tega so notri navedene tudi minimalne zahteve, ki jih zahteva forum za pravilno delovanje. Če teh minimalnih zahtev ne izpolnjujete vam niti jaz niti nihče drug ne more zagotoviti pravilnega delovanja foruma in zatorej nabijanje postov men ne dela to in ono nima smisla.

Mislim, da sem enkrat že napisal, ob podobnem nabijanju, da ne dela, da je forum prečekiran z vsemi obstoječimi brskalniki ala Internet Explorer 5.5+, Netscape 4.7+, Opera, Mozila, Konqueror tako na Windoze in Linux platformi in v vseh variantah forum deluje brez problema. Te minimalne zahteve niso navedene brez razloga.

Zakaj takšen odgovor. Preprosto najlažje je odpret novo temo in napisati: Forum ne deluje pravilno, najdite rešitev, jaz nimam časa. Vprašanje pa je, kaj ste sami storili, da bi deloval pravilno, saj težava ni vedno na naši strani. Torej, če se vam problema ne da rešiti samemu, preprosto kontaktirajte s tehnično podporo avtorja programja, ki ga uporabljate, saj ste konec koncev za to tudi mastno plačali (Uporabniki Lunuxa in ostalih open source itd. izvzeti).

Instalirajte si vsaj IE 5.5 seveda z vsemi popravki vred za normalno delovanje interneta oz. ogled današnjih spletnih strani, preden ugotavljate, da kaj ne dela tako kot bi moralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem že vnaprej, da ne bo spet zgledalo kot NABIJANJE POSTOV, in KRAJA ČASA našim šefom.

Sem pač mislil, da lahko vprašam tu na motosvetu ... mogoče se je komu kaj takega zgodilo in je to hitro rešil, pa zgleda da je na vrhu stvar drugačna.

Vraznoraznih forumih si pišemo različne stvari, debatiramo in dajemo nasvete drug drugemu ... pa imamo tudi drugi svoje obveznosti ... pač takšni smo. A po tem odgovoru, ki sem ga dobil, se mi poraja misel, da vsi drug drugenu krademo čas in mlatimo tja ven dan.

Zakaj nekdo sprašuje o gumah ... naj vpraša proizvajalca ali njegovega zastopnika, zakaj nekoga jezijo amortizerji in jih ne zna nastavit ... naj vpraša proizvajalca ali njegovega zastopnika ... škoda da teh ljudi ni toliko kot bi jih potrebovali in tudi ti odgovorni skrbijo samo za VELIKE STVARI in navadni smrtniki ostajajo pri dnu.

Se bom potrudil, da se vtej temi ne pojavim več, odgovorne pa prosim da prilepijo ključavnico, pa tudi vseh PET postov mi mirne volje odbijte in hvala za vaš čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro preberi kaj sem napisal !!!

Nekje vmes piše, da bi lahko to rešil vse sam, če bi prebral vsaj FAQ saj bi v njem našel odgovore na vsa vprašanja.

Nato se v tretjem postu, ker te nismo TAKOJ uslišali, celo razburjaš kje smo in zakaj te ne uslišimo. Ravno zato si dobil takšen odgovor.

Malce si preberi še svoje poste iz katerih je razvidno, da bi morali biti vsi admini motosveta na voljo 24 ur na dan, če ne je takoj joj !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, da sem si prebral FAQ, na računalniku nisem ničesar spreminjal in tudi jezen nisem bil na vas admine ampak sem bil slabe volje ker mi je vse letelo narobe ... včeraj pa se je kompletna stvar popravila sama od sebe ... brez mojih sprememb nastavitev in zdaj je vse po starem.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!