Skoči na vsebino

Kazenske točke



Priporočene objave

Meni v vozniški ne piše koliko pik imam, torej bo verjetno nič. :)

Ali? :hmm:

U, pol sem tut jst na nuli :)

Še ankol nobene. Mogoče pa bo res, da prelepo vozim. Po cestah, da se razume... :P

Jst tut prvih 5 let in pol vozniškega izpita nič, sam zdele v roku enga leta se me drži pa taka smola :(

7-12... pa še nekaj jih je "v igri" ...

Se srečava drugo leto na troli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rekord je bil nekje 12-14 pik v enem trenutku ko sem nekaj zraven dobil, stare pa se še niso brisale. trenutno mislim da sem že na nuli ali pa mam tam 1-2 :OK:

zadnja leta se držim preverjene formule za vožnjo in od takrat dobim samo še kazni za kako parkiranje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit mam 2,5let;kmal bo 3(nič več mladi voznik).

0 pik.Hvala bogu...bi jih pa lohk kr pokaseral(vožnja brez izpita :xx: )

Edini kazni ki sem jih plačal=2xnepripasan(2x20k sit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huhhhhhhhh...raj ne razmišljam.........po pizdariji k sm jo naredu.....ma sam di mi roza knišco pustijo.....pol se mi pa jebe za pike :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huhhhhhhhh...raj ne razmišljam.........po pizdariji k sm jo naredu.....ma sam di mi roza knišco pustijo.....pol se mi pa jebe za pike :cry:

Sem bil na istem, sem napihal, da je bil Drager še dva dni pijan :blink: , pa mi je policaj pogledal skozi prste :nono: , tako da jih imam 10. :blush:

Ampak se moram še malo pohvaliti, od takrat naprej vedno vozim trezen. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil na istem, sem napihal, da je bil Drager še dva dni pijan :blink: , pa mi je policaj pogledal skozi prste :nono: , tako da jih imam 10. :blush:

Ampak se moram še malo pohvaliti, od takrat naprej vedno vozim trezen. :OK:

Bebec....in kaj maš od tega....nobenga adrenalina več.......pošten državljan.........ajmeeeeeeeeeeeeeeeee

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :naughty: :naughty: :naughty: .) .) .) .) .) .) .) .) .) .) :blush:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bebec....in kaj maš od tega....nobenga adrenalina več.......pošten državljan.........ajmeeeeeeeeeeeeeeeee

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :naughty: :naughty: :naughty: .) .) .) .) .) .) .) .) .) .) :blush:

Kaj imam?

He he, 10 točk, pa kazen, da bi šel za ta denar za dva tedna v Egipt. Aja, pa tisto 'taroza knišco' imam že zmeraj :kva2: .

Za adrenalin sem pa že enkrat povedal: na cesti ga ne nabiram. Če ga nujno rabim, rečem šefu, da je idiot, pa ga imam v hipu tri litre. :kva1:

To varianto ti toplo priporočam, 100% deluje. :lol1:

Še slikca zapisnika, ga imam doma na steni v okvirju. V spomin in opomin. :nono:

post-8423-1168539735_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil andi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri " tazadnjem" izpitu še 0,

prejšnje so mi pa tak vkraj pobrali.

Jaz tak pravim, da vsak dober šofer mora vsakiga tolko cajta na novo izpit nardit! :OK:

P.S. Nesreče pa še nobene v 26 letih na dveh in 22 letih na 4 kolesih (vsaj jaz nisn bil kriv)!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

rekord je bil nekje 12-14 pik v enem trenutku ko sem nekaj zraven dobil, stare pa se še niso brisale. trenutno mislim da sem že na nuli ali pa mam tam 1-2 :OK:

kaj mi lahko kdo razloži kdaj se ti pike zbrišejo in kaj so pogoji da se ti brišejo? fajn bi blo da napiše nekdo ki ve kak je s tem, ker do sedaj mi je še vsak drugače rekel :blink:

se opravičujem, če je že kje bila tema, ampak nekako nimam časa brati vsepovprek, pa iskalnik mi nagaja (z računalnikom vred :headbang: :fredy: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mi lahko kdo razloži kdaj se ti pike zbrišejo in kaj so pogoji da se ti brišejo? fajn bi blo da napiše nekdo ki ve kak je s tem, ker do sedaj mi je še vsak drugače rekel :blink:

se opravičujem, če je že kje bila tema, ampak nekako nimam časa brati vsepovprek, pa iskalnik mi nagaja (z računalnikom vred :headbang: :fredy: )

glej saj ti vse v zakonu piše - zbrišejo se ti same avtomatsko po 2. letih. se pravi če 1.1.2007 dobiš tri pike se ti zbrišejo 1.1.2009 in si takrat na nuli. če dobiš 1.12.2008 še tri pike boš imel od 1.12.2008 do 1.1.2009 6 pik, potem pa do 1.12.2010 tri, potem pa nulo.

je dovolj jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!