Skoči na vsebino

Števec pri Kymco Grand Drink 50


Grand

Priporočene objave

Nevem koga bi to uprašo....pa sm kr novo temo odpro.

js mam skuterja kymco grand drink 50 in sm se enkrat v dežju pelo od takrat pa mi števec za hitrost ne dela...vse druga dela...sam za hitrost ne. Števc je analogni. Ka nej nardim??? pa kire dele nej zamenjam???....pa kok denarcev me bo popravilo prišlo???pa kje se deli dobijo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

vse bos zvedu na servisi .) .... mogoce sploh zarad dzja ni ... mojem frendi je kr tko nehal delat

Mene tudi dosti zafrkava ta števec. Imam tudi Kymca Grandink. Sem šel do serviserja pa mi je zajlo zamenjal, zdaj pa je OK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda ste neumni! Jaz sem drugače full zadovoljen z mojim Kymco-tom. Drugače pa tudi tovarna obstaja že od leta 1963. kot podružnica Honde. Cilj podjetja KYMCO je bil že od samega začetka poudarek na kvaliteti njihovih proizvodov.

Tako že več kot 35 let proizvaja skuterje, motorna kolesa in štirikolesnike. Med njihovimi modeli najdemo od 50 do 500 cm 3 motorje. Tovarna KYMCO ima najširšo ponudbo različnih 50-kubičnih skuterjev na tržišču, zato slovi kot eden najmočnejših proizvajalcev 50-kubičnih skuterjev na svetu. V Sloveniji se je prodaja v primerjavi z letom 2004 povečala za več kot 350% . S temi rezultati je KYMCO v svoji kategoriji postal ena od vodilnih znamk v Sloveniji.

Kaj pravite na to, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda ste neumni! Jaz sem drugače full zadovoljen z mojim Kymco-tom. Drugače pa tudi tovarna obstaja že od leta 1963. kot podružnica Honde. Cilj podjetja KYMCO je bil že od samega začetka poudarek na kvaliteti njihovih proizvodov.

Tako že več kot 35 let proizvaja skuterje, motorna kolesa in štirikolesnike. Med njihovimi modeli najdemo od 50 do 500 cm 3 motorje. Tovarna KYMCO ima najširšo ponudbo različnih 50-kubičnih skuterjev na tržišču, zato slovi kot eden najmočnejših proizvajalcev 50-kubičnih skuterjev na svetu. V Sloveniji se je prodaja v primerjavi z letom 2004 povečala za več kot 350% . S temi rezultati je KYMCO v svoji kategoriji postal ena od vodilnih znamk v Sloveniji.

Kaj pravite na to, a?

si se kdaj uprasal zakaj stane recimo Kymco ZX 50 priblizno 250.000 sit, Gilera Runner 50 (letnik 2006) pa 580.000 sit ? ceprav gilera ni tko znana kot kymco (kao) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si se kdaj uprasal zakaj stane recimo Kymco ZX 50 priblizno 250.000 sit, Gilera Runner 50 (letnik 2006) pa 580.000 sit ? ceprav gilera ni tko znana kot kymco (kao) ?

Kymco ZX50 stane 1500 EUR (nov), če smo natančni. Gilera runer (letnik 2006) pa ne stane 580.000 sit, ampak približno 1200 eur, kar znese 287.568 sit. Toliko, da veš, kako je s temi stvarmi. Pa ne mi pameti solit. Jasno!? Me prav zanima kaj pa ti voziš?

Popravljeno . Popravil slavcek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!