Skoči na vsebino

Zlomljen ključ!


Kremšnitar

Priporočene objave

Zdravo!

Po nekakšnem čudnem naključju sem zlomil ključ v ključavnici in nato še rezervo. Kako mi je to ratalo, še sam ne znam povedat, me pa zanima naslednje:

ali moram menjat celotno ključavnico s katerimi bi pridobil nove ključe, ali pa se da kje naročit točno take ključe, kot sem jih imel prej in da bi pasali na to ključavnico? Morda obstaja kakšna druga rešitev?

Skuter je Malaguti firefox.

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej če si dubu celotn kluč vn nes enmu klučavničarju pa ti bo po izgledu naredu druzga :) če pa ti kšn delčk ustou v klučavnci boš mogu pa celo klučavnco menjat..razn če ti bo nekak ratal dubit un koščk vn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa tudi vzameš dol ključavnico, pa mu jo neseš in ti po ključavnici naredi ključ :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ja zdej če si dubu celotn kluč vn nes enmu klučavničarju pa ti bo po izgledu naredu druzga :) če pa ti kšn delčk ustou v klučavnci boš mogu pa celo klučavnco menjat..razn če ti bo nekak ratal dubit un koščk vn ;)

Samo vlozek klucavnice ki pa stane celih 20eur za piaggio/gilera (dobis: oba vlozka + 2 kljuca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vlozek klucavnice ki pa stane celih 20eur za piaggio/gilera (dobis: oba vlozka + 2 kljuca)

Langus, povej ki se da kupit za 20eur toti vlozek pa use kar pač dobis zraven? :) Nujno jo rabim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus, povej ki se da kupit za 20eur toti vlozek pa use kar pač dobis zraven? :) Nujno jo rabim!

pri vsakem pooblascen prodajalcu/serviserjev piaggio/gilera. Jest take stvari narocam pri Herakle d.o.o. na primorskem, ker so vsi ostali podn, tko da najbols da pri njih narocis pa ti posljejo po povzetju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!