Skoči na vsebino

Reklame na avtomobilu


Misek

Priporočene objave

Pozdravljeni

Zanima me če kdo ve kako je z lepljenjem reklam na avtomobile? Ali lahko polepim avto okrog in okrog?

Popravljeno . Popravil Noise
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne, zunaj to že delajo redno. če hočeš met cel avto poliman oz te ne moti je lahko to nekaj denarja zraven. zakaj bi pa od koga zvlekli 15 €???? kolikor je meni jasno in logično ti dobiš denar da ti oni reklame gor prilepijo

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mogoče si spregleda da moraš ob prijavi plačat 15€, kao za resnost in pa neke administrativne stroške.

Ker če je to res bi načelom lahko tut ob prvi pogodbi k bi jo dobil odbili tistih 15€, sicer majo pa oni tako ali tako dobiček od tega.

Aja še te? A kdo ve kako je recimo na tehničnem, maš lahko pooliman avto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mogoče si spregleda da moraš ob prijavi plačat 15€, kao za resnost in pa neke administrativne stroške.

Ker če je to res bi načelom lahko tut ob prvi pogodbi k bi jo dobil odbili tistih 15€, sicer majo pa oni tako ali tako dobiček od tega.

Aja še te? A kdo ve kako je recimo na tehničnem, maš lahko pooliman avto?

no to nisem videl, sicer pa 15€ ni nek strošek, pomoje je to bolj zato da se nebi en kup folka prijavil pol pa se premislil ko bi blo treba nalimat nalepko. je pa res da bi ti lahko to odblil ob prvi pogodbi.

nalepke niso problem razen po šipah če so nalimane večje kot dovoljeno. verjetno ti že vejo kaj je dovoljeno in kaj ne, dvomim da te tako polimajo da bi blo nedovoljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dogovor iz LPP-ja

Pozdravljeni!

Reklamne oglase imate lahko samo na bokih vozila, to pomeni, da ne smete imeti reklamnih oglasov nikjer na steklih in na sprednjem in zadnjem delu vozila.

Lep pozdrav,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dogovor iz LPP-ja

Pozdravljeni!

Reklamne oglase imate lahko samo na bokih vozila, to pomeni, da ne smete imeti reklamnih oglasov nikjer na steklih in na sprednjem in zadnjem delu vozila.

Lep pozdrav,

Ja valjda ja... in zakaj ne bi smel imeti na sprednjem ali zadnjem delu? HALO? Potem to pomeni, da niti en avto ni izpraven, saj ima 99% avtomobilo reklamo na nosilcu za tablico. Za steklo ne rečem, ajde, to te lahko dr%$#" mogoče, če je prevelika.. za drugo pa se mi zdi tole malo čudno. To pomeni potem, da ne smeš polepiti npr. havbe? To me pa res zanima v katerem zakonu piše. Naj citirajo zakon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v dobi dveh let (cca 50k km - pribl. polovica po Evropi), kolikor je imela trajnost motosvetova nalepka na zadnjem steklu mojega avta, mi je ni nihče oporekal. B) :yea1: :OK:

[attachmentid=89988]

post-34-1169019276.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla, kako se to parkira?

itak se je vedlo da se bo nekdo spotaknu ob to, zakaj ne bi bil to jaz:P

PS: a lahko delam reklamo za policijo? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla, kako se to parkira?

itak se je vedlo da se bo nekdo spotaknu ob to, zakaj ne bi bil to jaz:P

PS: a lahko delam reklamo za policijo? :D :D

Lahko. Nalepi si položnico na avto. :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko. Nalepi si položnico na avto. :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1:

nisem imel ravno tega u mislih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenih težav na t.p. zaradi reklam na avtosmrčku in zadnjem odbijaču, da o bokih ne govorimo. Konec koncev, kot ste že ugotovili, en cel kup avtomobilov dela reklamo za policijo na pokrovu motorja in prtljažnika, pa za reševalce in gasilce. OK, šalo na stran, tudi avtovleke imajo dejansko reklame na nosu.

Mislim, da bi bilo problematično edino, če bi se zaradi nalepk spremenila vidna barva vozila (nalepke, ki prekrijejo vse barvane dele). Če kdo potrebuje, pa lahko vprašam ali je bil potreben vpis spremembe barve v prometno dovoljenje, ko so vozilo popolnoma prelepili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reklame na avtih so koristne, če lahko iz tega kej zaslužš oz prišparaš. Poznam nekoga, ki ima ceu avto poleplen z raznimi nalepkami, pa k da od koga reklamo gor, ma recimo pri njemu cenejše avto dele al pa kej drugega. Pa še hudo zgleda, težil mu pa baje še niso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kaj bi vpisali, kodo mavrične barve :?

Če te zanima, mi to povej, pa bom vprašal. Vsekakor pa avto, ki je po papirjih bel, potem pa v celoti prelepljen npr. v reklamo za osvežilno mehurčkasto karamelno pijačo, ni več bel na pogled. Provokativen odgovor na tvoje provokativno vprašanje: kakšno kodo pa ima vpisano polo harlekin?

post-4600-1169170377_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, če se ne motim je neka umetnica v LJ poslikala svoj avto (ga tudi videl v Šiški). Seveda je zajet cel spekter barv in nekje je bilo tudi govora o tem kako se je uredila prometna. Bom malce pobrskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti se je po Ilirski vozil en POLO. Vsak del avta(vrata, havbi, blatniki, streha...) so bli svoje barve. Prou smešno videt, obenem pa zakon :OK: Ti ga vsaj ne ukradejo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti se je po Ilirski vozil en POLO. Vsak del avta(vrata, havbi, blatniki, streha...) so bli svoje barve. Prou smešno videt, obenem pa zakon :OK: Ti ga vsaj ne ukradejo :OK:

...oj, Stric. Najverjetneje je šlo za serijskega Polota Harlequin-a. Za VW izjemno :fredy: , sicer prodajna polomijada. :grim Definitivno ti ga ne ukradejo in ti ga tudi ne kupijo... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti se je po Ilirski vozil en POLO. Vsak del avta(vrata, havbi, blatniki, streha...) so bli svoje barve. Prou smešno videt, obenem pa zakon :OK: Ti ga vsaj ne ukradejo :OK:

Verjetno govoriš o polu, ki ga najdeš v zadnji objavi na prejšnji strani, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polo harlekin :OK: Svoje čase sem imel idejo ,da bi ga celo kupil,pa golf je tudi bil v harlekin varijanti! Še sreča,da me je minilo,verjetno bi bil večen avto,kupiš in nikoli več prodaš :blink:

Včasih je veljalo,da nisi smel imet avto poliman več kot 30% površine,mi je enkrat mož v modrem zatežil,ker ni bilo nič vpisano v prometni.Ne vem pa kako je danes s tem,najbrž ne veliko drugače :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja mogoče si spregleda da moraš ob prijavi plačat 15€, kao za resnost in pa neke administrativne stroške.

Ker če je to res bi načelom lahko tut ob prvi pogodbi k bi jo dobil odbili tistih 15€, sicer majo pa oni tako ali tako dobiček od tega.

Aja še te? A kdo ve kako je recimo na tehničnem, maš lahko pooliman avto?

In kje so kaki ponudniki da si mal polepim avto pa zasluzim lahk da kdo kak link :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No.....če bo vse po sreči........se mi lahko za raznorazne reklamne napise.....pa tut drgačne po vašem dizajnu.....nalepke...........javite, pa bomo spedenal.........cena.....itaQ......SITNICA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!