Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

za nikamor, tele vaše babe..namesto da bi bila ženska zadovoljna, da bo imela božji mir, ko se bo frajer šel peljat :winkiss:

Ja itak ja. Če se pa kam skanta pa sploh super a ne? Sej v predalu še vedno ostane baterijska varianta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak ja. Če se pa kam skanta pa sploh super a ne? Sej v predalu še vedno ostane baterijska varianta.

tvoje izjave so rahlo smešne (tudi če so mišljene bolj za štos, kot zares)

recimo: če se ti zdi, da lahko partnerja nadomesti kos plastike, potem najbrž resno trpiš vsakič, ko si v stiku s predstavnico ženskega spola, ker smo očitno zelo grdo zapisane pri tebi.

To pa je na koncu žal samo tvoje breme, ker dvomim da bo katerkoli damo zanimalo, zakaj je tako.

seveda ti je priznati, da imaš tu pa tam delno prav - moški ste v določenih edicijah pač poceni, a zato ste si krivi popolnoma sami. Če bi namesto s tičem za najhujšo bejbo v miniču in štiklah, gledali malo manj hormonsko pa mal bolj "z dušo", bi vam bilo prihranjeno marsikaj.

po drugi strani ženske pričnejo iskat jmoškega ki jim bo prinesel dobro finančno podlago, družbeni status in podobne bedarije šele, ko uvidijo da jim moški niso sposobni nuditi čustvene opore in podobnih jajc..in da se jim v večini primerov ne da premaknit lene riti s kavča, pa čeprav so obljubili, da bodo zmontiral kuhinjske omarice že pred osmimim meseci...

na koncu sta za bedast zaplet vedno potrebna dva..

in če se skanta, ostanem brez motorja, zato to definitivno ni dobrodošlo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoje izjave so rahlo smešne (tudi če so mišljene bolj za štos, kot zares)

recimo: če se ti zdi, da lahko partnerja nadomesti kos plastike, potem najbrž resno trpiš vsakič, ko si v stiku s predstavnico ženskega spola, ker smo očitno zelo grdo zapisane pri tebi.

To pa je na koncu žal samo tvoje breme, ker dvomim da bo katerkoli damo zanimalo, zakaj je tako.

seveda ti je priznati, da imaš tu pa tam delno prav - moški ste v določenih edicijah pač poceni, a zato ste si krivi popolnoma sami. Če bi namesto s tičem za najhujšo bejbo v miniču in štiklah, gledali malo manj hormonsko pa mal bolj "z dušo", bi vam bilo prihranjeno marsikaj.

po drugi strani ženske pričnejo iskat jmoškega ki jim bo prinesel dobro finančno podlago, družbeni status in podobne bedarije šele, ko uvidijo da jim moški niso sposobni nuditi čustvene opore in podobnih jajc..in da se jim v večini primerov ne da premaknit lene riti s kavča, pa čeprav so obljubili, da bodo zmontiral kuhinjske omarice že pred osmimim meseci...

na koncu sta za bedast zaplet vedno potrebna dva..

in če se skanta, ostanem brez motorja, zato to definitivno ni dobrodošlo..

Si začutla sarkazem a!? Bejba k je čist huda je za normalnega desca totalna pravokacija.

Res je! Vsaka dovolj slaba izkušnja se zelo pozna. Razen pri kakih fasaderjih ki to v obupu prikrivajo in kasneje izbruhne v še hujši obliki.

Ma ni tolk fora da smo poceni kot to da dame zlorabljate našo hlepenje po fizičnem kontaktu božansko mehkega telesa ki je prva stopnička do srca.

Ja moški smo drugačni veš, z dušo se zapletemo običajno šele po prvem stiku. Za razliko od (večine) žensk ki pa scenarij preštudirate že vnaprej (sori, take so moje izkušnje) in ravno to uporabite za doseganje svojih ciljev.

Ma fantje potem ko dobimo po prstih vklopmo antivirus in postanemo podobni vam, in..... zadeva ne gre več tako spontano. Šmrc!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebrala vse od mojega zadnjega komentarja v tej temi. Moj odgovor je:

Jaz sem najboljša jaz. Ostalim pa en prisrčen LOL :wub:

Ja Mary ti si pa res cukr!

A s zaljubljena al kaj? Nekam mal govoriš zadnje cajte. A sam bereš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veš da dns za 40 eur dobiš tako mačko de ti oke iz jamic padejo. Ampak to sploh ni fora. Rabimo pač toplo zaupno bitje ob sebi in potem iz veselja tud svašta nardimo. De le ni vse vegast :D

Let me guess - tvoja ni glih "mačka", je pa "toplo, zaupno bitje"?

In zato te tud motjo tiste, ki so zdepilirane in se mal uštimajo (govoril si o neki fasadi in o uličnem gledališču)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Let me guess - tvoja ni glih "mačka", je pa "toplo, zaupno bitje"?

In zato te tud motjo tiste, ki so zdepilirane in se mal uštimajo (govoril si o neki fasadi in o uličnem gledališču)?

Ti kar ugibej mona, ampak ti lih ne gre!

Jest se itak ukvarjam sam z mačkam. To pa ne ponen da je zame vsaka pobarvana, zdepilirana, zluknjana prevlečena z deostiki in laki pa neka mačka. Vse ima svoj namen. Če ti mogoč punca ne diši ko ni naparfumana, stari............. bolj de greš moped tišat.

Sej ne rečem de se zrihta za kak fotosešn, ampak drgač pa so razna lutke že dost dobr izdelane. Če si že tako želiš.pa vsaj tih je. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nikamor, tele vaše babe..namesto da bi bila ženska zadovoljna, da bo imela božji mir, ko se bo frajer šel peljat :winkiss:

moja ma tega in unega miru čez glavo,ni nič zaskrbljujoče.sej bolj nerga zaradi hčere ( sam sej veste kako je pr otrocih

(tisti ,ki jih imate) - s tistim ki je manj skupaj,tistega bolj pogreša in ga ima bolj rada( mal nezrel izgovor , samo je pa res).

@robertjur Ja itak ja. Če se pa kam skanta pa sploh super a ne?

no, zato ji pa od sedaj ne bom več govoril "ah,dej nehi že enkrat", ampak se bo moj odgovor na "pa dej mal pazi"

glasil "seveda muci,se bom res maksimalno potrudil". moj kolen prov dobr ve ,zakaj se gre! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Let me guess - tvoja ni glih "mačka", je pa "toplo, zaupno bitje"?

In zato te tud motjo tiste, ki so zdepilirane in se mal uštimajo (govoril si o neki fasadi in o uličnem gledališču)?

Pust mojga prjatla pri miru!

Let me guess - tvoja ni glih "mačka", je pa "toplo, zaupno bitje"?

In zato te tud motjo tiste, ki so zdepilirane in se mal uštimajo (govoril si o neki fasadi in o uličnem gledališču)?

aja, ti si se toplega in zaupnega bitja pomojem ne zasluzis - obdrzat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, ti si se toplega in zaupnega bitja pomojem ne zasluzis - obdrzat.

ti si ena koza trapasta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si ena koza trapasta.

Ja Mary no, kaj se pa greš!? :eek: Pred tem telebajskom me pa res ni treba brant, se bova že zmenla. Nagaya me pa itak ne mara k mam o ženskah mal skrhano mnenje. Ampak Nagaya..........Tole pa niti prbližno ni blo lepo od tebe! A ti kej fali mogoč? Si mal nasajena dns?

Kaj k bi šli enkat skup na kako kremšnito al pa kej u to smer, pa boš vidla de smo čist ok. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Mary no, kaj se pa greš!? :eek: Pred tem telebajskom me pa res ni treba brant, se bova že zmenla. Nagaya me pa itak ne mara k mam o ženskah mal skrhano mnenje. Ampak Nagaya..........Tole pa niti prbližno ni blo lepo od tebe! A ti kej fali mogoč? Si mal nasajena dns?

Kaj k bi šli enkat skup na kako kremšnito al pa kej u to smer, pa boš vidla de smo čist ok. :naughty:

kozu trapast :krneki: ( k jaz bi tud kremšnito, se morm prkupt :whistle::blush: da me sabo vzamš )

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kozu trapast :krneki: ( k jaz bi tud kremšnito, se morm prkupt :whistle::blush: da me sabo vzamš )

:grupni: Pajki ti pa si slika. Ti sam reč. Trenutno sem brezposelen....tank poln.....Bled al pa...... je bliz.......voda je lih taprava :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Mary no, kaj se pa greš!? :eek: Pred tem telebajskom me pa res ni treba brant, se bova že zmenla. Nagaya me pa itak ne mara k mam o ženskah mal skrhano mnenje. Ampak Nagaya..........Tole pa niti prbližno ni blo lepo od tebe! A ti kej fali mogoč? Si mal nasajena dns?

Kaj k bi šli enkat skup na kako kremšnito al pa kej u to smer, pa boš vidla de smo čist ok. :naughty:

Sej te ne branim, povzdigujem te v nebesa, ostali bojo pa slej k prej dol pocepal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni: Pajki ti pa si slika. Ti sam reč. Trenutno sem brezposelen....tank poln.....Bled al pa...... je bliz.......voda je lih taprava :whistle:

nism brezposlna, sm pa skor brez posla :lol1: no tank glih ni poun :wacko: sam me pa res čaka zuni reuček :blush: kdaj bo spet lah šu km ......

sam jaz bi rajš kremšnite k vodo.... :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Mary no, kaj se pa greš!? :eek: Pred tem telebajskom me pa res ni treba brant, se bova že zmenla. Nagaya me pa itak ne mara k mam o ženskah mal skrhano mnenje. Ampak Nagaya..........Tole pa niti prbližno ni blo lepo od tebe! A ti kej fali mogoč? Si mal nasajena dns?

Kaj k bi šli enkat skup na kako kremšnito al pa kej u to smer, pa boš vidla de smo čist ok. :naughty:

nope. me ne zanima.

Res je. Verjetno je cas, da se spoznava :naughty:

niti pod razno, ker deluješ dolgočasno.

sploh, če ti pogosto take netakne kretenske bedarije letijo iz ust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism brezposlna, sm pa skor brez posla :lol1: no tank glih ni poun :wacko: sam me pa res čaka zuni reuček :blush: kdaj bo spet lah šu km ......

sam jaz bi rajš kremšnite k vodo.... :whistle:

Pa sej voda k voda! Se morš pred hrano mal umit a n?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti pod razno, ker deluješ dolgočasno.

sploh, če ti pogosto take netakne kretenske bedarije letijo iz ust.

a si ti kaka šlogarca da tkole na daljavo določaš ljudi pa jih sortiraš :kva2: a znaš še kej druzga ugotovit? :whistle: pa kok računaš da mi nau treba zdej iskat okol kake k mi iz kufeta šloga, je cnej če teb rečm k kar tkole na dalč to delaš :lol1:

:winkiss:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: a ti zgledam umazana :eek:

Ja kaj vem??? Pajkice pa res po vseh mogočih vogalih lazite :whistle: Pa muhe pa takle.

Zgledaš pa tko tko..... mah mal pomanjkljivo slikco maš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti kaka šlogarca da tkole na daljavo določaš ljudi pa jih sortiraš :kva2: a znaš še kej druzga ugotovit? :whistle: pa kok računaš da mi nau treba zdej iskat okol kake k mi iz kufeta šloga, je cnej če teb rečm k kar tkole na dalč to delaš :lol1:

:winkiss:

:yawn:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti kaka šlogarca da tkole na daljavo določaš ljudi pa jih sortiraš :kva2: a znaš še kej druzga ugotovit? :whistle: pa kok računaš da mi nau treba zdej iskat okol kake k mi iz kufeta šloga, je cnej če teb rečm k kar tkole na dalč to delaš :lol1:

:winkiss:

Zgleda da je bla pr maruči na specializaciji :winkiss: Če je pa slab signal pa z bajkom pride bliže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!