Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

Kje se prične varanje partnerja?

Ali je za vas varanje šele ko tvoj partner z nekom tretjim/tretjo spolno občuje, ali pa že pri sami izmenjavi čustev, objemov, poljubov, idr.

Kaj bi vi naredili v primeru, da spoznate oz. ugotovite da vas partner vara?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene se varanje začne predvsem pri izmenjavi čustev,poljubov,objemov!!!

Spolno občujejo tudi živali iz čistega nagona.

A kaj bi naredo? Ne vem,nimam partnerce. :headbang: :cry: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naredijo živali če kdo pride na njihov teritorij? :grim

Ja nekdo bi krvavo smrkav...brez žrtev pač ne gre...

to seveda samo v primeru da pride do varanja...

se pa strinjam s hallsom.

razen zadnje vrstice->mam partnerico :yes: :OK: :OK: ()že 4 leta :grim :winkiss: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kdo bi me varal...Recimo, če bi bla to ena punca s katero sva kak mesc skupi, se vrjetn ne bi kej preveč sekirav(Na trgu pač čaka še velik godnih 20 letnc :D ). Če bi bla pa to žena s katero bi imel že naraščaj, bi se pa pač morala pogovori: Zakaj, kak naprej...(to govorim seveda na pamet, dopuščam tudi to možnost, da se mi bi zmešal in bi njenega ljubimca fejst namlatu).

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kdo bi me varal...Recimo, če bi bla to ena punca s katero sva kak mesc skupi, se vrjetn ne bi kej preveč sekirav(Na trgu pač čaka še velik godnih 20 letnc :D ). Če bi bla pa to žena s katero bi imel že naraščaj, bi se pa pač morala pogovori: Zakaj, kak naprej...(to govorim seveda na pamet, dopuščam tudi to možnost, da se mi bi zmešal in bi njenega ljubimca fejst namlatu).

:grim :fredy:

Če maš nekoga res rad bol bo :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj, kak naprej...(to govorim seveda na pamet, dopuščam tudi to možnost, da se mi bi zmešal in bi njenega ljubimca fejst namlatu).

Zakaj njega? Saj on ne bi varal nikogar (oz. vsaj ne tebe)? No, razen če je slučajno tvoj najboljši prijatelj, a to je že druga zgodba.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj njega? Saj on ne bi varal nikogar (oz. vsaj ne tebe)? No, razen če je slučajno tvoj najboljši prijatelj, a to je že druga zgodba.

D.

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj njega? Saj on ne bi varal nikogar (oz. vsaj ne tebe)? No, razen če je slučajno tvoj najboljši prijatelj, a to je že druga zgodba.

D.

Zakaj, kak naprej...(to govorim seveda na pamet, dopuščam tudi to možnost, da se mi bi zmešal in bi njenega ljubimca fejst namlatu).

Pa še neki... če bi on vedu, da je gospodična oddana, nima kaj da jo dira! (čeprav je pa res, da vrjetn kurbica ni vredna, da bi se zarad nje stepu. V šoku pač počnemo čudne stvari :angry: in še vedn dopuščam možnost zloma čeljusti )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki... če bi on vedu, da je gospodična oddana, nima kaj da jo dira! (čeprav je pa res, da vrjetn kurbica ni vredna, da bi se zarad nje stepu. V šoku pač počnemo čudne stvari :angry: in še vedn dopuščam možnost zloma čeljusti )

true!! :grim :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki... če bi on vedu, da je gospodična oddana, nima kaj da jo dira!

Kaj pa, če ta gospodična prevzame pobudo in dreza v njega :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri medsebojnem zaupanju, ni varanja :grrr

če pa tega ni, je pa tko brezveze da si z nekom skup :slap:

sploh pa bolno, če se partner sprav na ljubimca, al pa obratno, partnerka na ljubico :slap:

ravnotolk je ljubica kriva k partner :grim

nobenih pesti :headbang: odpreš vrata in ga pustiš na svobodo :lol1:

čez zaprta vrata ga škoda pognat, je škoda vrat :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri medsebojnem zaupanju, ni varanja :grrr

če pa tega ni, je pa tko brezveze da si z nekom skup :slap:

sploh pa bolno, če se partner sprav na ljubimca, al pa obratno, partnerka na ljubico :slap:

ravnotolk je ljubica kriva k partner :grim

nobenih pesti :headbang: odpreš vrata in ga pustiš na svobodo :lol1:

čez zaprta vrata ga škoda pognat, je škoda vrat :lol1: :lol1:

:worship: :worship: :worship: :OK: :OK: :OK:

Bravo,Soncy!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obojestransko zaupanje, ja. Moram potrkati na les. Se je pa enkrat v družbi en kolega malo spozabil, in mojemu malemu rekel, da če ne bo priden, bo pa mamico jebal... Mater, me je pogrelo,- sem ustal, pa mu rekel, da naj malo pazi na besede. Je pa malo manjkalo, pa bi se zgrabila. Se je začel opravičevati, pa da je v šali, pa to. Ne, tu ni šale. :nono:

Že Tito je vedel povedati: ''Tujega nočemo, svojega ne damo''

Drugače pa se po mojih pojmih varanje začne z objemi in poljubi.. No, voščila so izjema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če ta gospodična prevzame pobudo in dreza v njega :hmm:

Pač če je dec ta prav(in ne pofuka vse kar se mu nastavla), ji lepo reč, da se takega sranja ne gre. No, vsaj jst sm tak, da ne jebem vezanih gospodičn. Pač nej se gospodična odloč, kaj hoče in naj pusti svojga partnerja al pač ne.

pri medsebojnem zaupanju, ni varanja :grrr

če pa tega ni, je pa tko brezveze da si z nekom skup :slap:

sploh pa bolno, če se partner sprav na ljubimca, al pa obratno, partnerka na ljubico :slap:

ravnotolk je ljubica kriva k partner :grim

nobenih pesti :headbang: odpreš vrata in ga pustiš na svobodo :lol1:

čez zaprta vrata ga škoda pognat, je škoda vrat :lol1: :lol1:

No, se strinjam, da pesti niso najbolša/dobra rešitev(je pa fina sprostitev jeze :devil: ). Še vedn pa mislim, da če v zakonu škriple(oz je bol malo tega :lol1:), naj vezo prekine tist, ki pač ni zadovoln in naj ga na sračka z varanjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...(to govorim seveda na pamet, dopuščam tudi to možnost, da se mi bi zmešal in bi njenega ljubimca fejst namlatu).

In po enem mesecu ugotoviš, da si že pol vasi narezal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač če je dec ta prav(in ne pofuka vse kar se mu nastavla), ji lepo reč, da se takega sranja ne gre. No, vsaj jst sm tak, da ne jebem vezanih gospodičn. Pač nej se gospodična odloč, kaj hoče in naj pusti svojga partnerja al pač ne.

No, se strinjam, da pesti niso najbolša/dobra rešitev(je pa fina sprostitev jeze :devil: ). Še vedn pa mislim, da če v zakonu škriple(oz je bol malo tega :lol1:), naj vezo prekine tist, ki pač ni zadovoln in naj ga na sračka z varanjem...

ne, najprej je treba prekint, končat neki...pogovor je ponavadi manj boleč kot pa dejstvo, da te ima kdo za norca.

moški, ki odide z ljubico, ne zapusti svoje žene:reši jo nezvestega moža. - Sacha Guitry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In po enem mesecu ugotoviš, da si že pol vasi narezal.

Pa še ene dve vasi v bližini in enih par v njeni firmi.... :lol1: babi pa krznen mantl kupit..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ne ve jo ne boli,obojestransko mišljeno.

Če jo "nauš" ti jo bo pa ker drug,pa brez moralca ,prosim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kaj bi naredo? Ne vem,nimam partnerce. :headbang: :cry: :OK:

Najprej odkrit pogovor.Najbrž bi končal zvezo,ker pač ne bi mogel več zaupat.

Potem bi se vprašal :hmm: zakaj je do tega prišlo,kaj sem jaz zajebav,al jo je pa samo pi..a srbela.

Fizično ne bi obračunaval z nobenim.!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že Prešernov France je o tem napisal:

...

ljubezen zvésto najti, kratke sanje!

zbežale ste, ko se je dan zazóril.

...

v pesmi Slovo od mladosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že Prešernov France je o tem napisal:

...

ljubezen zvésto najti, kratke sanje!

zbežale ste, ko se je dan zazóril.

...

v pesmi Slovo od mladosti.

dokaz, da ljubezni ni :grim že prešern je ni najdu

iz vsake zaljubljenosti slej ko prej nastane le odnos (brat-sestra),(mama-sin)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler doma dobiš, okoli ne iščeš

zadovoljen partner ne bo okoli iskal ljubezni/sexa

pa tud to ni zmeraj res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da so čustva še bolj "varanje" kot pa poljub. Ker poljub recimo se lahko zgodi ob močni pijanosti, tega lih ne moreš vzet isto kot v treznem stanju. Ne smemo vsega metat v isti koš, pomoje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!