Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

varanje moraš doživet, da ga lahko opišeš, ostalo je le povzemanje in ponavljanje tujih misli, ki niso nujno pristne ali pa so preveč romantične.

če je samo sebi namen, ni dobro, če pa se išče nekaj drugega, pa lahko kasnejša dejanja upravičijo njegov obstoj.

recimo da službe tut ne pustiš preden si ne najdeš drugo. tako kot gmotno, mora bit tudi čustveno stanje zadovoljeno.

sebičnost posameznika za skupno dobro vsaj dveh od treh udeleženih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postopati je treba taktično. Najprej se potrudiš, da zasačiš parček in flagranti. Pol se pa poudarjeno flegma priguncaš mimo, pokneš punco po riti in bodro vzklikneš:

"Žiujo, stara! A zdaj si pa s Frenkijem, odkar je Jusuf na infekcijski? Ja, sem slišal, da mu slabo kaže... pa tvoji izvidi, so zdaj OK?"

In se skulirano odguncaš naprej, ne da bi čakal na odgovor, gredoč pa polglasno momljaš v brado nekaj o prokletih ciganih, ki da širijo vse sorte bolezni pa to... (paziti je treba, da te parček še sliši !)

Pol pa zaviješ v najbližjo štacuno, kupiš par flaš najcenejšega vina in eno flašo gospodinjskega ruma ter se s tem zakladom pridružiš kaki gručici klošarjev. S to gesto si si zagotovil, da te bodo poslušali, ko jim boš razložil kompletni škandal, najmanj 3x ali 4x in ob tem padal v vse globljo depro. Zadeva se običajno nadaljuje tako, da družno večkrat zapored in na ves glas odrjovete "I tebe sam sit kafaaaano..." in vse manj ti je jasno, kako to, da se s temi čudovitimi, razumevajočimi ljudmi nisi družil že od nekdaj...

Naslednji dan te sicer boli glava, ampaq je vredno. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postopati je treba taktično ...

Lord

Pepsy

:OK:

:::::::::::::::

Ys,

bi odšew pa v Tibet, se pridružil

kakim tamkajšnjim menihom

v meditaciji ..

&

pustiw,

da ljudje uživajo v usodi, katero

so si sami izbrali.

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sploh ni smešn

Se strinjam. Neskončno bolj zabavno bi se štorija razpletla, če bi popustil trenutni nerazsodnosti in poknil že omenjenega Frenkija na gobec, potem pa nekaj dolgih trenutkov vzneseno opazoval, kako se dotični levi v stokilskega junca, po možnosti opremljenega s črnim pasom iz kake meditativne veščine. Pol bi bil pa zares žur… :OK:

V nadaljevanju seveda lahko še vedno izvedeš seanso s klošarji, vinom in rumom. Računati pa je treba z možnostjo, da boš svojo dozo pocuclal po slamci in da tvoji novi frendi ne bodo razumeli pol qrca od tistega, kar jim skušaš zaupati.

Ys bi ...pustiw,

da ljudje uživajo v usodi, katero

so si sami izbrali.

O:-)

Pametno, Yuri :yes:

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa probi to razložit svoji dragi.... :doze:

Zakaj bi ji pa razlagal podrobnosti? Itak je ne zanimajo?

Rečeš "stara jaz grem na trening", pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa probi to razložit svoji dragi.... :doze:

Ja, rečeš ji: Draga danes me pa boli glava in grem malo na sveži zrak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varanje je zame že to, da si kako drugo bolj želi kt pa mene.. ampak zaradi tega še ne delam panike...

če pa bi blo kej več kt pa le misli pa bi odletu... vedno sem mnenja: vse se vrača vse se plača! tko da bi lepo v tišini se pobrala domu in zanj ne obstajam več..

vem pa da so babe hujše kt pa tipi.. in vem kaj je nagon.. tko da se nebi na nobenga drla al pa si živce krajšala... ker sta oba isto kriva in je brez pomena tratit glas za take ljudi ker niso vredni niti pogleda kaj šele veze... je pa res da zdj po tokem času k sm v vezi bi blo kar it precej težko..

ampak človek ki vara je smet... neuravnovešena stvar ki nima čustev!!

fajn bodte

lp črnolaska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak človek ki vara je smet... neuravnovešena stvar ki nima čustev!!

fajn bodte

lp črnolaska

Se popolnoma strinjam. Tak človek je slabši kot smet, še slabši kot kup smeti. Ma ne, še slabši kot celi kontejner smeti. Če pa poleg tega še kadi, potem pa je itak samo še za ubit, gnoj frdamani!

Smo vedno. Fajn bodi tudi ti.

lp vapotek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đezbo, moja draga nima razloga, da bi jo to zanimalo B)

Pepe, kardinalna napaka - TI NIMAŠ ŽELJE, DA BI ONA TO ZVEDELA ! :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če moški vara je itak kriva za to njegova ženska ker noče swingat, moški v principu nikoli ne vara, le včasih swinga sam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje radi posplošujemo komplicirane in prefinjene zadeve zato, da lažje živimo – popredalčkano življenje pač ne zahteva prepogostega ukvarjanja z Velikimi tematikami, ampak samo površno in hitro sortiranje, ki prihrani čas in energijo (predvsem pa ne obrablja miselnih vijug) :

Varaš – si smet

Piješ- si luzer

Ne sexas – si zavrt

Ali še bolje :blush:

Varaš – si frajer

Piješ – si zabaven žurer

Ne sexas – si kreposten

:yawn: za slaboumne

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi ji pa razlagal podrobnosti? Itak je ne zanimajo?

Rečeš "stara jaz grem na trening", pa je to to.

...uh...samo kej takga mi še manka...

v stilu...ej,grem na furo...ene dve do tri urce..čao, lepo se imej...

ma ne ga srat...če to prečita lahko kr štrikat začnem....pa bom mel trening...jeba..še daljinca da mi vzame pol pa sem ga res odjebu...

ups. sem pozabu omenit:

zakaj bi varal, če pa imam idealno žensko?

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmg anubis..zakaj ni tvoje slike v Mr. Motosvet? :doze:

Zato ker se nikoli ne silim tja, kjer nimam konkurence. :krneki:

To je za plebejce. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!