Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

Ja kaj vem??? Pajkice pa res po vseh mogočih vogalih lazite :whistle: Pa muhe pa takle.

Zgledaš pa tko tko..... mah mal pomanjkljivo slikco maš :rolleyes:

nč ne lazmo :P pa nehi zdej izgovore iskat :whistle:

Ja lej jo! Zeha k hipo, še pelat se ji ne da :unsure:

s čim pa se pele :unsure:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne lazmo :P pa nehi zdej izgovore iskat :whistle:

s čim pa se pele :unsure:

Ja dobr no če že hočeš! Tistle podvozje na tvoji slikci izgleda odlično. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobr no če že hočeš! Tistle podvozje na tvoji slikci izgleda odlično. :worship:

:unsure: kje ti kej vidš :P

Popravljeno . Popravil pajkica
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

Ja takale statična slikca je čist odveč. Only in motion count!

Mislim je pa spucana, a to sam božaš pa lupčkaš a se tud kam peleš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

RIO MARE :krneki:

Ja takale statična slikca je čist odveč. Only in motion count!

Mislim je pa spucana, a to sam božaš pa lupčkaš a se tud kam peleš?

lupčka pa boža pa rajš šoferja :naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RIO MARE :krneki:

lupčka pa boža pa rajš šoferja :naughty:

Mislim ej, punce mate pa res ostre. Pa nauš rekla de je sopotnica na sportaku??? Ma pa trpežno rito! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope. me ne zanima.

niti pod razno, ker deluješ dolgočasno.

sploh, če ti pogosto take netakne kretenske bedarije letijo iz ust.

Tvoje percepcije res niso moj problem :winkiss: . Sicer pa... nagaya... sej se ze poznamo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk so eni samozadostni :whistle: .

sámozadôsten -tna -o prid. (ȃ-ó) knjiž. ki zadostuje, je zadosten samemu sebi: to je samozadosten človek / njegovo samozadostno, sebično življenje / samozadostna družba / težnje po samozadostnem gospodarjenju gospodarjenju, ki zadovoljuje svoje potrebe sámo

se mi je zdelo, da rabiš prevod. Kokr kol obrnes, clovek ne more biti samozadosten.

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sámozadôsten -tna -o prid. (ȃ-ó) knjiž. ki zadostuje, je zadosten samemu sebi: to je samozadosten človek / njegovo samozadostno, sebično življenje / samozadostna družba / težnje po samozadostnem gospodarjenju gospodarjenju, ki zadovoljuje svoje potrebe sámo

se mi je zdelo, da rabiš prevod. Kokr kol obrnes, clovek ne more biti samozadosten.

Sem že prav mislil in točno to kar sem napisal. Preberi še enkrat poste in ti bo jasno! Pa ni letelo nate, letelo je na samozadostne ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že prav mislil in točno to kar sem napisal. Preberi še enkrat poste in ti bo jasno! Pa ni letelo nate, letelo je na samozadostne ;) .

Nisem se prepoznala kot samozadostna. Še enkrat, če pomisliš malo... ali je človek sploh lahko samozadosten? Ne govorim o tem, ali nekdo misli, da je samozadosten, ampak... ali to dejansko je :)

Torej, če nekdo reče, da je samozadosten, in se pogovarja s tabo, potem te vara ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem se prepoznala kot samozadostna. Še enkrat, če pomisliš malo... ali je človek sploh lahko samozadosten? Ne govorim o tem, ali nekdo misli, da je samozadosten, ampak... ali to dejansko je :)

Saj vem da ne, samo nekateri mislijo da so :)

Torej, če nekdo reče, da je samozadosten, in se pogovarja s tabo, potem te vara ;)

Kakorkoli ima te pa za beda..., kar je še slabše.

Mogoče bi bila bolj primerna beseda narcisoidnost ali egocentričnost ali pa izpeljanka iz vsega skupaj :hmm: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pazi, da nisi mogoče zdepilirana pa mogoče našminkana :whistle:

Pač danes se med "urejene" štejejo tiste ki jin zjutraj ni moč spoznat ne po vonju ne po izgledu in ne po okusu :xx:

Ti pa pejd tam u Kočevje zdepilirat eno medvedko pa bo lih princeska zate :yes: Sam pazi da te stari ne ulovi k boš čreva po cest pobiru pol k boš fasu. Pa še mozak če b ga mel bi ti spodaj ven padu. Pa če še prej doma mal z rivcem po globinu riješ ti bo za predigro zihr pasal. :naughty:

Drgač pa so homiči tist kar ti rabiš. Velik bolj se urejajo kot pa lutkice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač danes se med "urejene" štejejo tiste ki jin zjutraj ni moč spoznat ne po vonju ne po izgledu in ne po okusu :xx:

Ti pa pejd tam u Kočevje zdepilirat eno medvedko pa bo lih princeska zate :yes: Sam pazi da te stari ne ulovi k boš čreva po cest pobiru pol k boš fasu. Pa še mozak če b ga mel bi ti spodaj ven padu. Pa če še prej doma mal z rivcem po globinu riješ ti bo za predigro zihr pasal. :naughty:

Drgač pa so homiči tist kar ti rabiš. Velik bolj se urejajo kot pa lutkice.

Kaj češ, enim pašejo metrosexualci :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač danes se med "urejene" štejejo tiste ki jin zjutraj ni moč spoznat ne po vonju ne po izgledu in ne po okusu :xx:

Ti pa pejd tam u Kočevje zdepilirat eno medvedko pa bo lih princeska zate :yes: Sam pazi da te stari ne ulovi k boš čreva po cest pobiru pol k boš fasu. Pa še mozak če b ga mel bi ti spodaj ven padu. Pa če še prej doma mal z rivcem po globinu riješ ti bo za predigro zihr pasal. :naughty:

Drgač pa so homiči tist kar ti rabiš. Velik bolj se urejajo kot pa lutkice.

bab ne, praviš, homoseksualcev očitno tud ne...

koga pa ti potetmtakem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!