Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

tko da ne dobiš nič.

Poleg tega, da si haklik, si še škrta!!! Skratka, katastrofa od ženske... Če se ne boš v kratkem spremenila, boš vse življenje osamljena presedela v kotu temne, vlažne sobice in razmišljala, kaj si narobe storila. :( Jaz pa medtem na Tajskem... B)

Mimogrede, ko me imaš namen naslednjič nogirat, bodi vsaj toliko in tega ne počni preko foruma, ampak mi povej na štiri oči....recimo ob soku :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ti rasteš samo v g... :naughty:

Tak ko, po Lojzetovi definiciji, vse babnce. :P

Razen mogoče Sestre, ampak pri njih itak nič ni ziher... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ti rasteš samo v g... :naughty:

tole si lohk vsak posvoje razlaga.....evilgrin0007.gif(v tiča ne morem ko ga nimam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak ko, po Lojzetovi definiciji, vse babnce. :P

Razen mogoče Sestre, ampak pri njih itak nič ni ziher... :krneki:

saj veš tist" pes ko velik laja malo grize"..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

NOVI PREGOVORI :? :hmm: :blink: :unsure:

Sex je cena, ki jo mora žena plačevati za zakon.

Zakon je cena, ki jo mora moški plačevati za sex.

Težko je paru, kjer gre njemu ljubezen skozi želodec, njej pa kuhanje na jetra.

Ženske so kot kozarec gorčice.Vsak hoče vanjo vtakniti svojo klobaso !

Grešiti je človeško, ...občutki so pa božanski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej je treba dojet moško logiko.... :hmm:

''Če sem povsem odkrit, moja žena se je čisto zapustila in se zredila za 20 kilogramov v zadnjem letu. Rad jo imam in čudovito ravna z najinimi otroki, ampak ne morem je videti gole. Še dotaknem se je težko. Masturbacija ni bila dovolj, zato sem šel v bordel. Seveda pa ni isto z dvema kondomoma, brez poljubljanja in predigre. Ženi sem povedal in jo je seveda zelo prizadelo. Kar pa si res želim, je, da se znebi teh 20 kilogramov. Šele potem bova lahko spet oba srečna. Mislim, poročil sem se s sireno, ne s kitom.'' (Frenk, 28)

''Glede na to, da sem pravkar pobegnil iz šestletnega zakona, ki se je končal tako, da ji moram plačevati, da udobno sedi na svoji debeli riti in uživa sadove mojega dela, je zadnja stvar, ki si jo želim, zveza z novim 'zlatokopom'. Hočem žensko, ki mi daje natančno tisto, kar želim, in se pri tem ne pritožuje in me ne ponižuje. V takem primeru vsaj poznam njene namene od samega začetka in je ne morem kriviti zanje. Za takšno žensko sem najboljši ljubimec z največjim penisom, ki ne more ničesar narediti narobe.'' (Jaka, 34)

Sledi nauk: ne smeš dobesedno vzet, da je čokolada afrodizijak :nono: ......te zna narediti neprivlačno!

in..................

strategija preživetja:

A kaj bi naredila? Gledala bi (s kokicam in colo, k u kinu) kako se žre, ker bi šele pol dojel, da je v bistvu samga sebe nategnu!

http://www.youtube.com/watch?v=pn3TWvmT_w0 -are you strong enough to be my man? -mislm, si al pa nis, tko je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!