Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

ni sprejemljivo!!! če si moški ali ženska želi sexati z drugimi je 100X manj boleče če skenslaš partnerja in greš potem drugam avto parkirat ;)

zažgat na grmadi! :evilgrin:

Ti si pa verjetno star(a) glih malo čez 15, je tak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tlinajst :krneki:

Sej boš zrastel pa ti bo marsikaj bolj jasno... :friend1: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr vidm da je vam vseeno? oz. toplo sprejemate varanje???

to se vam zdi sprejemljivo???

whatever :trance_33_sleep:

bom razumel marsikej :krneki: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr vidm da je vam vseeno? oz. toplo sprejemate varanje???

to se vam zdi sprejemljivo???

Ja

bom razumel marsikej :krneki: :alien1:

Ko boš enkrat pravi bajker, potem ziher.....al pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

varanje je pa ja slovenska paradna disciplina a ne? :whistle:

meni osebno je to....bedasto...

ne da se mi nazaj brat teme.... a zdaj se to prek spleta že tut dela? ja valda....po moje se.... je bolj komot...mam prav?

jao jao...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... a zdaj se to prek spleta že tut dela? ja valda....po moje se.... je bolj komot...mam prav?

jao jao...

seveda ! veš kako sem prejšnič preko kablov in ekrana eno nategnu, še prej pa mi ga je potegnila ! ne moreš verjet ! ali pač ?! lahko ti ga napeljem ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ! veš kako sem prejšnič preko kablov in ekrana eno nategnu, še prej pa mi ga je potegnila ! ne moreš verjet ! ali pač ?! lahko ti ga napeljem ! :fredy:

a kabl? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buellina marsikaj verjame.... ampak šele ko vidi :winkiss:

in glede na to, kaj vse se da videt, če malo pobrskaš naokoli.... eh bom pa raje tiho, da spet kako bedasto ne napišem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem imela fanta in ga slučajno prevarala, sem fanta pustila, ker ga nisem mogla meti za norca, niti pogledat ga nisem mogla, niti objet, ampak to zato, ker sem se drugemu predala, in s tem sem se odpovedala svojem fantu in ljubezni. Dokler sem srečna v vezi, niti ne pomislim na skok, ko pa mi je dost problem in sekiranja v vezi, se pa vsak ozira.

Glih danes mi je brat reko, glej da si boš vsaj do 30 leta našla enga ko bi znjim ostala, jaz pa koj razmišljam, da se zna zgodit, da bom kr sama ostala, ker sem pre poštena in seveda tudi pre zahtevna !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem imela fanta in ga slučajno prevarala, sem fanta pustila, ker ga nisem mogla meti za norca, niti pogledat ga nisem mogla, niti objet, ampak to zato, ker sem se drugemu predala, in s tem sem se odpovedala svojem fantu in ljubezni. Dokler sem srečna v vezi, niti ne pomislim na skok, ko pa mi je dost problem in sekiranja v vezi, se pa vsak ozira.

Glih danes mi je brat reko, glej da si boš vsaj do 30 leta našla enga ko bi znjim ostala, jaz pa koj razmišljam, da se zna zgodit, da bom kr sama ostala, ker sem pre poštena in seveda tudi pre zahtevna !

na koncu si med drugim napisala tud da si prepoštena.. :hmm: a na začetku si pa rekla da si kdaj tud "slučajno" kerga tipa prevarala... ja zanimvo no, sam men se varanje res ne zdi pošteno .)

Moje mnenje pač.. brez zamere :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koncu si med drugim napisala tud da si prepoštena.. :hmm: a na začetku si pa rekla da si kdaj tud "slučajno" kerga tipa prevarala... ja zanimvo no, sam men se varanje res ne zdi pošteno .)

Moje mnenje pač.. brez zamere :P

ja vem da sem prevarala fanta, ampak ko sem ga naslednjič videla, sem z njim razčistila. To pa zame ni tk hudo. Grdo in nepošeno je, če ga vlečeš za nos in se lažeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem da sem prevarala fanta, ampak ko sem ga naslednjič videla, sem z njim razčistila. To pa zame ni tk hudo. Grdo in nepošeno je, če ga vlečeš za nos in se lažeš

ja to se čist strinjam.., sam men se zdi velik bolj pošteno da se prej razideš z nekom, preden greš k drugmu.. če vidiš da nista za skup.

Pomojm tud teb ne bi blo kul da ti tip pove da te je prevaru in da je konec.. zna bit boleče :):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to se čist strinjam.., sam men se zdi velik bolj pošteno da se prej razideš z nekom, preden greš k drugmu.. če vidiš da nista za skup.

Pomojm tud teb ne bi blo kul da ti tip pove da te je prevaru in da je konec.. zna bit boleče :):P

res je da še nikol nisem bila zapuščena ali prevarana, vsaj vem ne o tem. Sicer sem pa kar trdna oseba, in bi bila vesela če bi mi partner povedal, da me je prevaral...

Sploh pa mislim, da če bi mi partner povedal da me je prevaral in da mu je ful žal, da se zdaj zaveda, da ni bilo prav in da se morda zdaj zaveda, da mu še več pomenim, bi mu verjetno še odpustila.

Koliko ljudi poznam, ki se varajo, ali ki si vsaj močno želijo, da bi še dali nekaj skos in potem imajo to celo življenje v mislih... Včasih je seks nekaj drugega od ljubezni.

Uh pr meni je trenutno vse tako zakomplicirano, da bom verjetno kr k nunam odšla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh pr meni je trenutno vse tako zakomplicirano, da bom verjetno kr k nunam odšla :P

Pri nunah boste pa sveče delale. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem pa kar trdna oseba, in bi bila vesela če bi mi partner povedal, da me je prevaral...

Pa si ti dejansko res sigurna v to kar pišeš? Ko te doleti in ko za enga vse nardiš te prbije, prvič fejst, naslednjič vedno manj, nato pride tako daleč, da vidiš, da si pravzaprav na svetu sam in te ne prizadane več (pusti zakone naših očetov in mam).

Citiram besede mojga prijatelja: Poglej, to je moj otrok, to mi pomeni vse, žena lahko jutri gre pa nič ne morem, otrok je pa zavedno moj. Torej bodi pripravljen na vse!

Če iz tega delaš logične zaključke, prideš hočeš nočeš kmalu do varanja (nažalost).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si ti dejansko res sigurna v to kar pišeš? Ko te doleti in ko za enga vse nardiš te prbije, prvič fejst, naslednjič vedno manj, nato pride tako daleč, da vidiš, da si pravzaprav na svetu sam in te ne prizadane več (pusti zakone naših očetov in mam).

Citiram besede mojga prijatelja: Poglej, to je moj otrok, to mi pomeni vse, žena lahko jutri gre pa nič ne morem, otrok je pa zavedno moj. Torej bodi pripravljen na vse!

Če iz tega delaš logične zaključke, prideš hočeš nočeš kmalu do varanja (nažalost).

res zanimivo kar si napisal, izgleda da imaš že tudi sam nekaj izkušenj.

jaz imam za sabo dve resni daljši zvezi, in sedaj verjetno bo tud tretja odšla, ko zberem pogum, da mu v obraz povem :wacko:

Ugotavljam, da sem zelo izbirčna in če moje želje glede partnarja niso izpolnjene, grem naprej.... Sploh sem zato tako kritična, ker vidim kako je doma pri nas, ko nič ne štima in tako nočem da sama to doživim, da se poročim in trpim celo življenje. Bom pač strla še eno srce, vem da je kruto , ampak bolj prej, kot prepozno, sem še relativno mlada in si lahko privoščim. Je pa tudi res, da si močno želim biti z nekom, ki pa je daleč stran in tako sem tudi jaz nesrečna, ker ne morem imeti tistega ki je zame kot moj drugi jaz. Razmišljam, da bom raje kr sama ostala, bom pač vsaj svobodna , seveda tudi osamljena, ampak bom mela manj težav in sekiranja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!