Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

No dej povej, kaj bi blo pol!??? Zakaj bi pa držale z moškimi? Aja raj si sama, neodvisna, emancipirana. Se zdepiliraš pa fasado gor, in že mamo ulično gledališče??

pojedu en bonbon preveč danes?

če bi ženske držale skupaj, bi bili moški družbeno popolnoma nekoristna roba, prav zaradi tistega, kar je že bilo napisano - moški so povečini ali pa vsaj v določenem obdobju, prodane duše. Slabo za njih, dobro za ženske. Slabo za ženske je le to, da se praviloma obnašajo kot psice v kardelu.

in v negacijo tvoje sfaljene analize - popolnoma dostojno igram vlogo mame in boljše polovice in pustim, da mi polovička odpira glaže z gorčico in vozi avto na servis.

pohištvo ponavadi sešraufam sama (potem je sicer bolj vegasto, ampak lim reši vse težave), fasado nam pa kar tazaresni delavci spedenajo.

pudra pa ne uporabljam :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smešno, ker jaz v zgoraj napisanem ne vidim problema. :)

zakaj lahko nekatere zveze s pourajeno pasovno:aktivno vlogo partnerjev čist fino delujejo in tudi producirajo čisto normalne potomce brez motenj?

tudi izjava da naj bi v dveh letih cloveka spoznal do obisti je hecna. Človeka v resnici nikoli ne spoznaš popolnoma. Spoznavaš pa ga skozi raznolikost situacij - če ga v dveh letih v serijo določenih situacij ne bo zaneslo, potem ne boš vedel kako v njih reagira ali kakšen odnos ima do določene zadevščine - morda nikoli.

+ dve leti je tako hecno kratko obdobje,... :rolleyes:

Ja itak de ni problema ne, Verjetno imaš vse kar rabiš da iz partnerja nardiš tepih.

Sej veš tiso ko tip pride nažgan ko konj domov, stopi skozi vrata in zarjove "kdo je gospodar u tej bajt!!"

pa se oglasi žena z aktivnim valjarjem u rok "kaj pa zijaš pijandura?"

On pa potihem " nič nič, sam prašam.."

Človeka nikdar ne spoznaš. To je res, ampak v mislih sem imel bogve kak normativ ki meni pomeni da nekoga poznaš do obisti. To je mal relativno če že ne hecno ker niti sebe niti približno ne spoznamo v celem lajfi pa če se še tolk trudmo.

Preprosto, če je človek odprt, preprost in komunikativen ga zelo hitro spoznaš. Če pa je hulja potuhnjena ga pa težje spoznaš ampak itak nimaš z njim kaj počet. Tud za kakimi učenimi besedami in elegantnimi rečmi se taki večkat skrivajo ker že vedo na kaj se ljubice ujamejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak de ni problema ne, Verjetno imaš vse kar rabiš da iz partnerja nardiš tepih.

najbrz res, ja.

sam pogrutat moram kaj to je..

..seveda bom potem ugotovila, da ravno na mojem (partnerju namreč) to ne učinkuje...

na srečo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrz res, ja.

sam pogrutat moram kaj to je..

..seveda bom potem ugotovila, da ravno na mojem (partnerju namreč) to ne učinkuje...

na srečo..

copato rabiš? evo že leti ena..v betico dirket..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojedu en bonbon preveč danes?

če bi ženske držale skupaj, bi bili moški družbeno popolnoma nekoristna roba, prav zaradi tistega, kar je že bilo napisano - moški so povečini ali pa vsaj v določenem obdobju, prodane duše. Slabo za njih, dobro za ženske. Slabo za ženske je le to, da se praviloma obnašajo kot psice v kardelu.

in v negacijo tvoje sfaljene analize - popolnoma dostojno igram vlogo mame in boljše polovice in pustim, da mi polovička odpira glaže z gorčico in vozi avto na servis.

pohištvo ponavadi sešraufam sama (potem je sicer bolj vegasto, ampak lim reši vse težave), fasado nam pa kar tazaresni delavci spedenajo.

pudra pa ne uporabljam :winkiss:

Mogoč izraz prodane duše ni najbolj primeren?? :huh: Ampak po mojih izkušnjah ste dame precej bolj igralke in nasploh pretkane kar je razvidno že v rosnih letih. Sam pa zagovarjam iskren odnos brez kakih nategovanj. Naprimer ko sem lepega dne dami kupil krasno verižico mi jo je že prvi večer oddelala, sicer nisem imel nič proti, ampak ji darilca nisem kupil zato, je pač bil taprav trenutek. Potem pa sem čez cajt za foro mal zapru pipco.... in je šla. Pa tko me je mela rada. Kar poročila bi se.

Ma veš da dns za 40 eur dobiš tako mačko de ti oke iz jamic padejo. Ampak to sploh ni fora. Rabimo pač toplo zaupno bitje ob sebi in potem iz veselja tud svašta nardimo. De le ni vse vegast :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni že en skoraj pregovor, da če hočeš v resnici videt kakšen je tvoj partner, ga moraš videti pijanega in jeznega? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč izraz prodane duše ni najbolj primeren?? :huh: Ampak po mojih izkušnjah ste dame precej bolj igralke in nasploh pretkane kar je razvidno že v rosnih letih. Sam pa zagovarjam iskren odnos brez kakih nategovanj. Naprimer ko sem lepega dne dami kupil krasno verižico mi jo je že prvi večer oddelala, sicer nisem imel nič proti, ampak ji darilca nisem kupil zato, je pač bil taprav trenutek. Potem pa sem čez cajt za foro mal zapru pipco.... in je šla. Pa tko me je mela rada. Kar poročila bi se.

Ma veš da dns za 40 eur dobiš tako mačko de ti oke iz jamic padejo. Ampak to sploh ni fora. Rabimo pač toplo zaupno bitje ob sebi in potem iz veselja tud svašta nardimo. De le ni vse vegast :D

Če si nabasal na eno al pa par takih, to ne pomeni, da je vsa ženska populacija taka. Tud jaz sem nabasala na kakega takega, ki sem mu bila bolj kot ne denarnica in nadomestna mamica, pa vseeno ne tulim, da ste vsi dedci taki.

Sicer pa pravijo, da si partnerje izbiramo vedno po enakem ključu in če vedno nabašeš na take, potem najprej malo poštudiraj, zakaj te samo take privlačijo. Ko biš to ugotovil in spremenil, boš lahko našel tudi kakšno drugačno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si nabasal na eno al pa par takih, to ne pomeni, da je vsa ženska populacija taka. Tud jaz sem nabasala na kakega takega, ki sem mu bila bolj kot ne denarnica in nadomestna mamica, pa vseeno ne tulim, da ste vsi dedci taki.

Sicer pa pravijo, da si partnerje izbiramo vedno po enakem ključu in če vedno nabašeš na take, potem najprej malo poštudiraj, zakaj te samo take privlačijo. Ko biš to ugotovil in spremenil, boš lahko našel tudi kakšno drugačno.

Ma sej res no, zadeve preveč posplošujemo. Sam delam kot obrtnik po hišah in stanovanjih kjer se takoj vidi kdo je tepih in kdo ni.

Ti povem da na zunaj marsikdo izgleda popolno nasprotje kot doma. Tako vidim navzven nedolžno zvesto sprmljevalko, na domačem terenu pa, ma ti povem k živ terminator :fight1: Pa mi je kar hecno ko take mambe zunaj pustijo svojim podložnikom de se šopirjo in na glas govorijo. Jah, verjetn je to sam kompenzacija za to da so doma skoz tih :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje? kje? kje? :P

Ja u LJ ti jo delodajalc kr prpele na željeno lokacijo. to pomen de je tvoje vprašanje napačno postavljeno. Moraš sam povedat kam :whistle:

Dej če s copat najbrž ne dam knedeja.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja u LJ ti jo delodajalc kr prpele na željeno lokacijo. to pomen de je tvoje vprašanje napačno postavljeno. Moraš sam povedat kam :whistle:

Dej če s copat najbrž ne dam knedeja.?

ma ji dam 60€ pa pol še mal zlika in pospravi..

sploh ne bo zgledal ko varanje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ji dam 60€ pa pol še mal zlika in pospravi..

sploh ne bo zgledal ko varanje :rolleyes:

pol? po tem, ko skuha?

dam 30 € zraven... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol? po tem, ko skuha?

dam 30 € zraven... :winkiss:

ji damo še 30 pa mal pred bajto posprav? zdele bi bla mimgrede fertik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol? po tem, ko skuha?

dam 30 € zraven... :winkiss:

Ja pišuka poj s pa že skor na takih stroških k če s poročen :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pišuka poj s pa že skor na takih stroških k če s poročen :hooray:

in kakšen je epilog?

ne splača se nič sploh .. :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

parčkanje je podobno kot motoriranje.

Ne splača se itak ne, ampak je pa fajn. :D

Ja sam motoriranje ima neko konstanto. Parčkanje pa precej bolj variira, kukr de večkat ful dežuje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si nabasal na eno al pa par takih, to ne pomeni, da je vsa ženska populacija taka. Tud jaz sem nabasala na kakega takega, ki sem mu bila bolj kot ne denarnica in nadomestna mamica, pa vseeno ne tulim, da ste vsi dedci taki.

Sicer pa pravijo, da si partnerje izbiramo vedno po enakem ključu in če vedno nabašeš na take, potem najprej malo poštudiraj, zakaj te samo take privlačijo. Ko biš to ugotovil in spremenil, boš lahko našel tudi kakšno drugačno.

no poglejte, sploh ni slaba partija! samo s pravim pristopom in ne bit preveč zahtevni okol denarja pa stiskankja k prsim v javnosti pa bo šlo !

po enakem ključu ? ja če pa izbirajo po ključu jim pač ni rešitve. učasih smo zagrabl kar je pršlo, po ene 20-ih letih pa pol že nekak dobiš ene kriterije, kaj ti pri ženski paše in kaj ne.

zdej pa mal vremensko pogledam kdaj bojo nevihte,ji rečem de se grem pelat za ene 4 urce, ona mal u luft pa sikat, jst se pa pol tko kao bol težko sicer odločim da ostanem

doma, jo še mal pocrtlam , pa še bonus mam za drugič. ja mal se morm prlagodit(sej način ni tolk važn) , pol pa še kr nekak gre naprej. sej sva skupi sam 12 let ampak kej jih bo zihr še zravn, če nama bo zdravje naklonjeno. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nikamor, tele vaše babe..namesto da bi bila ženska zadovoljna, da bo imela božji mir, ko se bo frajer šel peljat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!