Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Tadej.

Pozdravljeni sem nov uporabnik in me zanima oz. če mi lahko kako pomagate, svetujete.

Imam aprilio rs 50 letnik 2002 cestaka pred kratkim sem jo kupil in sem potem ugotovil da sklopka drsi zdaj pa me zanima kaj lahko naredim ali se da popravit kako ali kaj zamenjat v njej ali celotno kupit in kakšna je cena nove ali rabljene. in kje jo lahko nabavim.

Dobrodošel na forumu :D. Za sklopko probaj pogledat na www.cilinder.si, al pa na skuterist.si.

Lp Roky994

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem gledal na cilinder.si samo ne najdem pod skuterje ker po mojem sklopke za skuterje pa te cestake niso enake. ali pa da nisem dal prave povezave in če bi mi lahko poslali link prosim če veste kje je. Saj mi je nerodno kajti za mopede tomos apn atx bt pa automatik sem pravi mehanik pa ne da bi se hvalo. o skuterjih pa cestakah pa nvm nič razen da mam notri v aprili 70 kit pa 19 fergazer športni filter ter izpuh "gianeli" al nekaj takega za drugo pa sem v temi. Pri teh zadevah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem gledal na cilinder.si samo ne najdem pod skuterje ker po mojem sklopke za skuterje pa te cestake niso enake. ali pa da nisem dal prave povezave in če bi mi lahko poslali link prosim če veste kje je. Saj mi je nerodno kajti za mopede tomos apn atx bt pa automatik sem pravi mehanik pa ne da bi se hvalo. o skuterjih pa cestakah pa nvm nič razen da mam notri v aprili 70 kit pa 19 fergazer športni filter ter izpuh "gianeli" al nekaj takega za drugo pa sem v temi. Pri teh zadevah.

ti maš tako mašino kt jst. am6

tale stran je zate... http://trgovina.cili...33a5ju8qujerj98

sam če neveš kako je to nrjen pol bw naročvat ...pa tud zrihtu boš težko. jst pr apn6 sm že sam menju te obloge.. pr aprili pa raj ne bi šaru.. kukr čš :D

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri tomosih sem jas tud sam menjavo pa je blo tu pa se mi sanja nena kak pa kaj pa z dnarom je bol bogo pa mi ni servisa al pa mehanika za plačat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri tomosih sem jas tud sam menjavo pa je blo tu pa se mi sanja nena kak pa kaj pa z dnarom je bol bogo pa mi ni servisa al pa mehanika za plačat.

A maš kšnga frenda al pa vaškega mehankarja, k ti bo to zrihtou za gajbo pira.... Drugače če znaš anglešk si pa tle mau poglej, maš use sorta gor... KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo od vs odsevni trak na feltnah? ker bi bl pasu na črne feltne in rdeč moped? rdeče ali modre barve?

če mene prašaš bi rdeča bl pasala xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj je da najdš kšnga k dela nalepke pa ti to nardi za par €. Drgač pa mislm da je meu to TC motoshop v prodaji...

ja sam je kr drago 8 eur al kok en k se pa s tem privat ukvarja ti pa za 10 eur nardi pa se nalima gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam je kr drago 8 eur al kok en k se pa s tem privat ukvarja ti pa za 10 eur nardi pa se nalima gor

ja kaj pa je dons 8 € ? vse skp nč ubistvu... ja u tc-ju majo ..15 evrou je tam,sej ke grem jutr iskt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj pa je dons 8 € ? vse skp nč ubistvu... ja u tc-ju majo ..15 evrou je tam,sej ke grem jutr iskt

Ne pozab felte orng spucat pa razmastit preden boš lepu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej.

Pozdravljeni sem nov uporabnik in me zanima oz. če mi lahko kako pomagate, svetujete.

Imam aprilio rs 50 letnik 2002 cestaka pred kratkim sem jo kupil in sem potem ugotovil da sklopka drsi zdaj pa me zanima kaj lahko naredim ali se da popravit kako ali kaj zamenjat v njej ali celotno kupit in kakšna je cena nove ali rabljene. in kje jo lahko nabavim.

pred enim mescom enaka norost...zakaj vedno nova tema???

svetujem ti to da prej kot odpiraš novo temo preberi ostale teme!

glede sklopke....prvo probaj prišpanati zajlo, če še pa to ne bo dovolj pa poglej lamele, če so hin kupi nove nikakor ne rablenih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So mel en čudn odtenek rdeče.. pol sm pa raj modro uzeu. tkole pa zgleda nalimana.

post-23389-0-82276200-1296907588_thumb.jpg

lepo zgleda...dej sliko od celotnega mopeda da vidimo kako paše na tvojo barvo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tklole zgleda... mogoč bi rdeče res ble bolš, sam men je tud tko dobr. k se bojo ti traki znucal bom pa rdeče nalimu drugič za probo :D

post-23389-0-66803200-1296939656_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tklole zgleda... mogoč bi rdeče res ble bolš, sam men je tud tko dobr. k se bojo ti traki znucal bom pa rdeče nalimu drugič za probo :D

post-23389-0-66803200-1296939656_thumb.jpg

Dobr je ja :D A ste se dons kej pelal ? :P Jz sm naredu 60km, zakon je blo :naughty:

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr je ja :D A ste se dons kej pelal ? :P Jz sm naredu 60km, zakon je blo :naughty:

js pa mal več :P do kačjih rid pa nazaj. kr topl je blo ja, jutr bo tud B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kaj ma ta aprilia enak princip sklopke kot tomos apn,atx bt da lahko notri tisto matico malo odviješ v sklopki ko je skozen žica al pa žebelj al kaj pač že je da ne drsi al pa da prime? ker na zajli nič ne pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni modre bol pašejo na motor...

jas pa čakam na plastike ker so na barvanju pa nimam tank plastike pa se sploh ne morem pelat, razen ko mi brat posodi rezervoar :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!