Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Sej kako veš kdaj je taprav razmerje ? A ni tko da motor mau naviješ na obrate pol pa pogledaš kašne barve je sveča... ?

tudi to po sveči..apamk enostavno ko maš že toliko v glavi o pravilnem delovanju 2t motorja že enostavno veš kako mora biti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi to po sveči..apamk enostavno ko maš že toliko v glavi o pravilnem delovanju 2t motorja že enostavno veš kako mora biti...

a po zvoku al kwa  :kva2:. No sej drgač pa dele to ni lih merilo ker je motor počas za pospravt :) Sezone je konc  :alko:  :headbang: :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a po zvoku al kwa :kva2:. No sej drgač pa dele to ni lih merilo ker je motor počas za pospravt :) Sezone je konc :alko::headbang: :S

zvoku, kako kadi (prevsem mišlemo če še oljno pumpo štelaš), po trokiranju..vse moraš gledat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha najdem mojo bivšo aprilio na netu k jo zdej prodaja... _MOTO/ad.asp?ID=4156099

piše da ma 16K kilometoru pa že js sm jih meu 30 K ahaha . kwa lažejo nmorm vrjet. pa letnik tud ni taprav..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha najdem mojo bivšo aprilio na netu k jo zdej prodaja...    _MOTO/ad.asp?ID=4156099

piše da ma 16K kilometoru pa že js sm jih meu 30 K ahaha . kwa lažejo nmorm vrjet. pa letnik tud ni taprav..

haha, sej to je zmeram tko. Na forumu se vsi hvaljo kako nardijo na leto 10, 20000 km. K pa gledaš na avtonet pa noben nima 10000 :D

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, sej to je zmeram tko. Na forumu se vsi hvaljo kako nardijo na leto 10, 20000 km. K pa gledaš na avtonet pa noben nima 10000 :D

:grim

No je pa res da k sm ga js prodau tud pomislu nism da bi prevrteu števc al pa kej.. povedu sm mu da je moped tipi topi z tolk kilometri in to je to.. nevem pa kk mu bo ratal 4 leta pomladit moped :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, sej to je zmeram tko. Na forumu se vsi hvaljo kako nardijo na leto 10, 20000 km. K pa gledaš na avtonet pa noben nima 10000 :D

vsi ne..moja se prodaja pa ma zej napisano 22000km+ pa sem jas naredil malo več kot 20000km...on pa se je nemore znebit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

No je pa res da k sm ga js prodau tud pomislu nism da bi prevrteu števc al pa kej.. povedu sm mu da je moped tipi topi z tolk kilometri in to je to.. nevem pa kk mu bo ratal 4 leta pomladit moped :S

hehe..verjetno jo je obnovil in je 4 leta mlajša videti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej sfukou za 4 leta kot obnovil ... :)

v to pa kar verjamem, ker sem jas prodal kolegu rs pa je v 1 mescu 2x padel :D , jas sem za to potreboval 2 leti nore vožnje :P on pa sred ravnice pade ker se zaleti z drugo rs50 :D , ko je pa prvič padel je pa na najslabšem aspfaltu, zanič gume + en bik gor hotel kneedown, kot kaže mu je uspelo le assdown :lol1:

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v to pa kar verjamem, ker sem jas prodal kolegu rs pa je v 1 mescu 2x padel :D , jas sem za to potreboval 2 leti nore vožnje :P  on pa sred ravnice pade ker se zaleti z drugo rs50 :D , ko je pa prvič padel je pa na najslabšem aspfaltu, zanič gume + en bik gor hotel kneedown, kot kaže mu je uspelo le assdown  :lol1:

haha bumbar :)

1. Aja na kok cajta se mena olje v menjalniku ?

2. Pa kero svečo nej dam notr br9eg al br9es ?

3. Kaj se mi splača  poservisirat preden gre moped na zimsko spanje, da bo prpravljen na nasledno sezono :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha bumbar :)

1. Aja na kok cajta se mena olje v menjalniku ?

2. Pa kero svečo nej dam notr br9eg al br9es ?

3. Kaj se mi splača  poservisirat preden gre moped na zimsko spanje, da bo prpravljen na nasledno sezono :)

Em servis naredi po končani zimi. Oz. proti koncu nje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha bumbar :)

1. Aja na kok cajta se mena olje v menjalniku ?

2. Pa kero svečo nej dam notr br9eg al br9es ?

3. Kaj se mi splača poservisirat preden gre moped na zimsko spanje, da bo prpravljen na nasledno sezono :)

ole se menja na 2 leti ali 8 tisoč kilometrou.. tako piše. svečo dej notr eg... pol pa povej če vredu dela da grem še jst jo iskat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ole se menja na 2 leti ali 8 tisoč kilometrou.. tako piše.  svečo dej notr eg... pol pa povej če  vredu dela da grem še jst jo iskat :D

hahah, kaj je pa sploh razlika ? Na angleških forumih mi pravjo br9es..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah, kaj je pa sploh razlika ? Na angleških forumih mi pravjo br9es..

aja kle pa rsblack pravi da je bolš eg ... zdej pa ved kua kupt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kle pa rsblack pravi da je bolš   eg ... zdej pa ved kua kupt :D

ja sej :D zmeda haha. Ma men gre na kurac k sm dau 14 zobnik da bi se loh furu z višjo hitrostjo.. Zdej pa če se hočm pelat recimo 70km/h morm met lih u 5. to je nek 8500 rpm, pa še to kumi vleče. Z orginal auspuhom je šlo pa komot v 6 :D Tok ma ta auspuh visok resonanco al kwa ? Pa nevem kako nej to rešm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej :D zmeda haha. Ma men gre na kurac k sm dau 14 zobnik da bi se loh furu z višjo hitrostjo.. Zdej pa če se hočm pelat recimo 70km/h morm met lih u 5. to je nek 8500 rpm, pa še to kumi vleče. Z orginal auspuhom je šlo pa komot v 6 :D Tok ma ta auspuh visok resonanco al kwa ? Pa nevem kako nej to rešm...

daj naprej 13 zobnik pa bi moglo bit bolše... ja glede resonance pa bi mogel sam vedet ne na kerih rpm potegne... kaj nisi vedel tega ko si kupuval arrowa da bo na nizkih obratih slabše šlo na višjih pa bolše :D ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj naprej 13 zobnik pa bi moglo bit bolše... ja glede resonance pa bi mogel sam vedet ne na kerih rpm potegne... kaj nisi vedel tega ko si kupuval arrowa da bo na nizkih obratih slabše šlo na višjih pa bolše :D ??

sm, sam ne pa tok da ga morm skos na 9-10000 šaltat da sploh potegne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar meni verjemi da so eg bolše...sem mel es pa motor ni vžigal..no kakor hočeš :winkiss:

no sej es mam. Bom pa dej za probo EG kupu. Aja kaj pa je razlika ? Kaj je pa razlika pr unih kwa so že, iridium ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej es mam. Bom pa dej za probo EG kupu. Aja kaj pa je razlika ? Kaj je pa razlika pr unih kwa so že, iridium ?

iridium še nisem mel, samo sodeč po ceni mara biti bolša...glede es in eg je pa razlika ta da motor lepše deluje z eg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iridium še nisem mel, samo sodeč po ceni mara biti bolša...glede es in eg je pa razlika ta da motor lepše deluje z eg...

OK, aja en frend sprašuje kero svečo naj da na hondo cr 80. A bi bla tut ta uredu ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!