Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

prvo moram 50cc prodattrance_39_thumbdown.gif

če kdo ponudi vsaj 2000€ si ga naj peljetrance_40_thumbup.gif

če se ti gre da ga prodaš.. dej ceno 1500, pa še tko bo težk prodat .. moje mnnje.. drgač pa za ta keš boš itk dobu že kr lepo 125-ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ti gre da ga prodaš.. dej ceno 1500, pa še tko bo težk prodat .. moje mnnje.. drgač pa za ta keš boš itk dobu že kr lepo 125-ko.

rad bi dobil 2000€ ker bo treba vsako 125cc še posebej 2t popravlat če je stara...gre pa k svinjaworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Dons sm se prvič uspel mau pelat odkr je bl toplo, in sm ugotovu da gre motor rahlo slabš oz. mau trokira spet. To je vrjetno zard toplejšga zraka al kko ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm se prvič uspel mau pelat odkr je bl toplo, in sm ugotovu da gre motor rahlo slabš oz. mau trokira spet. To je vrjetno zard toplejšga zraka al kko ?

ja sej pa maš 2t moped...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

 Fantje, jz ugotavlam da mi motor usak dan teži vžiga k je segret... Verjetno zarad toplejšga zraka al kaj ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Fantje, jz ugotavlam da mi motor usak dan teži vžiga k je segret... Verjetno zarad toplejšga zraka al kaj ? 

dizo daj vecjo ka ti bo ribnu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizo daj vecjo ka ti bo ribnu!!!

Zakaj bi že ribnu ? Pomojm je treba sam zrak zaprt al kaj ? :?  

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi že ribnu ? Pomojm je treba sam zrak zaprt al kaj ? :?  

Glej! sam si rekel da ko si se na puna fural neki cajta ti je motor crknil! pol pa si moral dat čok da je vžgal! to pomeni da dobi premalo benza! pr meni je blo isto ko pa sem menjal dizo pa vac ni problemov! :whistle: Zaj pa naredi kak hočeš!!! :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej! sam si rekel da ko si se na puna fural neki cajta ti je motor crknil! pol pa si moral dat čok da je vžgal! to pomeni da dobi premalo benza! pr meni je blo isto ko pa sem menjal dizo pa vac ni problemov!  :whistle:  Zaj pa naredi kak hočeš!!! :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes:

Ni mi nikol crknu. Problem je ko segret motor ugasnem, ga potem težko nazaj pržgem. Probam ne gre, dam zaug ne gre, izklopm zaug negre, 2x isto, in pol enkrat užge. Drgač se mi je to dons zgodil 2x. Umes pa 2x užgav čist lepo, isto segret motor.   :hmm::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi nikol crknu. Problem je ko segret motor ugasnem, ga potem težko nazaj pržgem. Probam ne gre, dam zaug ne gre, izklopm zaug negre, 2x isto, in pol enkrat užge. Drgač se mi je to dons zgodil 2x. Umes pa 2x užgav čist lepo, isto segret motor.   :hmm::hmm:

pol pa nwm!!! :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absolutno je problem v fergu :)

A bi mogu zrak zaprt/odprt ?

PS: a se ti to kdaj dogaja ? Ker ferg sm meu naštelan k je blo okrog 15C, dej ga pa pomojm zvija k je 20+ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absolutno je problem v fergu smile.gif

tudi...pri tej aprilii so osrali da niso dal tistega clasic 16 fergazarja kot ma tzr..sej je lepo in prav da je večji samo nevem kako,ni uredu(mislim da so dal zato 17,5 ker ma cilinder večje kanale)closedeyes.gif ..meni tude ni topel hotel vžgati sem že mislil da je kompresija..pa sem dal drugo svečo z tanšo iglo malo je dražja pa lepo užge...probaj dat ono svečo noter...mislim da je ngk pa sam reč ono z tanšo iglo.100% bo užgal v prvoworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi...pri tej aprilii so osrali da niso dal tistega clasic 16 fergazarja kot ma tzr..sej je lepo in prav da je večji samo nevem kako,ni uredu(mislim da so dal zato 17,5 ker ma cilinder večje kanale)closedeyes.gif ..meni tude ni topel hotel vžgati sem že mislil da je kompresija..pa sem dal drugo svečo z tanšo iglo malo je dražja pa lepo užge...probaj dat ono svečo noter...mislim da je ngk pa sam reč ono z tanšo iglo.100% bo užgal v prvoworship.gif

a nimajo rs-ke 14 frgazera ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi...pri tej aprilii so osrali da niso dal tistega clasic 16 fergazarja kot ma tzr..sej je lepo in prav da je večji samo nevem kako,ni uredu(mislim da so dal zato 17,5 ker ma cilinder večje kanale)closedeyes.gif ..meni tude ni topel hotel vžgati sem že mislil da je kompresija..pa sem dal drugo svečo z tanšo iglo malo je dražja pa lepo užge...probaj dat ono svečo noter...mislim da je ngk pa sam reč ono z tanšo iglo.100% bo užgal v prvoworship.gif

Donz sm se mau vozu je pa lepo vžigu, sam res pa je da ni biu nevem kok segret... Aja a se ti da poglet točn ime sveče. :D

Pa še enkat prašam, kaj se na 2. servisu nardi (5000km)? Svečko loh sam zamenam, olje sm pogledu pa ostale tekočine, a bi mogu filtr spucat al pa kej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donz sm se mau vozu je pa lepo vžigu, sam res pa je da ni biu nevem kok segret... Aja a se ti da poglet točn ime sveče. biggrin.gif

Pa še enkat prašam, kaj se na 2. servisu nardi (5000km)? Svečko loh sam zamenam, olje sm pogledu pa ostale tekočine, a bi mogu filtr spucat al pa kej ?

na servisu ti tak samo svečo spuca pa olje pregleda...olje mam jas že zdej noter 12000km- to ni 4t moped da bi mogel redno mejavat..jas bom menjal-oz. naslednji lastnik aprilie ki je skor sosedworship.gif ,nekje za 3000km.svečo pa sem gledal vsakih 5000km pa jo spucal...ploščice se komaj zanič pri 12000-15000km (odvisno od voznika in tudi nekateri menjavajo pri 6000km ko jih je še pol oblog gor).gume pa verižni set sem menal pri 12000km...za bat pri tej novi aprilii pa se ne skrbi ker majo nikasil prevleko in je dost bol gladet in obročki se ne znucajo tak hitro (če je v redu mešanca) od klasičnih am6 cilindrou...pazi edino da ti ne zataji pumpica za olje,pa da bo moped mel dobro mešanco.

svečo pa bom potlan pogledal kak se ji točno reče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na servisu ti tak samo svečo spuca pa olje pregleda...olje mam jas že zdej noter 12000km- to ni 4t moped da bi mogel redno mejavat..jas bom menjal-oz. naslednji lastnik aprilie ki je skor sosedworship.gif ,nekje za 3000km.svečo pa sem gledal vsakih 5000km pa jo spucal...ploščice se komaj zanič pri 12000-15000km (odvisno od voznika in tudi nekateri menjavajo pri 6000km ko jih je še pol oblog gor).gume pa verižni set sem menal pri 12000km...za bat pri tej novi aprilii pa se ne skrbi ker majo nikasil prevleko in je dost bol gladet in obročki se ne znucajo tak hitro (če je v redu mešanca) od klasičnih am6 cilindrou...pazi edino da ti ne zataji pumpica za olje,pa da bo moped mel dobro mešanco.

svečo pa bom potlan pogledal kak se ji točno reče.

ok

PS: ker pedr ma tok cajta da same minuse šopa ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

PS: ker pedr ma tok cajta da same minuse šopa ?

hehe.ni ravno vrede,ampak če so mu posti napačni...whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.ni ravno vrede,ampak če so mu posti napačni...whistle.gif

jebetmi pa napačni sej je tema o RS 50 ne pa prosta debata....

Dei pa nehiva z offtopicom.

Kako to da RS ne kaže temperature ? Glede na to da ma isti števc k 125, pa še k daš kontakt pokaže temp?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

PS: ker pedr ma tok cajta da same minuse šopa ?

hh mislim da sem biu js!!! :naughty: :naughty:

sry saj nebom več!

(vsaj priznam) za razliko od enih!

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!