Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Glejte to z svečkami pa je že malo preveč. Moped, motor more vžgat z vsako svečko tudi z super bosno 100(seveda da ni hin svečka). Kvaliteta svečke pa potem vpliva kak motor dela. Al trukira, al je sploh zmožna zagnat v obrate,...

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte to z svečkami pa je že malo preveč. Moped, motor more vžgat z vsako svečko tudi z super bosno 100(seveda da ni hin svečka). Kvaliteta svečke pa potem vpliva kak motor dela. Al trukira, al je sploh zmožna zagnat v obrate,...

A maš kšno idejo kaj pa je potem lahko narobe. Moped je skos u prvo užigal. Pol pa kr enkat nehal segret lepo vžigat. Potem sm ga dau na 2. servis, pa še naroču sm mu nej pogleda zakaj tko težko vžiga. In potem je blo neki cajta mer, pol pa spet. Mrzu vžge bp, k je pa segret pa redko, če ga dam pa v 2. pa potisnm pa prec zalaufa. Bomo vidl če bo s to svečo kej drgač. Btw akumolator je ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem mislil da res sveča nima veze samo na moji rs50 pa vem da je pomalagala samo sveča in govorim samo to kar je motor kazal..res pa je da rs125 vžge z vsako svečo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš kšno idejo kaj pa je potem lahko narobe. Moped je skos u prvo užigal. Pol pa kr enkat nehal segret lepo vžigat. Potem sm ga dau na 2. servis, pa še naroču sm mu nej pogleda zakaj tko težko vžiga. In potem je blo neki cajta mer, pol pa spet. Mrzu vžge bp, k je pa segret pa redko, če ga dam pa v 2. pa potisnm pa prec zalaufa. Bomo vidl če bo s to svečo kej drgač. Btw akumolator je ok.

Koliko km ima moped. KEr če ti težko vžge ko je topl je lahko kaj na kompresiji. Saj takrat se material zagreje in raztegne(slabša kompresija). Čeprav dvomim v to teorijo. Probaj ko ga vžigaš prijet oz delno zaštopat luknjo za dovod zraka. Če bo vžgal je problem da dobi preveč zraka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko km ima moped. KEr če ti težko vžge ko je topl je lahko kaj na kompresiji. Saj takrat se material zagreje in raztegne(slabša kompresija). Čeprav dvomim v to teorijo. Probaj ko ga vžigaš prijet oz delno zaštopat luknjo za dovod zraka. Če bo vžgal je problem da dobi preveč zraka.

Moped z novo svečko (zaenkrat) vžiga supr  :notworthy:. Drgač pa ma 8000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped z novo svečko (zaenkrat) vžiga supr  :notworthy:. Drgač pa ma 8000km

pa si v teh 8000 zamenjal že svečko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš gor slučajno športni filter?

ne.

@Norc, pomojm je bla 1x al pa 2x, nism zih (servis)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa ne samo to. :) en kolega je bil nekaj časa serviser na enem pooblaščenem (!) servisu pa mopedov (ki normalno delajo) niti ne pregledajo :) niti olja ne menjajo, nič! samo stranke tja pripeljejo, oni potem moped pospravijo v skladišče za par dni in potem pride stranka cela vesela nazaj in plača. to pa je tudi vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še to, kero znamko gum mi kaj svetujete? nebi rad da bi ble čisto slick, ampak malo bolj racing usmerjene :) ker tisti ki rihtajo heidenau niso najbolj resni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še to, kero znamko gum mi kaj svetujete? nebi rad da bi ble čisto slick, ampak malo bolj racing usmerjene :) ker tisti ki rihtajo heidenau niso najbolj resni ...

Dunlop Arrowmax.

Glej PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop Arrowmax.

Glej PM

tudi jas mam arrowmax pa nimam kaj reči čez njo... res super guma... al pa sportmax če boš dobil te dimenzije

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa ne samo to. :) en kolega je bil nekaj časa serviser na enem pooblaščenem (!) servisu pa mopedov (ki normalno delajo) niti ne pregledajo :) niti olja ne menjajo, nič! samo stranke tja pripeljejo, oni potem moped pospravijo v skladišče za par dni in potem pride stranka cela vesela nazaj in plača. to pa je tudi vse

ja čisto res samo da veš da tisti servis ni edin taki:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam sportmax qualifier jas mam tako naprej pa je dobra..če pa maš malo več denarja pa dunlop sportmax radial 220 samo nevem če je za tvoje dimenzije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim pomočččččččččč :D

no včeraj sem padel z rsko, hitrost 65 km/h, krožni promet, vozil sem se kot IDIOT v krogu (5krogov, slednji je bil usoden). Pa me zanima, leva maska največja je po sredini poškodovana, pa nekaj je pri sitzu malo. Kaj lahko storim??? Kako ??? LPPPP :headbang::headbang::headbang::headbang:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim pomočččččččččč :D

no včeraj sem padel z rsko, hitrost 65 km/h, krožni promet, vozil sem se kot IDIOT v krogu (5krogov, slednji je bil usoden). Pa me zanima, leva maska največja je po sredini poškodovana, pa nekaj je pri sitzu malo. Kaj lahko storim??? Kako ??? LPPPP :headbang::headbang::headbang::headbang:

če te ne moti pusti tako kot je če pa te pa popravi plastike će so kje počene in prebarvaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp, kje lahko dobim nalepke za aprilio rs 50 2002 take kot so original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tolko da veš da ti na nobenem servisu sveče ne pogledajo k so na servisu prasci:surrender:

Em jaz vedno ko sem ga pelal na servis so mi dali noter novo svečko staro pa sem si domov nesel. Se mi jih je nabralo kar nekaj pa je en kolega si skutera predelal na hige end. Pa mu nikakor ga ni v obrate zagnalo. Ko smo te moje stare svečke noter dajali je skuter trgal dobesedno pol ure do uro pol pa svečko zkuro v treh dneh smo ponucali celo mojo zalogo :) in dva bata na skuteri :)

rabim pomočččččččččč :D

no včeraj sem padel z rsko, hitrost 65 km/h, krožni promet, vozil sem se kot IDIOT v krogu (5krogov, slednji je bil usoden). Pa me zanima, leva maska največja je po sredini poškodovana, pa nekaj je pri sitzu malo. Kaj lahko storim??? Kako ??? LPPPP :headbang::headbang::headbang::headbang:

Kake barve imaš in letnik vem za eno rsko ki bo šla za dele. In ti lahko zrihtam kaj za pametni gnar.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa veš da si dobil svojo?mogoče res da na nekaterih servisih res dobiš svojo,amapk teh je malo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa veš da si dobil svojo?mogoče res da na nekaterih servisih res dobiš svojo,amapk teh je malo

zakaj zato ker sem bil polek njega v delavnici pa sem zraven sveto :) Pa bodi ziher da si poblaščeni servis za aprilijo nebi šau kaj takega privoščit na motorju ki iam garancico. Drugo je na mopedih brez garancije.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake barve imaš in letnik vem za eno rsko ki bo šla za dele. In ti lahko zrihtam kaj za pametni gnar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj zato ker sem bil polek njega v delavnici pa sem zraven sveto :) Pa bodi ziher da si poblaščeni servis za aprilijo nebi šau kaj takega privoščit na motorju ki iam garancico. Drugo je na mopedih brez garancije.

ja samo veš da te v vse delavnice ne spustijo?pri kakem avtokomersu pa je druga pesem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!