Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

v ovinku sred nagiba mi je spodneslo gumo.

Kolk pa si se kj prpelu..ker vilice tud kr tak ne zviješ..Kam se je pol motor zaleteu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa si se kj prpelu..ker vilice tud kr tak ne zviješ..Kam se je pol motor zaleteu?

Če je motor prileto v nekaj trdega se takoj zvijejo.

Preveri če pašejo iz starega modela gor. Imam ene za naprodaj. Treba bo samo zamenjat semeringe (30-40€ stroška).

Drugače pa mi ni jasno kaj hočete kolenčkat z 50ko. Poglejte kake picikl gume so gori. Pomožnosti še neki trdi hudič. Počakajte na 125ke pa še tam samo takrat ko bote dali gor dobre(mehke) in zarobljene gume.

Kaj se pa nalepk tiče pa nočeš vedet cen za njih. 200-300. na eno stran. Barvat boš pa mogo celi motor če nočeš imet mavrice :).

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej pa ti zej govoriš?da se z 50cc ne da vozit po kolenu???kako pa se potem vozijo tisti ki imajo npr. cbr125???vem kaj dela @666 z cbr,pa je še bol mehak motor..

če je mene fuknalo pri 140kmh pa nisem skrivil vilc potem na tvoji tudi nisi ker ma tanova rs50 skor boljše vilce kot rs125...če maš ostanek blatnika ga samo gor zavari pa na novo prebarvaj ko bo čas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@roky994 zakaj bi blo konec sezone?

stari pa kaj je zdaj to? V tem tednu sta me poklicala 2 kolega, ko sta padla. Eden rs, high-end 86cc en pa je v bolnici, amputirali so mi 3 prste pa neko umetno podplat ma (slabost). Jaz sem padel, roky

nebo dobro ://///

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej pa ti zej govoriš?da se z 50cc ne da vozit po kolenu???kako pa se potem vozijo tisti ki imajo npr. cbr125???vem kaj dela @666 z cbr,pa je še bol mehak motor..

če je mene fuknalo pri 140kmh pa nisem skrivil vilc potem na tvoji tudi nisi ker ma tanova rs50 skor boljše vilce kot rs125...če maš ostanek blatnika ga samo gor zavari pa na novo prebarvaj ko bo čas...

Glej eno je če te vrže in motor oddrsi po cesti. Eno pa je da oddrsi v pločnik ali kaki jarek. Glej saj lahko kolenčkajo z rs50 ampak brez dobrih gum in napetih robov naj raje ne počnejo tega. Oz. če že naj grejo na raceland. Tam je oprijem asvalta 4 krat boljši kot na navadni cesti. Ne pa v neke krožne promete kjer je asvalt gladki ko let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej eno je če te vrže in motor oddrsi po cesti. Eno pa je da oddrsi v pločnik ali kaki jarek. Glej saj lahko kolenčkajo z rs50 ampak brez dobrih gum in napetih robov naj raje ne počnejo tega. Oz. če že naj grejo na raceland. Tam je oprijem asvalta 4 krat boljši kot na navadni cesti. Ne pa v neke krožne promete kjer je asvalt gladki ko let.

krožni promet :D tam sem jaz polagal 5x naenkrat pa đips :D samo mel sem ga natleh redno, koleno na cesti en čas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej eno je če te vrže in motor oddrsi po cesti. Eno pa je da oddrsi v pločnik ali kaki jarek. Glej saj lahko kolenčkajo z rs50 ampak brez dobrih gum in napetih robov naj raje ne počnejo tega. Oz. če že naj grejo na raceland. Tam je oprijem asvalta 4 krat boljši kot na navadni cesti. Ne pa v neke krožne promete kjer je asvalt gladki ko let.

od blacka aprilio je vrglo z ceste v jarek z jarka pa še na njivo pa še par prevalov je naredla pa gre ravno :D ja glede gum se pa strinjam da z slabimi gumami kot so v tem primeru veruber nimaš kaj sprobavat po kolenu... rajši 100 al pa 200e evrov za gume kak pa pol 500e. za motor... razen če maš kasko se nimaš kaj bat :P

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je vse res..samo werubber pa so zanič gume:surrender:

mislim da si se pelal domov roky994...samo povej če je treslo kej motor al pa ga vleklo?potem če je šlo vse normalno je vredi:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je vse res..samo werubber pa so zanič gume:surrender:

mislim da si se pelal domov roky994...samo povej če je treslo kej motor al pa ga vleklo?potem če je šlo vse normalno je vredi:worship:

ni se pelou domov k so ga pršli iskat, motor ni bil ravno v voznem stanju :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne bom dau zard 2 polomnjenih plastik barvat ceu motor. Sej barvo bojo pa že ujel..

na.aa to se pa ne strinjam. Stricu so barvali zeleno navadno ninjo, pa nikakor niso zadeli barve. Potem je še enkrat pelal, pa je prebarval cel motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na.aa to se pa ne strinjam. Stricu so barvali zeleno navadno ninjo, pa nikakor niso zadeli barve. Potem je še enkrat pelal, pa je prebarval cel motor.

točno tak!!! :worship:

Jaz sem tud dal štrihat prednje plastike pa se viji da so mal temnejše od onih zadi! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto zadeti nemoreš že zarad tega ker je starejša berva že malo bleda ratala...

sam še zmer bi mogl saj tko narest, da ne bi blo zlo opazn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da so itak cele nalepke tak vlke na tej spains replici, da se nebo opazilo :)

sem pa bil pred 1 uro pri kolegu ko mi je moped dokončno nastavil.... AAAAAAAAAAAAA :D preveč gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da so itak cele nalepke tak vlke na tej spains replici, da se nebo opazilo :)

sem pa bil pred 1 uro pri kolegu ko mi je moped dokončno nastavil.... AAAAAAAAAAAAA :D preveč gre :)

kolko je to? :D 120?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo šraufe zategni pa bo...

sm ja. A kej veš kje bi dubu nalepke (bočna plastika), pa rabu bi prvi blatnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko je to? :D 120?

pa končna po števcu je cca 125, samo to niti ni pomembno :D moped zdiguje, pa ne glede na to v keri prestavi je :) no ok, v 6. nisem probal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ja. A kej veš kje bi dubu nalepke (bočna plastika), pa rabu bi prvi blatnik...

ko boš zvedel ceno nalepk te boš videl kaj pomeni replica :) aja idi na ac tam sigurno dobiš al pa ker koli pooblaščeni za aprilio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!