Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

če bi rad še en čas živel ne jemli mc25...do zdaj si mel gor tiste drekave werubber tako kot jas potem pa greš na malo bolše save mc25 in niti ne občutiš kako gume ven nese dokler se z asfaltom boljše ne spoznaš.jas sem jih mel gor 10000km in so bile dokonca zanič(brez profila) tako da držijo dougo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti xzibit ali kakorkoli že... jaz sem mel iste take gor, savine, pa sem jih že po 2000km menjal za Bridgestone bt 45f. Ker namreč ta savina guma, 6x me je odneslo ven, samo sem se skos na srečo rešil. Pa sem rekel očetu da nemorem več te gume meti ker preveč zanaša, pa zdaj ta bridgestonova, ko sem padel, mel sem ga položenega kot Rossi. Res mi ni žal ne za padec pa ne za gumo. Ko boš kupoval, poglej Bridgestonove. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm meu na rs-ki najprej sava, pol pa michelin pilot. Obe gume sta ble skor iste, vsaj meni... mogoče je res mal bl držala michelin (vretn zato k je bla pač čist nova.. uglavnem ni blo pa neke ogromne razlike . .

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pravim jaz bom še kar naprej na bridgestonu mogoče bom sprobal še metzeler ker je baje tudi dobra, koliko pa si dal za tisto savino? MC 25=

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam profil še čisto ok, samo drsijo ful....

Men zaenkrat ne drsijo zlo, pa sm kr lepo nagnen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupim rabljeno ročico sklopke (karbonsko) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men zaenkrat ne drsijo zlo, pa sm kr lepo nagnen.

ko boš šel na kako lepo cesto slikaj gume do kot jih spraviš..te dimenzije 130 so takoj na robu,samo da vidimo če lahko spraviš do roba..

adanič probaj dunlop nebo ti žal:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš šel na kako lepo cesto slikaj gume do kot jih spraviš..te dimenzije 130 so takoj na robu,samo da vidimo če lahko spraviš do roba..

adanič probaj dunlop nebo ti žal:notworthy:

boš pol dubu slikco, pridm pa skor na koleno, manka mi ene 5 cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš pol dubu slikco, pridm pa skor na koleno, manka mi ene 5 cm

stari kolko maš dimenzijo gume? 130/... ???

jaz mam 110/80/17 zadnjo, pa sem ko sem padel mel kolena na cesti, brez ščitnikov, potem pa nevem kaj se je zgodilo da sem padel, to še tebi dosta manjka :))

adanič probaj dunlop nebo ti žal:notworthy: ja mogoče, zaenkrat bridgestone, naslednje leto :)

Popravljeno . Popravil denisadanic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari kolko maš dimenzijo gume? 130/... ???

jaz mam 110/80/17 zadnjo, pa sem ko sem padel mel kolena na cesti, brez ščitnikov, potem pa nevem kaj se je zgodilo da sem padel, to še tebi dosta manjka :))

adanič probaj dunlop nebo ti žal:notworthy: ja mogoče, zaenkrat bridgestone, naslednje leto :)

sej 5cm ni skor nič če gledaš na to kako se kdo presede..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 evo pa sm pršu na kolen. In seveda men ni blo to dost in rezultat je konec sezone  :headbang:

post-20023-033687200 1280954130_thumb.jpg

Kje bi zdej lahko dubu prvi blatnik, ostale plastike bom dau nekomu da mi bo zrihtu, pol prve vilce so skrivljene, kdo bi to zrihtou ?

Aja pa še kje bi dubu nalepke ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš skrivljene vilce, raje idi spat, maš dovolj za danes...

mislim da se nebojo dale točno popravit, mogoče malo kaj dosti pa sigurno ne... najcenejša varjanta so ti malossi vilce za 1100€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš skrivljene vilce, raje idi spat, maš dovolj za danes...

mislim da se nebojo dale točno popravit, mogoče malo kaj dosti pa sigurno ne... najcenejša varjanta so ti malossi vilce za 1100€...

mislš da ne, kšn serivs bi pomoje zrihtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa sm pršu na kolen. In seveda men ni blo to dost in rezultat je konec sezone :headbang:

post-20023-033687200 1280954130_thumb.jpg

Kje bi zdej lahko dubu prvi blatnik, ostale plastike bom dau nekomu da mi bo zrihtu, pol prve vilce so skrivljene, kdo bi to zrihtou ?

Aja pa še kje bi dubu nalepke ?

kak maš zavarovano ?? če maš kasko se ne sekiraj mislim da bi ti hitro totalko ocenli to pa tak veš kaj pomeni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak maš zavarovano ?? če maš kasko se ne sekiraj mislim da bi ti hitro totalko ocenli to pa tak veš kaj pomeni :D

nimam. Sej plastike pto se zrihta, mau me vilce skrbijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam. Sej plastike pto se zrihta, mau me vilce skrbijo...

aja malo po netu pogledaj če se kera po delih prodava... kaj pa je sploh blo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bo ebay imel kaj rabljenega, ravnat pa bo težko, sem vprašal enega mojstra prej :) 100% tako kot je bilo prej sigurno nikoli nebo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!