Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

sej ni sam 50ccm.....je tud 125ccm....pa 1000ccm.....zakaj pa ni tud 250ccm???

Vse pa tut ne more bit. Mrbit bo še pršla vn.Drgač se pa prec porajta de je 50 k je vse neki skup stlačen :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mislte al gre odblokiran touno manj kot odblokirana rs-ka (tko sem nekje slišu, da naj bi aerodinamika mal zajebavala, pa sem sklepu, da se pozna pr končni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mislte al gre odblokiran touno manj kot odblokirana rs-ka (tko sem nekje slišu, da naj bi aerodinamika mal zajebavala, pa sem sklepu, da se pozna pr končni)

Možno <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziher. pa se balanco ma visjo, tak da si v manj aerodinamicnem polozaju. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sine z zablokirano RS50: Oči, oči! Danes sem šel 45 po klancu dol. Prej ni šla nikol več k 35 :D

Oče: Ponosen sem nate B) . Ti si cel Rossi že, sam glas imaš globji.

Mami: sine, še malo pa boš rabil izpit A kat. za do 50kmh :angry:

(isto velja za Tuono, sam pri sinetu odšteješ 10kmh :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo je pa res da se bo na Tuonot lepš sedel pa mejn bolel zarad bl pokončne drže :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene na AF1 nikol nc ne boli, pa ceprav mam 189 cm (no, 1x so me jajce ko sn se v avtosolo zaletu, butl je parkiru pred stop znakom - matr, bi ga tepu, mene pa skor skup fooqnal, tk je bolel!!! :( :( :( luckily sn prklop zadel, tk d se ni na avtu nc poznal :blink: ), pa sn delu tud ze po 230 km v enem kosu (no, v dveh - h kulegici pa nazaj), pa cez dva tedna grema s kulegom v Vinico ce bo vse po sreci - 160-170 km v eno smer! bo pa na Tuonotu (125) veter problem - visoka balanca, (pre)majhen poloklep, hitrosti nad 150 km/h... :( ni to zame. js se raj dol skrijem, pa vsake tolk casa pogledam na stevc, da vidim kok (pre)hiter sem (omejitev je 50 al pa 90, js se pa sekiram ce mam 160, al je ze 170 not... :D pol pa racunam ce bi mi ze sla vozniska, al bi jo se obdrzu... :rolleyes: ), k cist zgubis filing ko ti nc ne piha... ;) oklep je zakon.

delam pa zdle enga chipchapchoppercka. masina E90, okvir+vilice tud (sam da zadnji del okvirja bo predelan - nizji sedez ipd.), tank tud, ostalo bom pa se vidu. :) bom vidu ce se mi bo splacal. pol bom pa slike gor prpopu (Tomos E90 Tuono :D :D :D ). pol pa lahk recem, da aprilio posnemam (dvotaktn chipchap)... :D :D :D

LP, Zok ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudn da te nič ne boli na cestaku...ker jst poznam nekaj takih ki že po dokaj kratki vožnoji s cestakom jamrajo kolk jih vse boli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, aprilia - kvaliteta ki zmaguje :P

Ne, zato ker se v kratkih hlačah vozim in nekam rad iztegujem desno koleno. Prehladil sem si ga :lol:

Moja levo koleno je zdravo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj se sploh sekiramo....sej bi ti pr dohtarju dal notr plastično nogo pol pa nebi bilo več bojazni da bi si jo prehladil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa raj v levo grem v ovinek... :blink: bom dons pregledu geometrijo, ce je vse v liniji, k se mi zdi zadne case d ni, ceprav je za vozit zlo nevtralen ze od kar ga mam... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ujebemtipasmaterupizdomaternohudicevodabogatikucabilanaCNNujebotimaterkojateizlegla, ZADN KOLO MAM ZA 1-2 CM V DESNO!!!!!!!!!!!

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

js bom crknu!!!!! zato me pa vedno v levo vrze, d mam ze celo bogo levo stran, desna pa ko brand new!!

torej, vprasanje za majstore: zadej mam MONO nihajko (luckily na DESNI strani). a bi lahk dal delat distancnik?!? k tehnicno je izvedljivo, sam mislim glede varnosti pa tega... ...je pa res mal cudn, d je med gumo pa nihajko MOGOCE 5 mm lufta (vec ziher ne!), sem pa bral, da gre 140 guma zadi gor BP, js mam pa 130/70-17...

a bi lahk dal distancnik zadi, pa pol 150 ;) B) :rolleyes: gumo gor d bi vsaj prblizn clovesko zgledal ouzadi? kr gume v prometni itak niso napisane, hehe... :P

well?? aja, BTW, poznam pa tule v okolici par majstrov za take zadeve, tak d me vec ko 5 cukov distancnik skor ziher neb prsu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa mal dozdeva, da mi motor v levo nese. Ampak to sam men, drugim ne. Pomoje mal čudno nagnjen sedim.

Aprilia, kvaliteta ki zmaguje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!