Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Zdej se bo mogla pa tut aprilia mal zamiselt pa nardit kej novga ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, test yamahe TZR je bil pa v soboto v Delu v rubriki Na kolesih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je Igralec prej reku, da spelje na zadnjo s 12.000 obrati me je spomnu na današnji test. Pri stupitu smo probali sicer na mestu, kolko obratov doseže skuter s digiatlnim obratomerom. In sem prišu do 12.000, pol se je pa začel trest pa me je blo kr malo strah, da mu nebi kaj vtrgalo :) Pomoje na ravni cesti z mano vred doseže okol 10.000 al pa malo čez. Po zvoku sodeč, čeprav preko 100km/h samo še veter slišim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, test yamahe TZR je bil pa v soboto v Delu v rubriki Na kolesih.

kaj če je ta tzr-ka že sloveniji?? :blink:

drgač pa... oba cestaka zgledata boljš kot aprilia, sam jst pa bom kupo rabljeno, ker so vsi ti cestni 50ccm 11000%predragi

če bi bla rabljena tzr-ka ali pa rs2 bi takoj kupo...sam se bom mogu sprjaznit da je na voljo le rs 50 ali pa mogoč rs1 <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnja, ko tole gledam mi je RS 50 vedno grša in grša. 

tud men :P :P

Se strinjam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je lep sam mene firma mot.

Sej ne de je peugeot slab sam super sport pa peugeot mi ne paše skup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je lep sam mene firma mot.

Sej ne de je peugeot slab sam super sport pa peugeot mi ne paše skup.

zakva ne? mogoč pa bo to uvod v super sport modele (treba je začet z majhnim :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse, kar je novo, ponavad spluvajo. Pol pa vsi govorijo kuk je lep, pa dobr itd. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je lep sam mene firma mot.

Sej ne de je peugeot slab sam super sport pa peugeot mi ne paše skup.

zakva ne? mogoč pa bo to uvod v super sport modele (treba je začet z majhnim :D )

JA mogoče se bo pa treba navadt!

Sej kakšna sprememba ni odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sj tud rs-ka ni tko grda.

Jst mam najgrsi skuter na celih Jesenicah pa se vseen vse mulce nascijem za salo(razen _strudla_). Vzando mi je en tamal navijov svojga novga pežojcka2 pred semaforjem, na mojmu sesalcu jst pa punca-najprej u izi startam, mulca pa kr iztreli na cesto, mu dam mal fore pol pa z nasmeskom mim njega.. Sm si reku dj mulc bjz dam spat, ce fotra prepricas za nov skuter ga dj se za dobro predelavo, ne se pa it road runnerja..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sj tud rs-ka ni tko grda.

Jst mam najgrsi skuter na celih Jesenicah pa se vseen vse mulce nascijem za salo(razen _strudla_). Vzando mi je en tamal navijov svojga novga pežojcka2 pred semaforjem, na mojmu sesalcu jst pa punca-najprej u izi startam, mulca pa kr iztreli na cesto, mu dam mal fore pol pa z nasmeskom mim njega.. Sm si reku dj mulc bjz dam spat, ce fotra prepricas za nov skuter ga dj se za dobro predelavo, ne se pa it road runnerja..

lp

dej, eno fotko nalimi nekje, da vidim tvojo polepljenega skutiča! :P :D

No res je da rs-ka ni grda (zadaj je mal smešna s tist ozko gumo, sam jebi ga, ne morjo bit vse stvari dobre B) ), sam bi pa blo fajn, da bi predstavil naslednjika te rs-ke, da bi lahk bili konkurenčni ostalim cestakom, ki jih v zadnjem cajtu ni več tolk mal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh den2 mau ses zajebou, gloga sploh nima nc polimanga:) navadn rmen tajfun :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh den2 mau ses zajebou, gloga sploh nima nc polimanga:) navadn rmen tajfun 

ker je napisu da ma najgršega (skutiča :D ), sem takoj pomislu na to da ma ga celga poškrampanega, pa prelimega z nalepkami... zato ker sem vidu pred par tedni, v temi o tistih nalepkah, da ga ma nekdo celga spolimanega..., sam zdej pa sem šou nazaj glejat :blink: , pa se je izkazal, da sm njegovega skutiča zamenju z tvojim _strudl_, :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je moj pa je vs poliman sam mam dost kul poliman tkoda ce ga od delec pogledas sploh naves da so nalepke gor:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, v glavnem

se splača vzet rs-ko, al naj rajš vzamem kaj druga? -s tem mislim nekaj na manual prestave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si raj atx-a, ga registrirej poj pa skombinirej z deli od bt-ja pa ti bo motor letu isto kpa usak za velik mn dnarja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si raj atx-a, ga registrirej poj pa skombinirej z deli od bt-ja pa ti bo motor letu isto kpa usak za velik mn dnarja :o

Ne seri s tomosi, k majo čist primerno ime (tovarna odpadnega materiala oz. smeti) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) :o :o B)

Ne sj ubistvu teli atx niso tko slabi motorji, ampak ce bi sel rad nekam na eno turo pa bi rad za zihr nazaj prsu pa raj ne tega kupvt, drugac pr tomosu je bl tko-starej je bol je..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa premze na flintstonse. :P

Ivica kočiiii........buumm.....dobro, još više nema problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ravn zaradi takih slabih delov (premze, oblika ;) ) nebi kupo atx-a

rad imam cestake zato mislm kupt rs-ko in zdaj sm že ziher da jo bom :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!