Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Pripelješ skuteja pred mehanika, on preveri če delajo žmigavci in stop-lampa, ti nalepi nalepko in čaw.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sem na tehničnem videl še dve RSi, obe z original izpuhi. Jest sm mel pa na mojem gianellija in niso nč rekl. Ko sem pa vse opravil in zalaufal, so vsi gledal, kaj se to neki čudn dere :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Najprej vsi skup lepo pozdravljeni! :D

Čez čas mislim kupt rabljeno aprilio rs 50(nove se ne splača-100% predraga), pa me zanima vse o tem motorju (mopedu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem hotu kupet sr50 pa je prislo do tega da sem kupu sr125 .uglavnem motor ti bo delu sam ce novs dubu prevec zgonega . priporocam pa ti redne servise tko bos podalsav zivljenej tvojega ali bodocega motorja.. poraba pa je nalmanjsa od vseh skuterjev ce mislis na di teha.. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja

rs je dirkalni oz cestni model

sr je pa skuter

sam imam skuter..pa še neki..jzst sem se tut odločau med tema dvema in sem vzel skuter, ker cestni pač nimajo za čelado in to zame ne pride v poštev (osnovna šola pač)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej jst tud hodim še v osnovno(7r.) :rolleyes:

rs-ko mislim vzet, ker mi ful dobr zgleda, pa tud leti dobr

, sam morš si jo zrihtat (jst si jo ziher bom). Zame ta plac za čelado nima kakšnega tavečjega pomena-jo bon pa coj k potaču zaklenu. :P

Kak pa je predelavami, in je na forumu kdo, ki se je peljal z njo?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi si piaggio zip-a sp, da ne bos kasnej stokov pa jamrov na forumu kot pa mi vsi ostali..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skutiča si ziher nem nobenega kupo, ker mi je brezvezen-imaš samo bremzo+gas

pri rs-ki pa še maš sklopko in menjalnik (ful rad spelavam in menjavam brzine)- pa še oblika je dobra :P :P

no, je kdo na forumu, ki se je že pelal z njo!!!

kaj je potrebno vse zamenjati da leti do 120km/h :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups.. Mal narobe sm prebral(rabm ocala:), ja rs je pa drugac dobra izbira, za predelavo pa najbol pm Igralcu! On ma rs kr fajn predelano pa mislm da ti bo vec al mn on znov povedat..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa je pol z blokadami-kje, kolk, kako se jih odstran!"

Za predelavo imam nekje 120 000 sit :o -kaj bi mi dalo nejvečji učinek na top speed ter seveda tud na pospeških, da nebi metal tega dnarja za neke drobnarije, na konc pa bi me eden prehitel z avtomatikom. :angry:

p.s.:Gloga se zgodi>postajamo starejši B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te še mogoče zanima kaj z rs-ko piši PM na melandrija, sicer še je on vedno član motosveta samo newem ki zaj on hodi <_<

njegova rs 50tka je bla ornk sfrizirana, šla pa je tam neke 130 (tak mi je on vsaj reko)

zdaj pa že ima rs 125tko in spet dela neke načrte za predelavo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da se pogovarjate o rs, ampak si ze kdaj pomislu na apriliine druge 50ccm modele? Mas kr uredu motor rx50-endura in pa mx50 mislm da je supermoto varjanta rx-a, men ful dobr deluje se posebej mu pase crna barva, pjt si mal pogledat na apriliino stran, naslova pa nazalost nevem.. kar se tice predelave zlo bistvene razlike mislim da ni, itak se da koncno isto nastimat(pomojm) ko pa pr rs-ski(menjas samo zobnike)..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sembil zlo presenečen, ko sem zvedu kolk je to švoh. Jo ma en moj kolega. Ma brušen na 70 pa zdej misle dat ginellia pol bo dav pa 125 mašino gor. Men ni tolk všeč, ker ma zaneč zvok pa še zajeban je koga vzad vozet. Rajš 125 nabav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grillz=> tnx sem te tud že vidu

manjak=>kako to mislš švoh; kupu bi 125ko, sam sem star komaj 14 :angry:

Gloga=>za teren pa za tako zajebancijo man krosko :D

Kaj pa pol mislte o rieju rs1/rs2? kva bi blo bolše za kupt? Za riejuta sm slišu da leti, sam se fejs kvari ali to drži ?!(u mater rimo sem skup spravu :P :P :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ni s takimi motorji zajeban pelat k vse roke držijo. Dobr sej ga pržgeš po ravnem pa to sam ni pa to kakšno udobje, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

den2-> Ker pejt pogledat kolkšno ma moč motorja(2 kW). Zablokirana ma pa 1 kW <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ni s takimi motorji zajeban pelat k vse roke držijo. Dobr sej ga pržgeš po ravnem pa to sam ni pa to kakšno udobje, a?

S 50 ccm ni tolkšne obremenitve, zato ker ni čist športna drža: pr večjih je pa bl problem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ni s takimi motorji zajeban pelat k vse roke držijo. Dobr sej ga pržgeš po ravnem pa to sam ni pa to kakšno udobje, a?

S 50 ccm ni tolkšne obremenitve, zato ker ni čist športna drža: pr večjih je pa bl problem ;)

Ka pa pr 125?

Kolk časa bi se pelal normalno de te nebi nč bolel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam RS50 (trenutno malo v okvari - ključavnica zjahana). Če te kaj konkretnega zanima, kar vpraši. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej te rs-ke niso namenjene za križatr okol sveta- namenjene so norenju :rolleyes:

igralec poglej pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej te rs-ke niso namenjene za križatr okol sveta- namenjene so norenju :rolleyes:

igralec poglej pm

No, ne preveč noret. Tudi z Rsko se lahko ubiješ... se je že zgodilo, pri nas in drugje.

Ja namenjene niso križarjenju, roke pa kej preveč ne trpijo. 115 kil pa ni tok velik, pa ni se treba tko držat, kot na 1000cc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!