Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

to je odvisno, kok si velik oz. kako dolg trup imaš. Če se steguješ kot budala do balance, te verjetno vse boli po 20km. Samo jest nimam teh problemov :D

Gotovo ni RS serija za dolge ture... pol 100km pač hodiš kot afna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men osebno RS 50 ni sploh usec, ker je "storast" motor, pa se ni masivno narejen, npr pri 80km/h se ze vse krivi,...polomija za tolk dnarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če imaš ti 90 kil, pa sopotnik 100 :D

hehe, ko sem jest frenda pelu, ki ima ene 110 kil... jao :rolleyes:

Popravljeno . Popravil igralec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam se ni zajeban pelat odzad...mislm zic, k je tok nazaj obrnjen kot bi glejal hayabuso :D :D (no mal pretiravam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opreš se na tank (tam kjer imam jest une oranžne nalepke). Ni skrbi da bi te dol odneslo, če se ne nagibaš nazaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da je na zadnjem zicu prek potegnjen nek usnjen trak, pa je verjetn mišlen, da bi se tam držal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist trak ni nič... če se za tist držiš, te vse boli pa še odnese te lahko dol.

Ta trake je namenjen temu, da ga primeš, ko daješ motor na tačko. Sam to noben ne dela, ker je bedno.

Tko je narisano v navodilih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no č men vprašte, jst sem najbolj ziher, ko se držim unga, k voz.-drgač pa se kot sopotnik ne počutm ravn najboljš ;) (pr mojem bratu, k se pela 10cm od dreve, tko k si zadj miliš da boš s taco zahaklo) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist trak ni nič... če se za tist držiš, te vse boli pa še odnese te lahko dol.

Ta trake je namenjen temu, da ga primeš, ko daješ motor na tačko. Sam to noben ne dela, ker je bedno.

Tko je narisano v navodilih :)

Sej sploh nima centralnega stojala. Ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima ga... v navodilih je napisano in narisano, da motor primeš za balanco in ta trak, ko ga daš na tačko.

Jest sicer ne bi tko delu, ker se mi zdi smešno. Rajš primem z eno roko in dam na tačko, sej 110 kil ni tok velik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti italjanari res fejst komplicirajo :D ... dajo ti navodila kako ga postavš na taco pa kok taco zapreš, mislm.. <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri tački treba pazit, ker se rada pospravi, če jo ne držiš iztegnjeno in motorja nagneš. Če jo samo daš ven in motor nasloniš, se zna zgodit, da bo padel dol. To pa pomeni:

- praske na maski in opraskano ogledalo

- odlomi se ročka od sklopke ali brezme

- če imaš smolo, se še kaj zvije ali pa se opraska plastika

Jeba je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se mi to zgodl bi itak popiz.. :angry: pol pa bi rs-ko od jeze skuru na prvomajskem kresu(čeprav je že mim) :P :D

igralec a znaš tud nizozemsko, pa kak je zdaj s tisto ključavnico, k je šla v maloro? :D :D

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se to na srečo ni zgodilo, ker sem motor zadržal pravočasno :)

Hehe, sej slikce lahko gledam pa kaj razumem :P Drugače pa imam angleška navodila v .pdf formatu na računalniku, tko da ni problema. Pa itq nič pametnega ne izveš v navodilih...

Mah nč, sem slišu da prideta obe ključavnici + ključi okol 30k... heh, tok pa ne bom dal. Sej je lepo laufat zraven, skočit gor, spustit sklopko da vžge in nato ponosno nabit obrate do 12k :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh malo fitnesa more bit, ane :D

Ko mi je bencina zmanjkalo, sem mogu rint 3km... hehe, kaj bi dal za en števec za bencin :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa te na armaturki nima števca za bencin- levo je hitrost, na sredin obrati, na desn pa je pol za temparaturo motorja al kaj? :angry: :ph34r:

rivanja na breg sem jast tud navajen, ker se mi stalno neki zgodi ko se odpelam :P :D -včeri mi je ketno dol z zadnjega zobnika vrglo, te pa nism mel nobenga šrafincigarja da bi tiste okvirje dol dal (ketne ne vidiš, če jih ne vzameš dol) <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!