Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Postavi to vprašanje pod temo "Scooterji". Kakorkoli obračaš reč je tudi RS 50 navaden moped - omejen na 50km/h s 50cc in zato paše tja.

Zdi pa se mi, da imaš tam tudi že kar nekaj napisanega...

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey saso001!Če te zanima rs50, to je res fajn motor! Jaz ga imam eno leto in ga prodajam, se pravi da je model 2001! Gor pa imam Od top performences kit75ccm, fergazer dellorto 19, diza je noter120mm, auspuh od giannellia, drugi prenosi, športni filter od polini! Motor pa ima vse servise, bat je bil menjam na 5k km! Tako da če te zanima kar vprašaj! bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey! Pa še to končna je 130km/h , do 110km/h ful vleče pote pa nabira! Je ful ohranjen , na desni strani je malo odrgnjena nalepka, drugače pa brez mušjega drekca :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whoa! 8 litrov kuri Kawa ZX12... pomojem...

Moj skuterčič pa kuri težko čez 3 litre, pa gre nekje do 110... je pa res, da mu verjetno števec bolj laže kot tebi. Pa saj ni važno.

Upam, da bom z Polini 70 (in po možnosti frgazerjem 17'5) še vedno ostal pod 5 litrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 litrov je men pokuru (polini 70) samo sm ga takrat 50 km do konca tišču (70).

Drugac se pa men zdi da je tvoja diza "120" ne pa 120 mm ker je to 12cm take dize bo lahko bile pa le v kaksnem DC3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey! jaz imam rs-a 50 l.2001 in imam gor kit 75ccm, fergazer 19.5, auspuh giannelli-karbonast, drugi prenosi, diza120mm, športni filter od polinija, nekaj pa je bilo narejeno tudi na elektroniki, ki je defenitivno prešvoh! končna pa je zdaj 130km/h Z motorjem pa sem zelo zadovoljen, čeprav ga bom sedaj dal stran- nakup 125ccm-seveda aprilia

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, torej za mojih 73.5 ccm bi rabu 19mm frgazr? melandri, dej poglej na zadnji zobnik, ker mora pisati kera velikost je? da vem kere nabavt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Najbolj efektivno je nakup novega 70 ali 80cc cilindra (Pollini - uvoznik LindeMpa, Ljubljana), nov vplinjac in Arrow avspuh

Vse skupaj stane verjetno cca.140.000 SIT vendar je možno dobiti hitrosti do 130km/h

===============

Noise Data

na aprilia forumu skos ponavljajo, da sta gianelli in arrow ista izpuha pod drugim imenom... Baje da arrow malo bolj globok zvok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandri, kako gre na tazadnjo? Stojiš na mestu in dvignješ prednjo gumo, nato pa spelješ???

Upam, da sem narobe razumel - ker takole gre na tazanjo vsaka stvar ki je sposobna zavrtet zadnje kolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to moj kolega nardi z automatikom. kaj ti se dvigneš z nogami na stopalkah al na tleh?. ča ga dvigneš na mestu z nogami na tleh ne velja to nič. more bit hitrost la pa vsaj noge gori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mare zdej si pa naredu štalo. :D

Mali je šel sprobavat pa se zlomu kot p***a, zdej pa ne more vec pisat. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh! Kaj mali saj pa jih imam 181cm! ja mislim dvignem ga iz mesta potem pa z gasom dalje!da pa bi se peljal in nato dvignil pa ne upam :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!