Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

un karbonast??? kolega je kupil za 40k, pa je bil že malo zbit. Moj še ni ob tla useku... mam pa desno stran pošteno obdelano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja oni rumeno-črni karbon-kevlar al kaj je. je pa res da je kolega to mogoče nabavo v italiji kjer so veliko cenejši če se ne motim. je pa ziher novega kupo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en človk iz ZDA je dal na RS50 gume 110/140 brez problemov! Moral je samo odstraniti rear hugger in chain guard. Hmm, ko bom menjal gume bom dal 110/130 Avon Azzaro II.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem k ti zamenjas gume, motorju zje*eš geometrijo, oz. se ne pelje vec tko kt z original. Pa mogoče ti bo šel počasnej in meu slabse pospeske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše je če maš tako dimenzijo kot je originalno gor. mogoče centimeter širšo. razen če se ti zdi da je širša "lepša"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da se širša guma boljše drži ceste pa verjetno ne bo držalo. če bi blo tak pol bi mele 125ke na motogp tak široke gume kot oni najvišji klas, v resnici pa majo ziher ene pol ožje 125ke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res... mislil sem (oziroma un tip k je to dal gor), da se tele Avon Azzaro bolje držijo ceste in so bolj stabilne po dežju, kot Pirelli MT75. Ker jest se dežja bojim ko hudič križa :) Širina gum pa malo izboljša izgled, vsaj na zgornjih slikah je tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji RSi me zadnje čase motijo težave z elektroniko, natančneje ne-utripanje levega smernega kazalca, vedno prižgana lučka za N, nedelovanje lučke za kratke luči. Heh, kok je smešno videti lučko za N pri 100kmh :lol: . Ima kdo kaj idej, kaj naj naredim? tnx vnaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N lučka je za nedelovanje kratkih luči? jas sem pa vedno mislo da ta lučka gori ko je mašina v leru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kt je mare reku poglej kontakte v armaturki, pol preglej pa se zicke okol menjalnika ce se je kje zataknila zicka pri leru.

Mozno da ti zmigouc ne dela ker imas preslab akumulator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v pondelk grem mal "po nakupih" v AvtoTriglav in verjetno še kam. Rabim nekaj vijakov, zobnike in ketno bom menjal (adijo pospeški)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grillz, zakaj pa ne???

Ima pač precej resno težavo s svojim vozilcem (v primeru kakšne elektronike bi znal bit drag špas) in se je zaskrbljen obrnil na nas z upanjem, da bo kdo vedel kaj pomagat...

Mislem... kaj je s tem narobe?

:?:

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!