Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

Še dobro, da sem se spomnil.

Koliko konj pa pravzaprav ima ta 73.5 kit in na kakšnih vrtljajih?

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta kit 73.5 je nekaj srednjega ni nevem kaj! Veliko boljše je kakšen pollini evolution-čeprav ne zdrži dolgo! Zame je še vedno najbolša zadeva Mallosi! Tako da sedaj ko bom prodal motor in kupil rs125 pride zihewr vse od mallosi-ja gor, kit, auspuh, zobniki, fergazer!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če ima smisel a skuter (ali RSko, no) za vsakodnevno uporabo dajat kite a la Polini Evolution. Polini Evolution, Malossi MHR Team in kar je še takega, je namenjeno bolj kot ne za dirkanje in bi imel le prevelike stroške...

Tako da bodi zadovoljen s tem kar imaš.

Jaz še 70cc nimam (zaenkrat :twisted: ).

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pwrtest.gif

Red : 1'st Configuration Indicate BHP from Standard Minarelli Cylinder - Standard Exhaustsystem without restriction !

Max 5.5 HP / 9400 RPM

Green : 2'nd Configuration Indicate BHP from 68 ccm Polini Cylinder - 19 mm Dell'Orto Carburator - Polini Intake - Exhaustsystem without restriction !

Max 10.8 HP / 9200 RPM

Blue : 3'rd Configuration Indicate BHP from 68 ccm Polini Cylinder - 19 mm Dell'Orto Carburator - Polini Intake - Polini Exhaustsystem !

Max 12.0 HP / 10900 RPM

Orange : 4'th Configuration Indicate BHP from 73.5 Malossi Cylinder - 21 mm Dell'Orto Carburator - Malossi Intake - Giannelli Exhaustsystem !

Max 13.2 HP / 11100 RPM

Lightblue : 5'th Configuration Indicate BHP from Standard Minarelli Cylinder - Standard Exhaustsystem with restriction !

Max 2.5 HP / 7700 RPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuuuf, mama!

Malo razlike pa je med original mopedom in predelano zverino. :lol:

A imaš ti oranžno reč?

Hm - sicer pa očitno da športni izpuh nekaj več kot enega konja... In pa 1000 več vrtljajev, zaradi česar se zna zadeva bolj obrabljat...

Torej, Polini gus 68cc ima za moj skuter ima 7'8 konja pri 9500u/min. Torej računam na slabih 9 konjev pri 10500u/min. Upam da bo takšne vrtljaje skuter prenesel vrez težav.

Kolega ima pa na Runnerci kit 70cc, ki se v osnovi vrti z 10300, potem pa ima še Giannelli avspuh da se vrti na kakšnih 11500. Pa mu dela kot namazan že 10'000 km.

Upam, da bo tudi moj skuter zdržal napore. Sicer ga pa res zelo zelo redko navijam do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igralec pa a si ti mal psiho po duši al kaj.

pol bom pa itq kupu RS250 (R6 je preveč draga, nevarna

A misliš da je RS 250 igračka k nikamor ne gre :?: :!:

To leti k sneta skira in je po moje se bolj nevarna kot R6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam oranžno sam mam original frgazr...

hehe, z RS50 ne morš nikamor it :) Mislim da bom dalj časa med živimi, če bom lepo RS250 kupil :wink: Psiho po duši bi bil :lol: Mal sem hehe, sam bolj čudno bi blo, če bi iz 50 prešel na 600 ali 1000 (R1)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam R6 pride okol milijon in pol SIT 2 leti stara, za tak dnar pa dobiš RS250 novo... Bo treba šparat in šparat za kako 2000 letnik RS250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vaših 9 sekundah do 100 se mi pa zdi vse skup precej za lase privlečeno.

Jst sm zdele meru pospeske moje (od oka na analogno uro) pa mi v treh poskusih ni ratal pridt do 100 pod 13 sek. Pa mi lohk vrjames da mam več konjev kot kaze tista oranžna krivulja, motor je pa le za 30 kg tezji (ce je RS-ka res tezka 110kg)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

melandri... poglej kater zadnji zobnik imaš (piše na njem, kok je velikost)

kolko približno misliš, da imaš do 100? jest bom pa res si sposodu videokamero in šel posnet 0-100. Sam upam da se bo kej vidl :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igralec enkrat, ko boš meu cajt mi pošl pm, ker me pa zdej res ze zanima kako stegne ta RS-ka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ti bom sporočil (v Zadobrovi oz. blizu Zaloga je zelo dolga in predvsem prazna cesta, kjer testiramo končne)... bom za kak teden preložil nakup zobnikov, da vidim kako se obnese z original zobniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igralec prej zamenjal filter in fergazer ali samo fergazer da ti nebo preveč moči zmanjkalo z zobniki! Prej se posvetuj tam na servisu! Sicer pa je odločitev tvoja!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igralec prej zamenjal filter in fergazer ali samo fergazer da ti nebo preveč moči zmanjkalo z zobniki! Prej se posvetuj tam na servisu! Sicer pa je odločitev tvoja!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igralec prej zamenjal filter in fergazer ali samo fergazer da ti nebo preveč moči zmanjkalo z zobniki! Prej se posvetuj tam na servisu! Sicer pa je odločitev tvoja!

lp :evilbat: :eating: :0X:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je na servisu reku, da filter ne smem menat, ker nič ne pripomore. Frgazr bom pa verjetno dal 21 gor... Mi more še en tip 25k vrnt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!