Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

kwa je to sploh :D raj povej če si akumulator zamenu? aj kej bolš?

Mah nism nč sploh k sm biu neki bolan zdej... Ja to je bolša, predvsem dražja sveča bom s tem najprej probu... Aja a je še kšna taka malenkost za predelat na RS-ki preden se mena cilinder !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaja kdo športni izpuh za tanovi model? al pa vsaj kaka trgovina pri nas če jih ma?

Js sm kupu arrowa lani na ebay.it ... A maš orginal RS-ko ? Dej kšno slikco prlimi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah nism nč sploh k sm biu neki bolan zdej... Ja to je bolša, predvsem dražja sveča bom s tem najprej probu... Aja a je še kšna taka malenkost za predelat na RS-ki preden se mena cilinder !?

ja da še se ogromno predelat, pa veliko lahko iz nje dobiš...prvo se vedno spravi na cilinder: povečaj sesalni in izpušni kanal (prav tako vse ostale) ampak tega ne delaj sam, ker boš zajebal ker neboš povečal po pravim kotom.....itd... :D (poznam kolega ki dobro predela cilinder zlo poceni). potem maš večji fergazer pa koleno pa še karbonske lamele menbranbloka...s tem bi fajn dobil na moči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja da še se ogromno predelat, pa veliko lahko iz nje dobiš...prvo se vedno spravi na cilinder: povečaj sesalni in izpušni kanal (prav tako vse ostale) ampak tega ne delaj sam, ker boš zajebal ker neboš povečal po pravim kotom.....itd... :D (poznam kolega ki dobro predela cilinder zlo poceni). potem maš večji fergazer pa koleno pa še karbonske lamele menbranbloka...s tem bi fajn dobil na moči :D

Ja vem da je dost stvari ja sam pomoje bom raj pršparu za močnej motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem da je dost stvari ja sam pomoje bom raj pršparu za močnej motor :D

ja sej prav razmišlaš, samo to kar sem naštel nebi blo tak drago... biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem da je dost stvari ja sam pomoje bom raj pršparu za močnej motor :D

aja če gdo kupi hondo crf 230 letnik 2005...PM

sory za 2 posta biggrin.gif

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej prav razmišlaš, samo to kar sem naštel nebi blo tak drago... biggrin.gif

Če bi že tko delu bi raj kupu kit kot pa dau honat... To je pa prec 200+€ samo kit pa še frgazer pa mehankar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vs kdaj kej naroču od cilinder.si? js mam status naročila že 5 dni poslano...pa še zdej nism dobu. kwa delajo poštarji ne vem jaoo.

pa še neki, a mogoče kdo prodaja rs-ko po delih? šteuc za tastaro rs 50- 2000 letnk bi rabu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vs kdaj kej naroču od cilinder.si? js mam status naročila že 5 dni poslano...pa še zdej nism dobu. kwa delajo poštarji ne vem jaoo.

pa še neki, a mogoče kdo prodaja rs-ko po delih? šteuc za tastaro rs 50- 2000 letnk bi rabu..

ja jas sem že naročeval... ko sem naročil nalepke sem jih dobil v 3 dneh, pol športni filter ko sem ga naročil ga nikoli nisem dobil, kolega je naročil izpuh ga tudi ni dobil.. tak da najbolše da greš tja če ti ni daleč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? naroču si, pa kr niso poslal? tole mi pa ni glih jasn... pol pa niso glih resni tm omg.

ma mam 2 ure do ke, ni šans da grem iskat :D eh do jutr še počakam če bo,drgač pa pokličem pa ga u K. pošlem ccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jas sem že naročeval... ko sem naročil nalepke sem jih dobil v 3 dneh, pol športni filter ko sem ga naročil ga nikoli nisem dobil, kolega je naročil izpuh ga tudi ni dobil.. tak da najbolše da greš tja če ti ni daleč

lol wut, dobro da sem tole prebral, sem že razmišljal da bi naročil določene stvari.

ni šans, če je res kar praviš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol wut, dobro da sem tole prebral, sem že razmišljal da bi naročil določene stvari.

ni šans, če je res kar praviš.

Tut js sm slišu da kdaj pošle kdaj pa ne, skuterist.si je bolj resen mnde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi že tko delu bi raj kupu kit kot pa dau honat... To je pa prec 200+€ samo kit pa še frgazer pa mehankar :D

no kak kdo hoče :D

glede cilinder.si...če greš tja je zakon trgovina, zlo na malem ampak delou pa ogromno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa sem "out" :)

moja rs je bila danes prodana v ajdovščino :) cene na željo kupca nebom pisal :) bilo mi je fajn, dokler sem bil med mopedisti :) uživajte naprej na mopedih, jaz se iz večine takšnih forumov poslavljam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa sem "out" :)

moja rs je bila danes prodana v ajdovščino :) cene na željo kupca nebom pisal :) bilo mi je fajn, dokler sem bil med mopedisti :) uživajte naprej na mopedih, jaz se iz večine takšnih forumov poslavljam :)

Zarečenega kruha se največ poje ;).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa dons frčkota prodau :D sta mi pa še vseen 2 stroja ostala :D ,tk da ostajam mopedist :OK:

Js nism pa nč prodau, pa še vsaj 1 let nebom :D Tko da tudi jst ostajam letos še mopedist :notworthy:. Sam ns je bl mau saj tlele gor :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? naroču si, pa kr niso poslal? tole mi pa ni glih jasn... pol pa niso glih resni tm omg.

ma mam 2 ure do ke, ni šans da grem iskat :D eh do jutr še počakam če bo,drgač pa pokličem pa ga u K. pošlem ccc

najbolše da pokličeš tja pa se zmeniš.. številka pa je na njihovi strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm kupu arrowa lani na ebay.it ... A maš orginal RS-ko ? Dej kšno slikco prlimi :)

bom naredo kako sliko zdaj ko bo vreme primerno O:-)

kolko si pa dal ti za arrowa? meni ga slovenski uvoznik ponuja za 220€ pa nevem če je to realna cena.. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom naredo kako sliko zdaj ko bo vreme primerno O:-)

kolko si pa dal ti za arrowa? meni ga slovenski uvoznik ponuja za 220€ pa nevem če je to realna cena.. ?

Drago je to, dau sm pa 169 s poštnino vred!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!