Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

mislim da se že od xzibita rs-ka prodaja tongue.gif

? a jo ni že prodau? a jo že drug prodaja naprej al kaj? lol

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, to je že kr razlika ja.. bom še razmislil malo preden se odločim, hvala :)

razmisl če se sploh splača menat izpuh, a neb raj sam cilindr pa bt zamenu bo še največ učinka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa res čudn drgač :D

pomoje jo je dal xzibit dosti bol poceni....

aja kolko kilometrou ste že nardili to sezono? biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje jo je dal xzibit dosti bol poceni....

aja kolko kilometrou ste že nardili to sezono? biggrin.gif

Okol 500 ni blo cajta za več! Bo bolš... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 500 ni blo cajta za več! Bo bolš... :D

navadno prejšnja leta sem jih v tem času mel že 2000km, zej je pa blo vreme bol tak pa še zdej mi kolega ni plastik prebarval...tako da samo 100km surrender.gif..bo treba nadoknaditi tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadno prejšnja leta sem jih v tem času mel že 2000km, zej je pa blo vreme bol tak pa še zdej mi kolega ni plastik prebarval...tako da samo 100km surrender.gif..bo treba nadoknaditi tongue.gif

Glede na to da imaš več moped/motorjev to nebi smel biti izgovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da imaš več moped/motorjev to nebi smel biti izgovor :)

mopedov res več nimam, ampak iščem enega zaribanega (poceni) bautiana (25km/h) za predelat biggrin.gif

napisal pa sem kilometre samo z rs125 biggrin.gif, sicer pa se z rs250 ne vozim kaj preveč po cesti ker bom mel bol za dirkališče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

vse tiho kle,noben nč ne nabija , a je kšn umru al kuga lucka.gif

dons naredu 60km , topl blo zeeloo :010

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse tiho kle,noben nč ne nabija , a je kšn umru al kuga lucka.gif

dons naredu 60km , topl blo zeeloo :010

Js tut tko nekak, u sredo pa še mau več :D Zakon je, pa še kr kaže lepo vreme naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje še fantje.. O:-)

Zanima me, kaj je še za nardit ko odblokiraš izpuh? Polek menjave diz, je treba še kaj odpret/nastavit? Pa a je kaka razlika če tisto slepo cev odrežeš oz. jo samo stisneš skupaj?

Gre za novo Derbi-Aprilio :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje še fantje.. O:-)

Zanima me, kaj je še za nardit ko odblokiraš izpuh? Polek menjave diz, je treba še kaj odpret/nastavit? Pa a je kaka razlika če tisto slepo cev odrežeš oz. jo samo stisneš skupaj?

Gre za novo Derbi-Aprilio :P

Men so jo odblokiral na servisu tko da nevem točno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aspuh prvo moraš razrezat da vzemeš ven katalizator in odrežeš slepo cev.

dizo pa daj 88 pa fajn fergazer naštelaj pa bo letelo biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo, dons se je na Aprili obrnilo 10 000km. Zanima me a je treba kej pogledat, oz. kaj je potrebno "servisirat" pri teh kilometrih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dons se je na Aprili obrnilo 10 000km. Zanima me a je treba kej pogledat, oz. kaj je potrebno "servisirat" pri teh kilometrih.

gdaj si nazadnje olje pa svečo menal....? jas sem menjaval olje pa svečo na 6000km in ni blo nikoli problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gdaj si nazadnje olje pa svečo menal....? jas sem menjaval olje pa svečo na 6000km in ni blo nikoli problemov.

Sveča zamenan 400km nazaj sm dau iridium in motor zdej užiga tko kt je treba. Olje pa mislm da je blo na 6000km. A je pol sploh kej treba ? Pa a morm še na kej posebi pazt k ga "gonm" do konca razn da se dost maže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveča zamenan 400km nazaj sm dau iridium in motor zdej užiga tko kt je treba. Olje pa mislm da je blo na 6000km. A je pol sploh kej treba ? Pa a morm še na kej posebi pazt k ga "gonm" do konca razn da se dost maže...

jas bi naredil tak: za 2000km menal olje (sicer nima veze lahko ga že zdej) pa pumpico za olje bi odprl...jas sem tako naredil in je šla moja žal bivša rs-ka dolgo in še gre biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas bi naredil tak: za 2000km menal olje (sicer nima veze lahko ga že zdej) pa pumpico za olje bi odprl...jas sem tako naredil in je šla moja žal bivša rs-ka dolgo in še gre biggrin.gif

Zakaj bi še bol odpru če je do zdej blo ok ? Sam prašam k mi ni logično lih... Lepo to slišat ja :D Kaj pa zavorne ploščice si menu kej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi še bol odpru če je do zdej blo ok ? Sam prašam k mi ni logično lih... Lepo to slišat ja :D Kaj pa zavorne ploščice si menu kej ?

ja ker v originalu je naštelana pumpica do 8000rpm in dobi premalo olja nad 8000rpm (nebi bil prvi ki bi ti ribnila na 15000km)

najbolše je itak odklopit pumpici in si dalat sam mešanco v rezervoar..ko je motor hladen prvih mogoče 10s ne kadi..zakaj? ker gre na sam bencin in takoj ne pride zraven olje.

ploščice na 12000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ker v originalu je naštelana pumpica do 8000rpm in dobi premalo olja nad 8000rpm (nebi bil prvi ki bi ti ribnila na 15000km)

najbolše je itak odklopit pumpici in si dalat sam mešanco v rezervoar..ko je motor hladen prvih mogoče 10s ne kadi..zakaj? ker gre na sam bencin in takoj ne pride zraven olje.

ploščice na 12000km.

Dejansko motor kadi še najbolj k ga užgem, ko je mrzu. Drugače pa se strinjam da bi blo bol da bi sam mešanco delu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rokec ne rabiš sam delat mešance, men vrejm.. ti k maš nov moped pa še merkaš ga ... ma dela in bo še delalo doolgo cajta vrjem :D drgač men tud mrzu bolj kadi, čist normaln..k je pa segret pa ko prbiješ gas, mora pa malenkost pokadit (tolk da se opaz) in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rokec ne rabiš sam delat mešance, men vrejm.. ti k maš nov moped pa še merkaš ga ... ma dela in bo še delalo doolgo cajta vrjem :D drgač men tud mrzu bolj kadi, čist normaln..k je pa segret pa ko prbiješ gas, mora pa malenkost pokadit (tolk da se opaz) in to je to.

Ja sej, na to računam :D Konc sezone bom itak prodaju tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rokec ne rabiš sam delat mešance, men vrejm.. ti k maš nov moped pa še merkaš ga ... ma dela in bo še delalo doolgo cajta vrjem :D drgač men tud mrzu bolj kadi, čist normaln..k je pa segret pa ko prbiješ gas, mora pa malenkost pokadit (tolk da se opaz) in to je to.

ja res da je nov, jas ga nisem nič šparal pa letel dolgo...mislim da so to ene najbolših mašin...

mrzel ko ti stoji ene par dni še skor nobenemu ni kadil prvih 5-10s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res da je nov, jas ga nisem nič šparal pa letel dolgo...mislim da so to ene najbolših mašin...

mrzel ko ti stoji ene par dni še skor nobenemu ni kadil prvih 5-10s.

Men kadi, sploh k stoji par dni. Nevem men se zdi to čist normalno ane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!