Skoči na vsebino

Honda CBF 250


Denis89

Priporočene objave

http://www.motosvet.com/katalog/moto_show.php?cid=2_765

16 kW @ 8000 v/min

Pnevmatike - spredaj: 100/80-17M/C 52S

Pnevmatike - zadaj: 130/70-17M7C 62S

Teža: 138 kg

Torej tale naked bike je kar zanimiv in se mi zdi da tut redek. Zanimam se malo bolj podrobno o njem, pa me zanima če vi znate kej povedat o njem: hitrost, poraba, kok se sedi na njem, sopotnik če trpi?, pospeški, lega v ovinku, kvaliteta. Zgleda dober

post-13939-1169817892_thumb.jpg

post-13939-1169817917_thumb.jpg

post-13939-1169817940_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Denis89
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah tole je hondica tko da dela zihr dobr...poraba je glede na to da je 4T majhna...moči nima kej preveč(to je res prešvoh mal no...nevem kok se da kej odpret če se da :D )...ammm drgač pa fanj zgleda motorčič ja

kok je kej cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala ybr 250, sm bol preizkušen, ker je že precej cajta dle na trgu, je pa res da se o nobeni ne da dost povedat, kr so prekleto redke (ybr seveda tolk bol kr je čist nova), zatu kr vsak rajš prestop na kej močnejšga, drgač pa mislm d so tole supr motorčki za kašne manjše turce, pa za po mestu pa tko mau...da se greš kšno nedelo zapelat v izi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo če je 150 končna teh motorčkov...se zelu muč pr 150 na uro in se niti ne pele v izi, vem k mam ybr 125 pa je končna kao 110 ampk recimo da se do 90 pele normalno kar je več je pol pa siljenje in prganjanje, če me razumš kaj hočm povedat, če pa odmislš končno hitrost pa gremo na pospeške je pa tko d glih za kšna prehitevanja več kot 2 avtov pr 80 na uro :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga...za 70€ ti jo dam...pa za ostale tud vela....prodam jakno usnjeno(pravo usnje :D ) pač usi ščitniki pa tko...ne rabm je k bom kupu komplet kombinezon ....

pa sorry za offtopic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor zgleda udoben, jasno pa ni ustvarjen za podiranje hitrostnih rekordov ker je konec koncev le nekolk svoh (20KM na glavni gredi). Koncna hitrost naj bi se vrtela nekje okrog 130km/h, se pravi tja 110-120km/h bi se lahko normalno pelu...pomojm je super motor za voznjo po mestu in tud za izlete po sloveniji...ampak ne po avtocesti...ker zna postat dolgocasno ce komaj dosegas tisto mejo ki je dovoljena.... Je ugodna resitev gledano z financnega vidika zarad tega ker je mal stroskov z vzdrzevanjem in tud poraba ni velika...je pa res da bi lahko po dolocenem casu obcutu pomanjkanje moci...tko da je dobr premislt mal tud o cem drugem zdj ce ze kupujes predvidevam da nekej do 25KW..imej v vidu da lahko tud kako zadevo zablokiras na to moc zacasno... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor zgleda udoben, jasno pa ni ustvarjen za podiranje hitrostnih rekordov ker je konec koncev le nekolk svoh (20KM na glavni gredi). Koncna hitrost naj bi se vrtela nekje okrog 130km/h, se pravi tja 110-120km/h bi se lahko normalno pelu...pomojm je super motor za voznjo po mestu in tud za izlete po sloveniji...ampak ne po avtocesti...ker zna postat dolgocasno ce komaj dosegas tisto mejo ki je dovoljena.... Je ugodna resitev gledano z financnega vidika zarad tega ker je mal stroskov z vzdrzevanjem in tud poraba ni velika...je pa res da bi lahko po dolocenem casu obcutu pomanjkanje moci...tko da je dobr premislt mal tud o cem drugem zdj ce ze kupujes predvidevam da nekej do 25KW..imej v vidu da lahko tud kako zadevo zablokiras na to moc zacasno... .)

seveda...vsak motor je narjen za svoje namene in mislm d je cbf odličen v tem za kar je narjen, tko kokr lahko rečm d zame ni bolšga motorja za ta namen kokr je ustvarjen ybr125, ne mormo ga pa primerjat z dirkalniki .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja , sej februarja začnem delat izpit za do 25Kw, pa sm mislu pač da bi vzel kawasaki z750 pa zablokiru, pol sm pa pomislu, ma je kr težek,pa če mam kdaj nesrečo z njim mi bo še kako žal ker bi kupil novega, raje kupim motor do 25Kw, pa ni zajebancije z blokadami, meni hitrost ni pomembna, mora pa bit nad 100km/h pa da ma dobro lego v ovinku.Honda pa je kvalitetna znamka,pa je tut Yamaha ybr. Ampak cbf mi ma lepši dizajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja...dizajn je pač stvar okusa, sm teh 250k js ne videvam dost...zdej...ti si že v motorističnih vodah, tko d ne vrjamm d boš odnehov z motorjem, tko d ga boš nekej cajta meu, tko d za moje pojme je bolš nekej večjiga pa zablokerat, razn če niso seveda finance al pa /in starši problem :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rekel si da ti hitrost ni pomembna...jaz se s tem ne bi strinjal...veliko krat je zelo pomembna, predvsem pri prehitevanju, kaksno ima motor moc in seveda tudi koncno hitrost. Mogoce zdaj reces "hitrost mi ni pomembna" vendar vrjemi, da ti bo postal motor 1x "premali". Jaz bi na tvojem mestu kupil motor z vecjo kubaturo in ga zablokiral...

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa vem da večka kubikaža zame pomeni smrt, sem se vozu en mesec z yamaho tenere 600ccm pa so bli dnevi ko je blo blizu tragedije, no šlo se je da sem adrenalin sprostil, kakor koli, pri hitrosti 110 -120 km/h mi bo prav prijetno pa če bom prehiteval ali ne. Mam pa tudi strahospoštovanje do težjih motorjev po ccm, nevem nekako mi je tko 250 zaenkrat dovolj, ker res nebi rad mel dražjega motorja ker nikol nevem kdaj me kaj prime na motorju al pa kdaj mi keri prednost izssili. Zaenkrat vozim skutrja runner pa najbolj uživam v polaganju uvinkov, hitrost me ne mika tolk. Verjamem da bi pri cbf blo enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v tem primeru je pa res bolš tko...oz. se bolj splača

js se tud marskaterkrat zahvalm d mi fotr ni dovolu bolšga motorja, kr bi bla zihr kje kšna pizdarija... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

tok kukr sm se jst pozanimala tega motorja ne uvažajo zaradi različnih vzrokov in baje de so jih tud avstrija,nemčija, hrvaška prenehal uvažat. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšn mesc nazaj se je na avto-netu prodajala ena :D pa je bla ful lepa :OK: tko da, ne vem, možno da ga je lastnik sam iz nekje drugje prpelov...sam se mi zdi mal čudn da nebi tacga motorja uvažal :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšn mesc nazaj se je na avto-netu prodajala ena :D pa je bla ful lepa :OK: tko da, ne vem, možno da ga je lastnik sam iz nekje drugje prpelov...sam se mi zdi mal čudn da nebi tacga motorja uvažal :blink:

sm uprašala tja na hondo in so mi tko povedli bo pač že tko držalo ne vem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm uprašala tja na hondo in so mi tko povedli bo pač že tko držalo ne vem .)

evo sm prej pogledov, pa se še zmeri ta na avto netu prodaja :

Klik

tist pomišljaj med avto in net spremeni v piko, da bo delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: to bi se pa splačalo kupt :grim

400 prevoženih, torej praktično nov, sicer 2005 letnik, kar tud ni velik, cena pa 3000 evrov :hmm: tolk je ziher vreden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!