Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

pred 1 uro, pik1 pravi:

.

... hahhahaha ... čaki ... kako "zrelih" ??? :eek:

... men moja itak skoz govori, da baje nisem "zrel"  :kva2:

U tvojih (naših) letih težko razbereš ali gre za nezrelost, ali pa ti gre že na otročje. Voščim ti za RD že za naslednji teden. Mogoče bo potem bolje in te bo pamet srečala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, pik1 pravi:

... hahhahaha ... čaki ... kako "zrelih" ??? :eek:

... men moja itak skoz govori, da baje nisem "zrel"  :kva2:

Prihajajo toplejši dnevi in boš "dozorel" k briška češnja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, HD-Dyna pravi:

Prihajajo toplejši dnevi in boš "dozorel" k briška češnja :P

 

... toplejši ??? :eek:

... sem vsak dan u savni ... da bi kej bolj dozorel ... :sleep2:

.... pa je baje še slabš ... :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, pik1 pravi:

.

... jest ga morm z obem rokam dol tiščat ... :eek:

... pa še se mi včasih zmuzne ... :D

A teb tud?

Najbolj mi gre na živce, ker me pol po čelu tresne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sergej, dnevni priporočen vnos beljakovin v telo je 0,8 g / kg teže. Kaj to pomeni, če imam 5 x na teden fitnes od tega 1 h pridobivanje mišične mase in 30 min cardio na koncu za topljenje maščob. Izračunal sem si svoj dnevni vnos hranil...

      kalorije maščobe beljakovine OH
skupno:      1131,56 66,061 108,734 30,034

Ok seveda to ni povsem realno stanje kar se tiče kalorij in maščob, ker nisem dovolj detailno vnesel podatkov...me pa skrbijo beljakovine, saj je moj priporočen dnevni vnos 66,4 g (83 kg x 0,8 g / kg) izračun pa to že krepko presega! V izračun ni zajeta ena merica (5 g) beljakovin, ki jih zaužijem takoj po vadbi...

Moj cilj je izguba maščob in dvig mišične mase..po 3 mesecih vadbe so vidni rezultati, vendar treba zdej še malo zategnit.

Evo vnašam celotno razpredelnico hrane zaužite čez dan... Ob obroku dodam omega 3, all in one vitamine in Ca+Mg

Pred spanjem glutamin.

Vsak dan samo 2 g kreatina, a imam zdej ene probleme z želodcem in bom proval zamenjat proizvajalca, ker sumim da imam probleme zaradi kreatina.

 

  količina hrana kalorije maščobe beljakovine OH
ZAJTRK            
  150 jajca 196 15,31 13,63 0,88
  100 paprika zelena  20 0,17 0,86 4,64
             
      314 23,135 21,305 5,96
             
MALICA 1            
  20 mandlji 578 50,64 21,26 19,74
             
             
      115,6 10,128 4,252 3,948
             
KOSILO 200 piščančja prsa 110 1,24 23,09 0
  150 solata 17 0,2 1,25 3,35
  40 fižol 127 0,5 22,8 8,67
      296,3 2,98 57,175 8,493
             
MALICA 2            
  20 mandlji 578 50,64 21,26 19,74
             
             
      115,6 10,128 4,252 3,948
             
VEČERJA 52 tuna 403 37 17,5 0
  100 solata 17 0,2 1,25 3,35
  50 fižol 127 0,5 22,8 8,67
      290,06 19,69 21,75 7,685
             
      kalorije maščobe beljakovine OH
skupno:      1131,56 66,061 108,734 30,034
Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, builder pravi:

beljakovin 2,5g na kg teže:P

če misliš hujšat brez kreatina, ker ti nabija vodo

nabavi si Animal cuts, preverjeno dela:P

Kaj pa ledvice pravijo na to?..mislim na tako količino beljakovin? Treba vzet v zakup, da nism vrhunski športnik z željo po odru, ampak le toliko da naredim nekaj koristnega za sebe...da se spravim v formo, da bom lahko premikal GS.a in da se bom brez majce dobro počutil :P

aja pa še to....glih zato sem zmanjšal kreatin iz 5 g na 2,5 g, da ga ne nalagam brez veze. Imam pa očutek, da mi pri težkih obremenitvah pomaga.. 

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jack te nasvete ki si jih nekje dobil so napisane za normalnega človeka , ki ne ve kaj je rekreacija in šport. Če delaš intenzivne treninge ti svetujem od 2-2.5g beljakovin na 1kg žive teže :P 1g maščob in 2g OH isto na 1kg žive teže!!!

Če se držiš tvojih referenc res da izgubivaš težo in maščobe , toda kar je napomembneje s takim tretmanom izgubivaš veliko mišične mase kar je v nasprotju z zdravjem. V tvojih letih moraš vzdrževat oz, pridobit čim več mišične mase saj je pogoj , da boš imel na stara leta dovolj kostne mase ki je zelo povezana z mladostniškimi kg........... nenapisano pravilo je , da imajo suhi skozi celo življenje osteoporozne kosti na zrela leta.

Za kvalitetno izgubljanje maščobe in pridobivanje mase ti svetujem ločen kardio in mišični trening! 

Zelo priporočano zjutraj na tešče pred službo spij kavo (brez sladkorja in ostalih dodatkov) vzemi 10g BCAA in 30-40min brcaj na 125-135 pulza ne več , ker bo drugače začelo telo pobirat spet glikogen iz mišic za energijo in ne iz maščob. 

Po kardiu pa takoj zajterk 5 jajc ,vitamini,antioksidan,omega 3 ,CLA kisline ........

Po treningu potrebuješ čim prejšnji vnos kakovostnih beljakovin , zato priporočena merica vsaj 30-35g in ne 5 kot vzameš ti!

Glutamin lahko vzameš če imaš močne treninge 3x na dan po 5g

Ja kreatin zna gnat človeka na potrebo če ni "taprav" ----zamenjaj in probaj in pojačaj vnos zjutraj na tešče poleg kave in BCAA še 5g kreatina in 5g glutamina

Pa ne glej na tehtnico , ker zna pokazat več zaradi pojačanega vnosa beljakovin,kreatina in glutamina ker vse te reči vežejo kar nekaj vode na telo.

Meri si vsak teden pas(popek) roko in nogo in beleži rezultate, čim začnejo okrog pasa padat cm si na pravi poti ne glede na vago in kakšen cm več na roki in nogi.

Lp......pa lahko me tudi pokličeš  , ne bit fin zdej ko imaš bmfo :D

pred 18 minutami, builder pravi:

beljakovin 2,5g na kg teže:P

če misliš hujšat brez kreatina, ker ti nabija vodo

nabavi si Animal cuts, preverjeno dela:P

Ne zavajej, komot uporablja kreatin saj ne gre na tekmovanje, pomaga pa pri treningih in vzdržljivosti mišice, tudi proji uporabljajo kreatin na dietah do 1mesec pred tekmovanjem , takrat ukinejo glutamin , kreatin in še nekaj prepovedanih substanc :cool:

Ne smejo pa teden pred tekmovanjem tudi v solarij,piling in depilacija prav tako prepovedana ker veže na telo vodo itd ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, HyperJack pravi:

Kaj pa ledvice pravijo na to?..mislim na tako količino beljakovin? Treba vzet v zakup, da nism vrhunski športnik z željo po odru, ampak le toliko da naredim nekaj koristnega za sebe...da se spravim v formo, da bom lahko premikal GS.a in da se bom brez majce dobro počutil :P

še sreča, da ne znajo govorit:D

še zmeraj greš lahko na zdravniški preglad, voda, kri, da se pomiriš, Kmet2 ti je lepo napisal in drži 100%, edin kreatin bi jst dal stran, poveča moč, to je res, ampak te zaliva:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Jack te nasvete ki si jih nekje dobil so napisane za normalnega človeka , ki ne ve kaj je rekreacija in šport. Če delaš intenzivne treninge ti svetujem od 2-2.5g beljakovin na 1kg žive teže :P 1g maščob in 2g OH isto na 1kg žive teže!!!

Če se držiš tvojih referenc res da izgubivaš težo in maščobe , toda kar je napomembneje s takim tretmanom izgubivaš veliko mišične mase kar je v nasprotju z zdravjem. V tvojih letih moraš vzdrževat oz, pridobit čim več mišične mase saj je pogoj , da boš imel na stara leta dovolj kostne mase ki je zelo povezana z mladostniškimi kg........... nenapisano pravilo je , da imajo suhi skozi celo življenje osteoporozne kosti na zrela leta.

Za kvalitetno izgubljanje maščobe in pridobivanje mase ti svetujem ločen kardio in mišični trening! 

Zelo priporočano zjutraj na tešče pred službo spij kavo (brez sladkorja in ostalih dodatkov) vzemi 10g BCAA in 30-40min brcaj na 125-135 pulza ne več , ker bo drugače začelo telo pobirat spet glikogen iz mišic za energijo in ne iz maščob. 

Po kardiu pa takoj zajterk 5 jajc ,vitamini,antioksidan,omega 3 ,CLA kisline ........

Po treningu potrebuješ čim prejšnji vnos kakovostnih beljakovin , zato priporočena merica vsaj 30-35g in ne 5 kot vzameš ti!

Glutamin lahko vzameš če imaš močne treninge 3x na dan po 5g

Ja kreatin zna gnat človeka na potrebo če ni "taprav" ----zamenjaj in probaj in pojačaj vnos zjutraj na tešče poleg kave in BCAA še 5g kreatina in 5g glutamina

Pa ne glej na tehtnico , ker zna pokazat več zaradi pojačanega vnosa beljakovin,kreatina in glutamina ker vse te reči vežejo kar nekaj vode na telo.

Meri si vsak teden pas(popek) roko in nogo in beleži rezultate, čim začnejo okrog pasa padat cm si na pravi poti ne glede na vago in kakšen cm več na roki in nogi.

Lp......pa lahko me tudi pokličeš  , ne bit fin zdej ko imaš bmfo :D

Zajebal sem, beljakovin po treningu vzamem 25 g ( ena merica) zajebal sem malo..

V treh mesecih nisem izgubil niti grama teže, razlika je le v špeglu, očitno mi dobro uspeva ujemat razmerja izgubljanja in pridobivanja...ni pa to to...

Ma kurc te bom klical, raj te bom na en kafe povabil, sam da pridm v lj =)...ju3 sm v lj, dam za kafe al pa še bolš za eno solatko :P če boš frej..

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, HyperJack pravi:

Kaj pa ledvice pravijo na to?..mislim na tako količino beljakovin? Treba vzet v zakup, da nism vrhunski športnik z željo po odru, ampak le toliko da naredim nekaj koristnega za sebe...da se spravim v formo, da bom lahko premikal GS.a in da se bom brez majce dobro počutil :P

aja pa še to....glih zato sem zmanjšal kreatin iz 5 g na 2,5 g, da ga ne nalagam brez veze. Imam pa očutek, da mi pri težkih obremenitvah pomaga.. 

To kar sem ti napisal drži za rekreativce in ne proje!!! 

Za ledvica ne skrbi, spij vsaj 3-4l vode na dan in si lahko brez skrbi, vsak pir je bolj škodljiv kot omenjeno !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče kreatina pr men je tako, ne pomaga mi popolnoma nič, tudi 1% ne na moči, zadržuje pa vodo in se mi občutno pozna, sprobano ničkolikokrat in različni proizvajalci, edin ker to fukovno zdej dodajajo v vse živo in se je težko izognit:D, na tebi mogoče dela, vsakega posameznika je treba jemat posebej, sploh pa če sumi, da ima zaradi njega želodčne težave:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13173885_1030986013659451_19166638033478Men tud nč ne dela nč.....:D

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, builder pravi:

beljakovin 2,5g na kg teže:P

če misliš hujšat brez kreatina, ker ti nabija vodo

nabavi si Animal cuts, preverjeno dela:P

a pol ti vsak enga vola spečeš, da poješ zadost mesa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem in iščem, toda ne najdem  =  očitno sem pozabil objaviti ... :blush:

Daleč od tega da bi Roberto hujšal, toda tako kosilo sva imala danes z mojo drago,  po mojem naročilu in njeni realizaciji in tudi njej ne bo prav nič škoduvalo ... :worship:

IMG_5453.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, RobiRoberto pravi:

 

tudi njej ne bo prav nič škoduvalo ... :worship:

 

Robi, ne se hecat. Če bo to tvoja razumela kot namig, da je debela, se ti slabo piše.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 5. 2016 at 11:27, builder pravi:

še sreča, da ne znajo govorit:D

še zmeraj greš lahko na zdravniški preglad, voda, kri, da se pomiriš, Kmet2 ti je lepo napisal in drži 100%, edin kreatin bi jst dal stran, poveča moč, to je res, ampak te zaliva:P

Evo 14 dni pred tem slikanjem sem ukinil kreatin, glutamin , savne, solarij ,depilacijo in še par preparatov  in to je eno 90% pripravljenosti, manjka še 10% pa bi bilo super duper , toda sem se poškodoval in prenehal s tem športom . Sedej vzdržujem formo rekreativno in imam pri 40-ih manj kot 14% maščobe na 105kg  , ko začnem z nogami funkcionirat sem takoj na 110-112 kg .

1797500_1402508860008651_416641712_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Evo 14 dni pred tem slikanjem sem ukinil kreatin, glutamin , savne, solarij ,depilacijo in še par preparatov  in to je eno 90% pripravljenosti, manjka še 10% pa bi bilo super duper , toda sem se poškodoval in prenehal s tem športom . Sedej vzdržujem formo rekreativno in imam pri 40-ih manj kot 14% maščobe na 105kg  , ko začnem z nogami funkcionirat sem takoj na 110-112 kg .

1797500_1402508860008651_416641712_n.jpg

A čelado maš zato, de se neb po nesreč po piskru useku?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, I30 pravi:

A čelado maš zato, de se neb po nesreč po piskru useku?

ne, zato da mu žile na glavi ne skočijo vn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, I30 pravi:

A čelado maš zato, de se neb po nesreč po piskru useku?

Ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sayo pravi:

Ti si pa res leep fant

Vem :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!