Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Jaz hujšam med obroki... :whistle:

D.

:lol:

Manj jest, in večkrat dnevno, pa je.

Pa tisto, kar ješ, bolj zdravo.

Enostavno in učinkovito.

. . . majhen dodatek . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja....jaz jem nekako enkrat na dan (ponavadi zvečer) in se takrat nažrem do mrtvega. No, kak sendvič vmes ne šteje.

Pa ni nobene potrebe po hujšanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: ................................................................................

..............................................................................137

kg

...................................ne gre mater pas mater...........že cela družina zdej hujša ...................jebada cela verjemte..!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja....jaz jem nekako enkrat na dan (ponavadi zvečer) in se takrat nažrem do mrtvega. No, kak sendvič vmes ne šteje.

Pa ni nobene potrebe po hujšanju.

Vsak ma svoje navade. Jaz sem imela doma moškega, ki mi je samo kuhal in me nič rekreiral.

Takle mamo zdej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako? :eek:

jes bolj lahko hrano (riz, testenine, puran, piscanec, ....), jes 5-krat na dan po malo, ce gre za hujsanje kjer namen izgubiti veliko kilogramov (15,20,30,...) bi bilo dobro za zacetek obiskovati savno telo bi izgubilo na tezi, ker bo slo dosti tekocine ven, poleg tega obiski fitnesa (vsaj 3x tedensko), kjer se dobro prepotis, bicikel, tekaska proga (slednjo se bolj priporocam kot bicikel,izbira kaksnega programa, ki je ze gor-9min,12min,...), se pravi veliko gibanja, to je kar se tice hujsanja, definicija je pa drugo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz hujšam med obroki... :whistle:

D.

jaz pa samo takrat k je župca(juha) za južno :whistle:

kadar je pa meso pa ni šans :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem na dieti(beri: ne morem jest)....vzrok..virusi.... :SS :SS :SS :SS

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes bolj lahko hrano (riz, testenine, puran, piscanec, ... .) , jes 5-krat na dan po malo, ce gre za hujsanje kjer namen izgubiti veliko kilogramov (15,20,30,.. .) bi bilo dobro za zacetek obiskovati savno telo bi izgubilo na tezi, ker bo slo dosti tekocine ven, poleg tega obiski fitnesa (vsaj 3x tedensko), kjer se dobro prepotis, bicikel, tekaska proga (slednjo se bolj priporocam kot bicikel,izbira kaksnega programa, ki je ze gor-9min,12min,.. .) , se pravi veliko gibanja, to je kar se tice hujsanja, definicija je pa drugo....

Obvezno laufat.. ne pa da na riti sediš na kolesu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja....jaz jem nekako enkrat na dan (ponavadi zvečer) in se takrat nažrem do mrtvega. No, kak sendvič vmes ne šteje.

Pa ni nobene potrebe po hujšanju.

Vsak ima svoja merila, idealnost je raznolika :whistle: .

Obvezno laufat.. ne pa da na riti sediš na kolesu :)

Probi brcat v pedala od Lj - Postojne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ima svoja merila, idealnost je raznolika :whistle: .

Kdo pa je govoril o kakšni idealnosti?

Sam hujšat mi pa pri višini 172 cm in 57 kg res ni treba. Jebeš idealnost, hrana je užitek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

172cm pa 57kg?

A to gre skup z joški?

Drgač pa da se pohvalim, da medtem ko se eni napenjate sem v 3 mesecih izgubil že 9cm obsega v pasu.

Jebiga! Ni sezona za motor, pivo in kebab :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joški so glih prav veliki (oz. mali), da ne opletajo okoli :P

Dosti jih je, več ne rabim.

to je dober pri kolenčkanju, čez ovinke seveda :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam hujšat mi pa pri višini 172 cm in 57 kg res ni treba. Jebeš idealnost, hrana je užitek :D

Rabiš nekje še 20kg prišite hrane na telo, da bi potrebovala misel o hujšanju. (navalivhladilnikstorticam) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil sladoled za večerjo. Kok je pasalo, se ne da opisat. Danes bom pa cvetačo natepavala, mmmm kok dolgo je ze nisem jedla. Upam, da se ne motim, cvetača ima ful malo kalorij, ala 22 kkcal na 100g. Huh, to je manj kot dcl gostega soka.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!