Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Lepega telesa ni nikoli preveč ... :whistle: :naughty: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepih teles ni nikoli preveč ... :whistle: :naughty: !

Vsaj v nečem se strinjava... :P

babes_255638a.jpg

drool.gifdrool.gifdrool.gif

bondi-beach-babes-01.jpg

drool.gifdrool.gifdrool.gif

Bikini_Babes_in_Bla_347270a.jpg

drool.gifdrool.gifdrool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš dehidriral!

:evilgrin:

Eh, ki te! Naš Danči ga zauga ko kaki stari Ferguson! :P :D

Kaj pa teb ni jasn; sej auspuh nateguješ!

Že, samo auspuh je tako fino ozek in topel... :blush: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja....jaz jem nekako enkrat na dan (ponavadi zvečer) in se takrat nažrem do mrtvega. No, kak sendvič vmes ne šteje.

Pa ni nobene potrebe po hujšanju.

Ma tebe itak sumim, da mam trakuljo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno laufat.. ne pa da na riti sediš na kolesu :)

Pri visoki telesni teži (recimo nad 100 kg) laufanje res ni priporočljivo, ker preveč trpijo hrbtenica, kolena in gležnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful slabo sem spala, pomanjkanje kalorij. Sem pa tako imela priliko sanjat ribici, ki bosta danes padli za kosilo. :yawn:

Če se tolk ukvarjaš s hrano, potem pri tvoji dieti očitno nekaj ne štima. Ali je 'dieta' slaba, ali pa 'mindset'. Morda še nisi pripravljena shujšat?

Aja - z buckastimi telesi načeloma nič ni narobe ... razen, če trpi zdravje. (pustmo ego ... tisto se da drugače 'ozdravit').

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že, samo auspuh je tako fino ozek in topel... :blush: :wub:

zdej ti pa že medvedke pa bukve niso več dost.... :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem tednu mi je ratal sklestit 1,2 kg (ampak sumim, d je to sm zato, k se nisem mela časa nalivat s 5 litri čaja dnevno), še 2,8 treba pospravt :unsure: .....sm k ne gre nikamor :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem tednu mi je ratal sklestit 1,2 kg (ampak sumim, d je to sm zato, k se nisem mela časa nalivat s 5 litri čaja dnevno), še 2,8 treba pospravt :unsure: .....sm k ne gre nikamor :headbang:

ne obupaj, počasi se daleč pride :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se tolk ukvarjaš s hrano, potem pri tvoji dieti očitno nekaj ne štima. Ali je 'dieta' slaba, ali pa 'mindset'. Morda še nisi pripravljena shujšat?

Aja - z buckastimi telesi načeloma nič ni narobe ... razen, če trpi zdravje. (pustmo ego ... tisto se da drugače 'ozdravit').

Ne, ne, samo rada dobr jem. Lej, kombinezon mi je fino tesen. To je problem, ki ga je treba ozdraviti.

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, samo rada dobr jem. Lej, kombinezon mi je fino tesen. To je problem, ki ga je treba ozdraviti.

4-8 tednov fitnesa, vsak drug dan cirka 45 minut bicikliranja na ~135 udarcev srca v minuti ... Hrano pa normalizirat na 3-5 obrokov dnevno. :)

Pa čokoladice in polnočni sladoled, ki vpijejo "daj me v usta, daaaj me, tak je fajn v tvojih ustiiiih" kar pustit v hladilniku, še raje pa v trgovini. In mal prefokusirat, kaj je dobro ... Cuker te dela odvisno, pred časom pa so pogruntali, da nas rahlo 'hebe' tudi gluten (če se ne motim?).

Ok, je pa dejstvo - tudi sam mam kar nekaj kil preveč, zato morda nisem najboljši naslov za pamet sladkat, pardon, solit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tudi sam mam kar nekaj kil preveč...

Kateri prasec ti je pa to rekel? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem tednu mi je ratal sklestit 1,2 kg (ampak sumim, d je to sm zato, k se nisem mela časa nalivat s 5 litri čaja dnevno), še 2,8 treba pospravt :unsure: .....sm k ne gre nikamor :headbang:

men je ratalo v enmu tednu shujšat za 0.5kg :whistle:

s tem da zvečer nism nič jedu

samo sem končoal z dieto :D

bom kar nazaj na klobase prešaltov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4-8 tednov fitnesa, vsak drug dan cirka 45 minut bicikliranja na ~135 udarcev srca v minuti ... Hrano pa normalizirat na 3-5 obrokov dnevno. :)

Pa čokoladice in polnočni sladoled, ki vpijejo "daj me v usta, daaaj me, tak je fajn v tvojih ustiiiih" kar pustit v hladilniku, še raje pa v trgovini. In mal prefokusirat, kaj je dobro ... Cuker te dela odvisno, pred časom pa so pogruntali, da nas rahlo 'hebe' tudi gluten (če se ne motim?).

Ok, je pa dejstvo - tudi sam mam kar nekaj kil preveč, zato morda nisem najboljši naslov za pamet sladkat, pardon, solit ;)

A je v tej temi sploh kdo na 90-dnevni ločevalni dieti??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!