Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Ne pretiravaj :grim  saj jutri je postna sreda pa se bo vleklo do četrtka da človek spet zaživi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes za zajtrk zadnji prehranjevalni greh za dve osebi na izgovor Pusta, zato bo za naprej treba najti kak nov izgovor... :OK:

 

img0909.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-47426-0-77262900-1424279953_thumb.jpegBlagor tebi RobiRoberto jaz sem dobil samo kavo-zgleda ,da je žena tisto o hujšanju mislila resno.Pravi ,da se mi mora videti sixpack.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žena prav hujši,dej se je pa še akcija "40 dni brez alkohola" začela.Sam noben se pa ne najde ,da bi delat prepovedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akcija 40 dni brez alkohola pri meni traja že malo več kakor šest let, ker tako zahtevajo posledice moje nesreče ... :blush:   

Trije čokolatini s "šerijem" so bili zame že preveč ... :blush:  :blush:  :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"S tega zornega kota" se na hujšanju ne dela nič, ampak sem se po nekoč po mojem prihodu iz Soče po treh šerijevih čokolatinih počutil tako, kakor v mojih mlajših letih  =  za čim manj denarja (verjetno kakšen vinjak ali konjak), čimveč ljudi v čimkrajšem času pijanih ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hujšam na muč :grim

 

10377151_871277282894765_385386462667228

Veš kaj ,za dipsije se boš pa mogu mal nižje spustit al pa kakšno utežko okrog pasa stran dat  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj ,za dipsije se boš pa mogu mal nižje spustit al pa kakšno utežko okrog pasa stran dat  :P

tu sm na pol poti pri spuščanju in v prvi seriji. Pol grejo pa še navezane 15tke gor, moja teža je trenutno 112kg + 15kg navez, delam pa desetke na serijo x 4, ni mi lahko :kva2: . 4 vaje za triceps. Delam 2 mišici na trening, v kombinaciji s tricepsom delam prsa, noge z rameni, ter biceps in hrbet. Delam najmanj 3 treninge na teden, največkrat 4, tudi 5. Ko ne delam nog, tečem na stezi pol ure ali na steperju ali kolesu. Ko bo temperatura prijaznejša, airobiko nardim v naravi! :OK: ¨Rotiram vaje in kombinacije na 2 meseca, tako že "od oka" 25 let. Trenutno delam bench 160kg, petke, zadnja serija, mrtvi dvig 220kg petke, počep pa po neki čudni bolečini v kolenu in šparam bol kot ne in delam s 160kg. To je moj svet, moje sproščanje in užitek. No na koncu meseca pa bom začel z zmanjšanjem vnosa hrane :BUA:  in maso v KG spravil na 100, obseg roke s 51cm na 47, taman do morja :kva2:,  to je najtežji del, ko se moram odrečt superhrani, kot je pol kruha, majoneza in poli salama :kva2:, dve pici ena na drugo ... :grim    Uh sm se razpisal :kva2:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 obseg roke s 51cm na 47,

....uuu madona.....

..tolk mam jest obseg stegen....in to čez hlačnice...

...levega 51, desnega 47....

 

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....uuu madona.....

..tolk mam jest obseg stegen....in to čez hlačnice...

...levega 51, desnega 47....

 

:D

pozdravi zadevo, pol pa na muč v trening :grim , če se le da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prid do mene, da potamaniva vse zaloge v kašči....pol pa nau kej več za u roke vzet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar ni Norca tle sem tud jest shujšu za 2 kilce. Zgleda da so me res njegovi ostanki pr malci redil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu sm na pol poti pri spuščanju in v prvi seriji. Pol grejo pa še navezane 15tke gor, moja teža je trenutno 112kg + 15kg navez, delam pa desetke na serijo x 4, ni mi lahko :kva2: . 4 vaje za triceps. Delam 2 mišici na trening, v kombinaciji s tricepsom delam prsa, noge z rameni, ter biceps in hrbet. Delam najmanj 3 treninge na teden, največkrat 4, tudi 5. Ko ne delam nog, tečem na stezi pol ure ali na steperju ali kolesu. Ko bo temperatura prijaznejša, airobiko nardim v naravi! :OK: ¨Rotiram vaje in kombinacije na 2 meseca, tako že "od oka" 25 let. Trenutno delam bench 160kg, petke, zadnja serija, mrtvi dvig 220kg petke, počep pa po neki čudni bolečini v kolenu in šparam bol kot ne in delam s 160kg. To je moj svet, moje sproščanje in užitek. No na koncu meseca pa bom začel z zmanjšanjem vnosa hrane :BUA:  in maso v KG spravil na 100, obseg roke s 51cm na 47, taman do morja :kva2:,  to je najtežji del, ko se moram odrečt superhrani, kot je pol kruha, majoneza in poli salama :kva2:, dve pici ena na drugo ... :grim    Uh sm se razpisal :kva2:

Pridn,dost podoben sistem kot ga imam sam samo z manjšimi kilami .....pa vem da si pri dipsijih slikan v poteku izvajanja dipsijev sam sem te mal špiknu  ;) Pridm kdaj na trening bova sparing užgala..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....no jest bom pa poskrbel, da bosta imela še več od tega... medtem, ko bosta trenirala, vaju bom jaz gledal...in spil še vajino pivo....   :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....no jest bom pa poskrbel, da bosta imela še več od tega... medtem, ko bosta trenirala, vaju bom jaz gledal...in spil še vajino pivo....   :P

Od kdaj pa ti (spet) pivo piješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!