Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

To ni zadnja moda. Ta moda obstaja od vekomaj. Označuje pa (dokaj) premožnega človeka, sposobnega preživljat sebe in svojo familijo.

V nasprotju z mišačistim in zgaranim hlapcem.

Hahaha, si me nasmejal.  :grim  Tak človek kaže, da sam zase ne zna poskrbeti, ne da bi potem za koga drugega.  :grrr

Ko pa ŽE pri 40. letih pridejo prve internistične diagnoze in 5 različnih zdravil, pa je vse drugo krivo, samo "premožen" človek ne. :whistle:

No, če ste s tem zadovoljni, pač drugega vredni niste. :jezik:

Popravljeno . Popravil MP3500
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, si me nasmejal.  :grim  Tak človek kaže, da sam zase ne zna poskrbeti, ne da bi potem za koga drugega.  :grrr

Ko pa ŽE pri 40. letih pridejo prve internistične diagnoze in 5 različnih zdravil, pa je vse drugo krivo, samo "premožen" človek ne. :whistle:

No, če ste s tem zadovoljni, pač drugega vredni niste. :jezik:

Zase znam poskrbet, brez skrbi.

Čez kakšnih 10 let ti javim koliko flašk arcnij nosim za sabo.

In česa si ti vreden? Ali bolje rečeno kaj si že dosegel v svojem lajfu razen, da si od znotraj videl fitnes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase znam poskrbet, brez skrbi.

Čez kakšnih 10 let ti javim koliko flašk arcnij nosim za sabo.

In česa si ti vreden? Ali bolje rečeno kaj si že dosegel v svojem lajfu razen, da si od znotraj videl fitnes?

Kaj si pa ti dosegel,razen da si od znotraj videl gostilno?    No tako se lahko pogovarjamo ,če misliš da vse poznaš in veš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si pa ti dosegel,razen da si od znotraj videl gostilno?    No tako se lahko pogovarjamo ,če misliš da vse poznaš in veš!

Očitno me dobro poznaš in točno veš kje se gibljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno me dobro poznaš in točno veš kje se gibljem.

Da dragi  :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da dragi  :winkiss:

Sodeč po tvojih slikah na forumu nisi niti malo podoben osebi, ki mi v real lajfu pravi Da dragi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodeč po tvojih slikah na forumu nisi niti malo podoben osebi, ki mi v real lajfu pravi Da dragi.

Miško ma včasih take, da lahko tut teb reče da draga :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase znam poskrbet, brez skrbi.

Čez kakšnih 10 let ti javim koliko flašk arcnij nosim za sabo.

In česa si ti vreden? Ali bolje rečeno kaj si že dosegel v svojem lajfu razen, da si od znotraj videl fitnes?

Očitno si tu pišemo z osebki, katerih širina razgledanosti je izredno omejena. :blink: Pri 30. letih bi morala ta biti že bolj na široko odprta.

Kdo pa pravi da hodim v fitnes? Če si ti ljubosumen na mišičnjake je to tvoj problem, vedi pa da oni za tiste mišice morajo nekaj pretrpeti in predelati, ti pa za tvoj pivski trebuh ne.

Skratka "ZDRAV DUH V ZDRAVEM TELESU". ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz čistega firbca gledam kaj je v teh kantah (beljakovine in ostali prahci), pa nekako ne morem povezat vse te kemije z zdravim prehranjevanjem :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz čistega firbca gledam kaj je v teh kantah (beljakovine in ostali prahci), pa nekako ne morem povezat vse te kemije z zdravim prehranjevanjem :hmm:

korenček popopraš in to je zdrava hrana :jezik:

 

dobr vidiš, da se ti ornk jebe :lol1:

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno si tu pišemo z osebki, katerih širina razgledanosti je izredno omejena. :blink: Pri 30. letih bi morala ta biti že bolj na široko odprta.

Kdo pa pravi da hodim v fitnes? Če si ti ljubosumen na mišičnjake je to tvoj problem, vedi pa da oni za tiste mišice morajo nekaj pretrpeti in predelati, ti pa za tvoj pivski trebuh ne.

Skratka "ZDRAV DUH V ZDRAVEM TELESU". ;)

In a mislš, če teb paše trpet pa predelvat, da bi mogl za vse to veljat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tisti reveži ki predelujejo pa pretrpimo kar se tiče sportanja vse hribcke in doline pa tek pa bicikl, ma ni da ni... Ne moremo pa trpet ko vidimo dobro hrano (mislm, a slaba sploh obstaja)...

Trpiš zato da si vseeno bajsek :( jebote lajf!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno si tu pišemo z osebki, katerih širina razgledanosti je izredno omejena. :blink: Pri 30. letih bi morala ta biti že bolj na široko odprta.

Kdo pa pravi da hodim v fitnes? Če si ti ljubosumen na mišičnjake je to tvoj problem, vedi pa da oni za tiste mišice morajo nekaj pretrpeti in predelati, ti pa za tvoj pivski trebuh ne.

Skratka "ZDRAV DUH V ZDRAVEM TELESU". ;)

Še eden, ki me očitno pozna, ve kako zgledam in kam zahajam ter koliko kalorij pokurim na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, na željo sina, sem jo ravnokar dal v pečico...

post-43978-0-65858700-1430995327_thumb.jpg

Tuna, malo čebule, koruza, olive in sir. Ni boljšega, kot ko se dobro naješ, pozneje pa to z užitkom na treningu pokuriš.  :hooray: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, ni hujšanje... Pa kva pol!

Družinski maraton Franja, 25km, pa štiriletni sine, kolo sicer gon k zmešan... Ne vem pa če bi šlo tok...

Kdo sprobal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz čistega firbca gledam kaj je v teh kantah (beljakovine in ostali prahci), pa nekako ne morem povezat vse te kemije z zdravim prehranjevanjem :hmm:

To je samo tvoja nevednost!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In a mislš, če teb paše trpet pa predelvat, da bi mogl za vse to veljat??

Ne ,ni jih pa treba opredeljevat kot omejene in še kaj .....to je šele omejeno!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte nehat srat z rekreacijo pa garajnem! :SS

Tle je za hujšat, ne pa bulaste roke pa radiatorje delat!

 

Sm prašu, a kdo kej po južn obal špancira!? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm kita in tetiva brez garanja in hujšanja... rt bi hujšu ... kaj nj storim :cry:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ,ni jih pa treba opredeljevat kot omejene in še kaj .....to je šele omejeno!

Al pa takih k se jim ne da trpet pa predelvat opredelit za paciente z 5 sortam arcni usak dan:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa takih k se jim ne da trpet pa predelvat opredelit za paciente z 5 sortam arcni usak dan:)

Kdo pa se je začel spotikat prvi......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se kregat, jest jih nimam več 30,in tud 1,5kg preveč,pa se ne sekiram.

Treba je poslušat svoje telo in vse gre ok.Če pa kdo kaj naredi še mal treninga pa tud ni čist nč narobe.Vsak zase ve kolk se bo naprezu nej bo to u službi al pa po njej :kva2:

Mene ne motjo ne eni ne drugi(un k mn poje -zame več ostane,un k pa več-se pa zagrebem ,da sem pred nemu :grim )DOBER TEK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.)

 

hujsanje.jpg

Kaj je to Builder  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!