Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Kaj je to Builder  :P

tele sem :kva1:

evo delčak včirajšnjega treninga, mali test :OK:, ker sm na definiciji, se ponavadi zgublja moč, no pr men ni tak :kva2: Je je, sam sm še zmeri tudi "lačen močan" :OK: , zato pubje, ne se zajebavat zi menoj :P   Iz113kg začatek marca do danes na 105kg, še 5kg do doseženega cilja, rok pa sm postavu za konec junija, če bo več, je samo dokaz, da sm še sposoben reči pregrešni hrani "ne" :whistle:

 

vsak ma svoj princip in tehniko hujšanja in pridobivanja kg :kva2:, moj je na tak način, že 25 let :OK: , in po vsakem treningu še pol ure teka na stezi, nikakor se ne spravim ven, mal me čas preganja, sami izgovori :grim

 

140kg bench press

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ne nasedat njegovemu klobasanju. Dec je šu sam ležat pred babjo garderobo. Voyeur običan!

Pa še grintov povrh. 113kil pih, kwa pa je to. Žgoljevac!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pogled je krasen, direkt na bejbe k hodjo pod tuš.....

če se tkole hujša, grem jaz dons tkole čepet pred moško garderobo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pogled je krasen, direkt na bejbe k hodjo pod tuš.....

če se tkole hujša, grem jaz dons tkole čepet pred moško garderobo.....

Hujšanje garantirano =>  :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele sem :kva1:

evo delčak včirajšnjega treninga, mali test :OK:, ker sm na definiciji, se ponavadi zgublja moč, no pr men ni tak :kva2: Je je, sam sm še zmeri tudi "lačen močan" :OK: , zato pubje, ne se zajebavat zi menoj :P   Iz113kg začatek marca do danes na 105kg, še 5kg do doseženega cilja, rok pa sm postavu za konec junija, če bo več, je samo dokaz, da sm še sposoben reči pregrešni hrani "ne" :whistle:

 

vsak ma svoj princip in tehniko hujšanja in pridobivanja kg :kva2:, moj je na tak način, že 25 let :OK: , in po vsakem treningu še pol ure teka na stezi, nikakor se ne spravim ven, mal me čas preganja, sami izgovori :grim

 

140kg bench press

 

Se ti zdi pametno s prekomerno težo obremenjevat sklepe s tekom. To mi je najbolj smešno, ko gledam osebe, ki hočejo shujšat.

 

Začnejo tekat ... fail (hoja, hitrejša je čist). Sicer pa prvo kile dol, potem pa telovadba in gviht.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti zdi pametno s prekomerno težo obremenjevat sklepe s tekom. To mi je najbolj smešno, ko gledam osebe, ki hočejo shujšat.

 

Začnejo tekat ... fail (hoja, hitrejša je čist). Sicer pa prvo kile dol, potem pa telovadba in gviht.

tečem že celo življenje :OK:, drgač se ne bi mogel obračat, ker sami gvihti te "zategnejo" :grim , pa razjasnit si morate eno stvar, prvo ojačat mišice, potem lahko močneje obremeniš sklepe in ne obratno :klicaj:  To počnem že 25 let, jesen-zima masa, spomlad-poletje definicija :smoke:  Ja vem, nimam prav in škodim samemu sebi, obremenjujem kolena, komolce, ramena in križ, ki me nikoli ni bolel, prav tako kolena, tečem lahko 2 uri neprestano, kljub 100-timi kilkami :grim  Podiram Sneci tvojo teorijo :grim , mali maraton (21km), preteku nazadnje s časom 1.35,.., aja, težak 105kg, res pa da je to blo 3 leta nazaj :grim(41let star).  Kolesarim samo gorske variante, pa ukvarjam se še z borilnimi veščinami, skratka, prostega časa še poleg motorizma nimam :mellow: , še na dopustu laufam in hodim v fitness, je pa res, da pojem dve pizzi od enkrat, ena na drugo :blush: , 20 jajc, 15 palačink, čevapov pa ne moreš tolk spečt :grim :kva2:. Ljudje smo si različni, če meni nekaj odgovarja in deluje, ne pomeni, da je pri tebi enako :grim Verjami, da o prehrani in fizičnem naporu, treningu vem vse, kar se mene tiče, za druge me ne briga :smoke: , lahko pa svetujem, ampak ne tu, tukaj ste eni bolj pametni in več veste od mene in meni podobnimi  :grrr  To že celo življenje poslušam :yawn:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravniški pregled ne bi škodil. Bo preprečil kolaps.

Rezultati pa bodo morda šokantni.

Ne se špilat

mam tako službo, da ga imam redno, moj utrip je 38/min v mirovanju, če je 45, pomeni, da sm utrujen :grim in ne bom treniral, to ti govorim, ker vem, da si ga redno meriš in te sprašujem, kolikšen je pri tebi, ker to je najboljše merilo, srček nam pove, koliko si kondicijsko pripravljen in kdaj moraš odnehat pri fizičnem naporu :grim . 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledvice, jetra, kri, voda, rtg, radi... Itd.

Pulz občasno merim s paskom. Na motorju ga mam med 60 in 65.

psiholog? 

 

preveč visok :grim , bo treba mal več delat na seb in manj pametovat na MS :whistle:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delam jaz na sebi dovolj brez skrbi, od prehrane naprej, odkar pa več nisem aktiven športnik pa se samo še rekreiram.

 

Gvihtov pa res nisem nikoli dvigoval oziroma sem moč porabljal za koristna dela, ne pa da bi to še moral plačati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam tako službo, da ga imam redno, moj utrip je 38/min v mirovanju, če je 45, pomeni, da sm utrujen :grim in ne bom treniral, to ti govorim, ker vem, da si ga redno meriš in te sprašujem, kolikšen je pri tebi, ker to je najboljše merilo, srček nam pove, koliko si kondicijsko pripravljen in kdaj moraš odnehat pri fizičnem naporu :grim . 

35, ravnokar na kavču z oksimetrom. :jezik:

Letos slabih 800km, danes 3km "easy", 5km v dobrih 19 minutah in nato še slaba 2km za iztek za trening. Zatem sem se stuširal, vsedel z drago na MP3, pa ji častil 1dcl dobrega slovenskega rdečega vina.  B)  Sledila je obilna večerja, .... in jutri spet nabiranje km. :yea2:

Ni lepšega... ali kako že razmišlja: http://www.motosvet.com/tabla/user/48225-natty/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35, ravnokar na kavču z oksimetrom. :jezik:

Letos slabih 800km, danes 3km "easy", 5km v dobrih 19 minutah in nato še slaba 2km za iztek za trening. Zatem sem se stuširal, vsedel z drago na MP3, pa ji častil 1dcl dobrega slovenskega rdečega vina.  B)  Sledila je obilna večerja, .... in jutri spet nabiranje km. :yea2:

Ni lepšega... ali kako že razmišlja: http://www.motosvet.com/tabla/user/48225-natty/

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko k je builder reku vsak zase ve .Eden je tekac na 100 m drugi je pa maratonc

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti zdi pametno s prekomerno težo obremenjevat sklepe s tekom. To mi je najbolj smešno, ko gledam osebe, ki hočejo shujšat.

 

Začnejo tekat ... fail (hoja, hitrejša je čist). Sicer pa prvo kile dol, potem pa telovadba in gviht.

da lahko še obremenjujem sklepe s tekom, najprej ta vaja :grim

 

 

 

če te boli križ med tekom, je pa dobro še tole :grim

 

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...  ampak ne tu, tukaj ste eni bolj pametni in več veste od mene in meni podobnimi  :grrr  To že celo življenje poslušam :yawn:

No viš, pa še zmeri ti n'č ne zaleže :fight2: .

Eej, jej, jej, kaj bo s tabo?! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A o južni obali še zmeri nbenga feedbacka?

Nben nkol prakticiral?  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kita in tetiva :O ... žilo vn potegnem, nardim lok, in si ulovim kosilo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!