Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Kmet2 in Nejcz, ker vidim da sta tudi vidva dosti v fitnes vodah mi dajta nekaj svetovat :D . Zanima me če morda vesta kako se znebiti vode iz telesa (to kar se naredi pred bodybuilding tekmo)? Pojasnita mi na nek bolj enostaven način kako naj najbolje naredim, ker nimam časa sedaj prebirat člankov o tem :D. Sicer sem že popolnoma zdefiniran (verjetno okoli 10 % maščobe, zelo vidne trebušne itd.. .). Ampak ker grem čez kak mesec na morje bom takrat poskušal še tole z vodo :D. Aja pa odgovorita mi kar na zs da ne bomo smetili tule teme, razen če morda še koga drugega to zanima

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na dopustu in post o postopku bi mi vzel dan da bi ga naklofal prek mobija:-) stvar se pa ne da ravno enostavno razložit,saj obsega od prehrane do vnosa vode ,soli itd.....pomagam ti lahko šele konec avgusta,ko se vrnem;-)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vrsto se postavta, da neu ker 2x dobu :kva2:

Ne spravljaj se na šibkejše:-P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ekola... ravnokar je Jadransko morje shujšalo za dve skuši ....... hvala Jadransko morje..   :D

.... mamin vrt pa za skledo stročjega fižola...   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poba bi rad dehidriru, da ga bodo lahko s plaže z rešilcem odpeljal in bo mogoče tako spoznal kako lušno medicinsko sestro :D, stvari niso tko enostavne, vse je v glavi, pravi red mora biti, da ti to uspe, kot je treba, men se ne da, pošteno povedano, preveč je odrekanja in vrhunske samodiscipline :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čisti narcisoidni mazohizem :P ..

...o ledvičkah jih bolj mal razmišlja....

....važni so užitki pri prejetih pogledih B) ....no ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čisti narcisoidni mazohizem :P ..

...o ledvičkah jih bolj mal razmišlja....

....važni so užitki pri prejetih pogledih B) ....no ja....

To je SADOMAZO :D, vrjam, ti povem iz prve roke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je to pametno delati pred izpostavljanjem velikim toplotnim obremenitvam?

Ne! To se dela pred tekmovanjem v kontroliranem okolju,po tekmi pa se takoj začne z rehidracijo.

Žal so se profesionalne tehnike preselile v fitnes rekreativcev ki zlorabljajo tudi doping za doseg hitrih rezultatov.

Toda pozabljajo da ima večina profi športnikov zdravniški nadzor nad uporabo nedovoljenih poživil,kar pomeni testiranje krvi itd....

Tako že mladi fantje hitro porušijo ravnovesje hormonov kar pripelje do depresij,impotence ali še huje okvar srca,jeter in ledvic.

Pamet v roke ker je lahko hitro prepozno.

Cikadina,pri mladih fantih je to kar dober razlog,ki si ga navedla,pri nas v drugi puberteti pa je to zdrav način ohranjanja kondicije ter zdravja,seveda govorim o treningih in ne dopingu.

Starejši ko si bolj se zavedaš svoje minljivosti in dlje bi rad užival aktivno starost!

Pri oblikovanju telesa je kot marsikje,hitro pridobljeno ,hitro izgubljeno.

Osebno imam za sabo več kot 20 let rednih treningov!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čisti narcisoidni mazohizem :P ..

...o ledvičkah jih bolj mal razmišlja....

....važni so užitki pri prejetih pogledih B) ....no ja....

Vse je v glavi :-D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starejši ko si bolj se zavedaš svoje minljivosti in dlje bi rad užival aktivno starost!

Točno tako! Samo enkrat se živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako! Samo enkrat se živi.

...točno tako.... :D

... nč...

....hrrrrk ptfuuuj (pljunek v roke)....

...grem štiri voze gnoja naložit zdele pa po njivi raztrosit, ker bo dež ....  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hujšanje nazaj:

 

V povprečju, da obdržijo željeno težo, ženske potrebujejo okoli 2000 kalorij dnevno, moški pa okoli 2700.  (by internet)

 

Torej, ženske morajo "pokuriti" vsaj 2500 kalorij in moški 3200 na dan ...  (by Roberto)

 

Če bi za kurjenje kalorij zadoščala roka ali noga v pečici, recimo za pol ure, bi bilo hujšanje zelo preprosto ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za hujšat pomaga samo dieta manjžri. telovadba je za zdravje ter lepo oblikovano telo.

drgac pa na bbc earth nadaljevenje serie man who make us fat z imenom man who make us thin. res super dokumentarci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za hujšat pomaga samo dieta manjžri. telovadba je za zdravje ter lepo oblikovano telo.

drgac pa na bbc earth nadaljevenje serie man who make us fat z imenom man who make us thin. res super dokumentarci.

 

Bolj je važno kaj ješ. :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj je važno kaj ješ. :sleep2:

...bo držalo....

 

... zadnjič je nekdo napisal tu, da intenzivno hujša kar z dvema dietama na enkrat... ker po eni je še vedno lačen...   :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam srečo, da lahko jem vse kar imam rada in to v takih količinah, da se temeljito najem ;)

 

... z drugimi besedami ... 

... stvar metabolizma ...  :krneki:

.. in ne diete ...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to. Predvsem pa stila življenja.

Jaz npr. praktično ne jem sladkega, ogljikovih hidratov malo, veliko pa mesa (tudi maščobam se prav nič ne izogibam) in zelenjave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na mal...

t1585.gif

... same sveže beljakovine....   :P

...brez OH in cukrov....

... brez raznih"E-jev" ....

.... brez embalaže... na "rifuzo"...

... tudi za vegetarijanke je primerno....

 

:P

 

p.s.

.... za nekatere to ni smešno.... ampak mogu sem....   :P

 

:lol1:

;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!