Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

I30, uveljavljajo garancijo. Prasica je pokvarjena :P

...a tvoja tut..  :huh:

:blush:

 

:lol1:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj se zmeri Živnorc zraven zgužva :O

 

Zato, ker je še vedno ŽIV in tudi N...   .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se je usmradila?

(na WCju)

U jebela, viš, to bo!  :slap:

Jo bom kr ven na ta pru dž zabrisu!  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

To vse delaš na 140 kg? Pizda sem švoh, 140 benča, mogoče še dvakrat dvignem, serije delam na 100kg. Isto počepe (mam zjebana kolena), ampak grem nižje. Deadlifta pa nebi smel zarad prometne (2 vretenca in mam spodn del hrbta bogi), ampak grem dokler lahko stojim :ninja: Zdle bom šel pa malo hujšat v Meka, pol pozno zvečer pa še na kebab mal shujšat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vse delaš na 140 kg? Pizda sem švoh, 140 benča, mogoče še dvakrat dvignem, serije delam na 100kg. Isto počepe (mam zjebana kolena), ampak grem nižje. Deadlifta pa nebi smel zarad prometne (2 vretenca in mam spodn del hrbta bogi), ampak grem dokler lahko stojim :ninja: Zdle bom šel pa malo hujšat v Meka, pol pozno zvečer pa še na kebab mal shujšat.

maximum mam 210kg bench, 240kg squat in 270kg dead, neb to ponavljal, to na 140kg delam brez pasa, več ne upam :blush:, izogibam se vsake izolacije, pa raj manj, morm pa še povedat, da sm čist, natur, čeprav mi noben ne verjame, je pa 25 let delovne dobe in pa genetika, to najbolj šteje :grim   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam par umetnih sponk,vijakov čakam še plastik fantastik zglob ...a to pol ne šteje kot natur :-P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bioplast gre pod natur, kar piska na detektorju kovin pa več ne! :P

Titan ne piska jeeeeeeee zmagu sm  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne se špikat, pa bo use gut. :)

 

BTW, se kdo poslužuje ketonske dijete? (večina vnosa so beljakovine, minimalno pa OH)

Jaz ,sem pa Gromove šole fant ko je Nejc ravno omenil !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terminator  :winkiss:

Sej pravm ,natur hahaha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drži, lahko razumeš kakor hočeš, športaš lahko zaradi enega ali drugega razloga, obadva sta pa boljše od tega, da ležiš na kavču z daljincem v eni roki in druga v vrečki s čipsom in se smiliš sam sebi :kva2:  Je pa vse to stvar genetike, metabolizma in se od osebka do osebka predcej razlikuje. Da nekaj pravilno delaš, se prvo moraš dodobra spoznati, še boljše pa je, da to delo prepustiš nekomu, ki to zna početi in ti z izkušnjami in znanje na podlagi le teh lahko svetuje. Potem so tu še ljudje, katerim je vse jasno, ampak mati narava jih ni opremila s samodisciplino, da bi tako živeli :ninja: . Evo, fuck, samoidentifikacija  :kva2:

Bolš da sm sit, kot lačen :grim , ta je že za v temo "globoke misli" :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dosti tkao ležim.. ampak grem tut redno migat :D
Me pa zanima, zdej grem še za 10 dni na morje, kaj priporočate za delat z lastno težo? Predvsem moč/masa, tolk da se malo vzdržuje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!