Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Mah sem že mel dosti pavze letos. Laufam pa ne.. mogoče 5km v zadnjih 5 letih :mellow:

Laufanje je osnova :grim , okoren postaneš, če delaš samo z gvihti :klicaj: .Te bo kak mulc vžgal okol uh, pa neuš niti mignu :kva2:, dokler se boš obrnu, jih boš fasu še 2x :grim  Pol se bodo pa pominal, da mulci pretepajo gvihtarje :kva1:  Le začni, dokler maš ša renome :grim , če že ni prepozno :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm treniru včasih tajski boks, zdej se mi pa neda več. Zadnjič sm mal hitrejše serije delu (pol minute dejanske pavze), pa sm hitr ugotovil da ni to za mene, haha. Namest bicikla mam pa tut motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm treniru včasih tajski boks, zdej se mi pa neda več. Zadnjič sm mal hitrejše serije delu (pol minute dejanske pavze), pa sm hitr ugotovil da ni to za mene, haha. Namest bicikla mam pa tut motor.

zmagu si :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne resno.. včasih sm dost laufal, pomoje sm še zdejhitrejši od večine, samo mi pač tek ni všeč. Sobni bicikl, plavanje, pa razni športi z žogo, to pa lahko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sploh noben napor ni všeč, le kk naj shujšam? :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sploh noben napor ni všeč, le kk naj shujšam? :(

manj ko ješ manj se naprezaš z žvečenjem :lol:

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat se gor sprav, je za trebušne dobr če drugga ne :grim

aha, se mi je zdel, da delam neki narobe, k je kr naprej ona gor...pa dol...pa gor..pa dol  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, se mi je zdel, da delam neki narobe, k je kr naprej ona gor...pa dol...pa gor..pa dol   :P

jaz pa not pa ven..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak(a) ma svoj faktor :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi hujšal, če lahko ješ in migaš kolikor želiš?

post-43978-0-68698200-1441564622_thumb.jpg

Zdaj pa obilna večerja, se požvižgam na pravilo, da se po 18h ne jé. Itak pa slednje pravilo velja za lenuhe. :jezik:

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meni (še) kar rata če 3x migam na teden po 20 min (visokointenzivnega treninga) in ne jem prebedno hrano. V zadnjih 2 mesecih kofekcijsko št. dol (ponovno) pa kak kg mišične mase nazaj.

Zdaj moram povečat kalorije ker čene me bo premalo pa bom spet rabil novo opremo. :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni (še) kar rata če 3x migam na teden po 20 min (visokointenzivnega treninga) in ne jem prebedno hrano. V zadnjih 2 mesecih kofekcijsko št. dol (ponovno) pa kak kg mišične mase nazaj.

Zdaj moram povečat kalorije ker čene me bo premalo pa bom spet rabil novo opremo. :/

Predvsem je poudarek na prehrani da ti kar ratuje,ker s tem tvojim visoko intenzivnim treningom ne narediš dosti kar se tiče kurjenje maščob,mišični tonus je druga zgodba......

Zakaj.....

Ker telo šele po 20 minutah preklopi na rezervo in proba jemat zaloge oziroma rezerve iz nakopičene maščobe in še to pri relativno nizkem pulzu 115-135 kar je višji pulz pa spet išče bljižnico in jemlje iz zalog ki jo imajo mišice(glikogen) ko to porabi se začne hiranje mišice kar je nasprotni učinek kot ga želiš doseči.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej poznam koncept. Tisti trening je bolj za preprečevanje atrofije glede na to da sedim cel dan. Obseg nog je napram 3 leta nazaj se skoraj razpolovil pa % maščobe narastel. Še dobro da včasih delam kardio ko lovim po igrišču hčerikico. :P Včasih sem komaj dobil kavbojke (večino nisem spravil čez quadriceps) zdaj pa so mi ohlapne oz se popravljam k sreči.

Glede hrane pa je večni problem priti racionalno s kvalitetnimi markonutrienti skozi... včasih sem tehtal zdaj na oko le da na naternirano oko ne na čisti random. :)

Ful pogrešam konkreten trening a ga ni več fitnesa na obali za normalen denar in ki bi dovolil občasni neelegantni spust olimpijskega droga brez da pride gazda težit. Pravzaprav je že težko dobit fitnes z dobrim olimpijskim drogom in solidnim rack-om. En sicer je, stane kot da je zlat in bognedaj da spustiš drog... :/

Če se je v zadnjih letih v Kopru kaj spremenilo naj mi kdo prosim sporoči. Se tudi vpišem v kak klub če je nujno itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Predvsem je poudarek na prehrani da ti kar ratuje,ker s tem tvojim visoko intenzivnim treningom ne narediš dosti kar se tiče kurjenje maščob,mišični tonus je druga zgodba......

Zakaj.....

Ker telo šele po 20 minutah preklopi na rezervo in proba jemat zaloge oziroma rezerve iz nakopičene maščobe in še to pri relativno nizkem pulzu 115-135 kar je višji pulz pa spet išče bljižnico in jemlje iz zalog ki jo imajo mišice(glikogen) ko to porabi se začne hiranje mišice kar je nasprotni učinek kot ga želiš doseči.

 

Dober nasvet. Na to vižo je šlo že 20kg dol, še toliko pa jih do pomladi še mora. 
Potlej šele gremo na moč. Saj do takrat tudi časa za kaj drugega ne bo.
Krh, cukr in podobno sranje je pri men passee. Golaž pa šnicl ipd. brez kruha je čist užitn. Pa zelenava zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!