Skoči na vsebino

Kaj pogrešate iz bivše Yuge?


Priporočene objave

Pa jebote, ki si te BIP vun potegno. :SS

13 mesecev sem bil prisiljen žlampat to brozgo, ker drugega v kantini ni blo. :SS Prej ti je tič bek pado od scanja kot pa si se lahko nafajhtal.

Na srečo so v bližini žgali Čačanko, ki je bistveno izboljšala okus brozgi in pripomogla k blaženi omami. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 mesecev sem bil prisiljen žlampat to brozgo, ker drugega v kantini ni blo. :SS Prej ti je tič bek pado od scanja kot pa si se lahko nafajhtal.

Na srečo so v bližini žgali Čačanko, ki je bistveno izboljšala okus brozgi in pripomogla k blaženi omami. :P

Tud ti si bil kaznovan z najslabšim pirom v Yugi.

Jest sm ga tud mogu en let tankat fuj. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam Milko Planinc in njene bencinske bone. Ter neparne in parne registerske številke motornih vozil. :whistle:

Luštno pa je vse eno bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

une sodnike za prekrške ,k niso mel računalnikov pa si mu položnico plaču namesto 20.000 din ,sam 2000 din nulo si mu sam odbov ,un je pa sam odkluku ,in bil vesel k je mislu da je vse dobu :OK: [attachmentid=92778]

post-6886-1172780514_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=92785] Mojo prvo orang limuzino

Pa šverc avtoakustike in gum čez mejo.

untitled.bmp

Popravljeno . Popravil ghibli
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=92785] Mojo prvo orang limuzino

Pa šverc avtoakustike in gum čez mejo.

A si mel 132ko a 1800 al 2000 pa SAVA BEST gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

glede na to da sem še ZELO mlad, in vse kar pogrešam (drugega ne pomnim) je:

post-5337-1192995786.jpg

post-5337-1192995892_thumb.jpg

post-5337-1192995930_thumb.jpg

risanko Banana Njam.. Gasilec Samo

poj pogrešam Pata pa Mata a.k.a. Mojstra a.k.a. "a je to" --> post-5337-1192996076_thumb.jpg

pa mislm da se najde še velik stvari.. ampak mi trenutn ne padejo na pamet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da sem še ZELO mlad, in vse kar pogrešam (drugega ne pomnim) je:

post-5337-1192995786.jpg

post-5337-1192995892_thumb.jpg

post-5337-1192995930_thumb.jpg

risanko Banana Njam.. Gasilec Samo

poj pogrešam Pata pa Mata a.k.a. Mojstra a.k.a. "a je to" --> post-5337-1192996076_thumb.jpg

pa mislm da se najde še velik stvari.. ampak mi trenutn ne padejo na pamet :)

Jst imam enga kolega, katerega en taužent folka kliče Čunga Lunga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar hitro po tej moriji v jugi smo se z morja (Korčula) vračali domov preko Bosne. Odločil sem se, da sinu pokažem Sarajevo z obvezno Baščaršijo.

Veste pa, kako se mladina prehranjuje - hamburger in pire, pa se konča.

No gremo mi lepo tam na eno pleskavico s kokakolo, saj veste, jaz piva nisem dobil.

Pa sine na koncu, ko začuda zmaže zadevo, ki se ni imenovala hamburger, komentira z besedami:

"Ati, tak dobrega hamburgera še pa nisn jedu"

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam Lepo Breno :blush:

sej maš severino :P :P :P :P :P

Popravljeno . Popravil _SEBA_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poj pogrešam Pata pa Mata a.k.a. Mojstra a.k.a. "a je to" --> post-5337-1192996076_thumb.jpg

pa mislm da se najde še velik stvari.. ampak mi trenutn ne padejo na pamet :)

kukr jst vem je tole ena slovaška oz. češka risanka (ne vem točn) in ne yugo risanka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam zabave stila "sindikalne", kje se je sexal...

u matr... bi blo dobr , sam pr ns je čist moški kolektiu....bi mogl kkšnga čist ženskega najdt.......

Prvo nogometno ligo in s tem gledanje "mojega" Hajduka!!

e jeba pa sva le najdla eno stvar kjer se strinjava

:worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogodivščin iz bivše juge za mehiško nadaljevanko. V osnovi, poznal te je celi svet, ko si rekel, da si iz Jugoslavije - severni del (to tudi v Italiji nekaj pomeni...). Vsak je tudi vedel za Jožeka. Po celi Jugi so te kot Slovenca imeli za Švabu (ma budale, vi samo radite...), med vikendi so se v Srbiji vrteli odojki, v Bosni jančki, pri nas pa mešalci. Vse zakone so pisali v Beogradu, da smo se jih Slovenci držali. Boni za bencin, par nepar s prepovedjo vožnje, na jugu niso je..li. V glavnem so vse slovenke fabrike proizvajale za 20 miljonsko tržišče in ne za zahod (Gorenje, TSN, TAM, Metalna, Elektrokovina, Tekstilne tovarne Maribor, INDOS,.......). Koliko jih je preživelo? Imeli smo tržišče, s plačo nekaj 100 DEM (od 200 najnižja do 800 direktorska) - deli z 2 = EUR!!! si na zahodu nisi mogel kaj privoščiti, smo pa bili večji keniki kot vzhodna Evropa pod Rusi. Nekajkrat večji. Po plači, svobodi,... Žal je bil velik % glupih v partiji, ki je kadrovala v glavnem ritoliznike. Kdaj kod me je kak rdeč prepričeval, da bi moral v partijo, sem mu odgovoril, da možno takrat, ko bodo njega ven zabrisali. Iz izkušenj in to mnogih, so se za rdečo knjižico skrivali v glavnem lenuhi. Dober je bil občutek, ko si potoval po takooo veliki državi z vsemi njenimi posebnostmi. Koliko zmešanih običajev, kuhinje, folklore, glasbe, jezikov, različnih pojmovanjev o vrednotah (kava je morala da bude na stolu svaki dan, bez pitanja na cenu!!! - pa si v Sarajevu dobil novega Golfa za 186 kg Kave Alvorada!!!), sve se je delilo bratski( ne pola/pola). No sedaj pa imamo rezultat, ko so napiz..li Srbe, da naj zaratijo s Hrvati, jo gospodarsko sesujejo, da bodo do najlepše obale na svetu gnili kapitalisti prišli zelo poceni. Namesto sanacije hotelov in vlaganj v turizem, so spucali denar za avtocesto :headbang: . Od Karlovca dalje bodo vse gostilne zaprli, kmetje, ki so oskrbovali le-te s hrano pa so v k..cu. Samo, da bo tujec prej prišel do svoje hiše, jahte, otoka,... Nas so imeli za bečke kočijaše, njih pa ne čaka nič boljšega. Srbi bodo preživeli, ker so kmetijsko bogati. Glede policije, mejnih prehodov in sploh občevanja v tujini bilo kje pa se je dobro držati pregovora, da se ti vsaka vrata odprejo, če na njih prijazno potrkaš :rolleyes: . Prijazno, NE ponižno!!! Na aroganco :angry: dobiš vrnjeno enako, na vljudnost :rolleyes: tudi enako, če pa si v stanju, da še malo začiniš s humorjem, je vse rešeno. Izkušnje s prometno policijo. Od Karlovca dalje do Obrovca ali Knina preko Gračaca se vedno pri patroli ustavim in že tudi planiram pavzo za kavico z njimi. Mnoge sem spoznal v teh letih po njihovi vojni. Praviloma motoristov ne je..jo, razen če res dela neumnosti v naselju. Poskusite policaje kdaj pozdravit. Vsi odzdravijo in se tudi nasmehnejo, ker jim je to všeč (skoraj vsak od njih sanja o motorju), polepšan je dan. Njim in tebi.

Ja, priznam, da sem nostalgik. Do embarga sem bil poslovno tedensko v Srbiji. Ugotovil sem, da pod srbskimi pogoji ni skupne prihodnosti in bil za osamosvojitev. Ker sem jim to tudi rekel, so znali cenit. Kasneje, ko so ugotovili, da sem imel marsikaj prav, še bolj. Je pač bilo vse dobro zrežirano s strani tropa :devil: . Biznis je biznis.

No, črnogorci pa so sedaj pravi frajerji. Avtocesto imajo do kapije, jutri bodo lahko elitna turistična država z 12 mesečnim turizmom. Divjina, rafting, smučarija, morje in njihovo kmetijstvo, ki bo svoje izdelke z lahkoto prodalo. Samo, da jih ne bodo prej pokupili rusi in zbetonirali obalo.

Bosno, ki pa je zaradi vojne po posameznih področjih očiščena (npr. Bosansko Grahovo - Livno) bodo pa tako in tko naselili kitajci. Saj se bivši stanovalci v razrušene vasi ne bodo vračali. Kdo pa bo zgradil uničene šole, trgovine,...

Še bo zanimivo..... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik sendvič, k smo ga dobil, ko smo postali pionirčki (tazadnjea generacija :yea1: ) :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uno risanko s krtkom :OK: .

"Krtkova dobra dela" imamo mi doma, jih vsak dan predvajamo zjutraj, da se mali krtek zares zbudi :whistle: ... Najboljša je o krtku in dežniku :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Krtkova dobra dela" imamo mi doma, jih vsak dan predvajamo zjutraj, da se mali krtek zares zbudi :whistle: ... Najboljša je o krtku in dežniku :worship:

Tko je tud prav, bo današnja mladina vsaj vzgojena kt treba (kt mi itak :naughty: ), ne pa zblojena od raznih telebajskov, powerrangerjev in podobnih hi-tech stvorov :alien1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krtek je žal tudi Čeh.

Lahko pa omenimo profesorja Baltazarja (ki ni nikdar zajebal z mizami).

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!