Skoči na vsebino

Kaj pogrešate iz bivše Yuge?


Priporočene objave

pocen pjačo v lokalih, za štipendijo k ni bla prou velika si bil lohk vsak dan nabit pa še novga lamovca pa blajrco si lohk kupu na konc mesca :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel , da si še mlad , ker ne poznaš bazoka yoo zvečilnih gumijev, pa opice vali :lol1: :lol1: :slap:

Aha, je res da sem še mlad,no vsaj počutim se tako.Ampak glede na to da nisem napisal zvečilnih Bazook,

še ne pomeni da jih ne oz.jih nisem poznal, pa še kako smo jih žvekali.

Poznam in spomnim se tudi mleka pakiranega v PVC vrečke. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smogovce.....

pa tiste tovornjakarske fure, ko me je fotr med počitnicami vzel sabo po celi bivši yugi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam in spomnim se tudi mleka pakiranega v PVC vrečke. :lol1:

Potem pa imam jaz očitno boljši spomin od tebe. Se namreč spomnim še tistega iz rane rane mladosti v nekakšnih KOŽNIH vrečkah :kva2: :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz jih bom, ko bom postal odrasel.

C c c.....saj nisem napisala, da sem že odrasla. Pogrešam brezskrbna otroška leta.

Ker brezskrbnosti pa res ni več.

In, ja, Brihta......ti držim pesti, da dočakaš vse užitke srednjih let. Niso slabi, veš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premlad da bi se kaj spomnil z bivše juge....tud pogrešam ne nič...

tko da mi dol visi za jugo!!!

lp

Popravljeno . Popravil Miha Z.
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...razen že napisanega še:

- lepo obnašanje (odpiranje vrat damam, odstopanje sedežev starejšim v avtobusih, pozdravljanje .. )

- red v šolah vseh vrst

- šolstvo na izredno visokem nivoju

- pravičnost in pravo prijateljstvo

- delovanje sodišč (v nepolitičnih zadevah)

- uspešnost policije pri uvajanju javnega reda in preganjanju kriminala

- sodelovanje vojske pri večjih naravnih nesrečah in izgradnji države

- uspešnost socialnih služb

- neovirano in lepo poslovanje malih podjetij in obrtnikov - plačilna disciplina

- da je lahko tisti, ki je bil res priden

z normalnim delom in brez goljufij zaslužil res veliko denarja.

Nismo imeli ne vem kakih nadbogatih podjetnikov,

vendar s(m)o dovolj zaslužili, da s(m)o si lahko tudi vse privoščili.

In

na koncu - mislili smo, da imamo

veliko birokracijo, ker je vsak deseti

delal za pisalno mizo in nismo vedeli,

da se bo s prihodom računalnikov in osamosvojitvijo ter

prihodom v EU razmerje obrnilo:

Samo vsak deseti od zaposlenih dela v proizvodnji.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, ja, Brihta......ti držim pesti, da dočakaš vse užitke srednjih let. Niso slabi, veš :naughty:

U bistvu jih komi čakam. Sam sigurno pa se mi bo tožilo po brezskrbnih letih, ko sem bil še pokovc :)

Hotel sem reči, da to nima veze z bivšo jugo, ker to pogrešajo tudi 35 letni Francozi, Italijani, Nemci...

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa imam jaz očitno boljši spomin od tebe. Se namreč spomnim še tistega iz rane rane mladosti v nekakšnih KOŽNIH vrečkah :kva2: :kva2: .

kožnih?Iz teh vrečk ste pili?Sicer sem tudi sam pil iz "kožnih vrečk" vendar kot dojenček :P

Bazooka čigumiji so še-samo najdit jih je treba(žito v LJ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Jugeca, Stojadinko, 128-ko, bicikle prvi Partizan, gume Obiličevo in Trayal T5 R, Kandit-šećerne pločice, Babaloo žvečilne, životinjsko carstvo, Politikin Zabavnik, Stripoteko, Wampum kavbojke iz Trsta, startaske, Elanove skije RC 05 R, pa Tyrolia avtomate d260, poldnevne karte kupljene preko sindikata, prevoz pol zastonj na Areh......

-aja pa tiste kile pa lase, ki sem jih takrat imel :grim :hmm: :grim :whistle:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj pogrešam Yassa bundo :yes: in rezervne dele za fičkota na vsaki bencinski črpalki, pa tisto kosmato tovarišico iz šole v naravi sedaj so vse gole :eek:

Najbolj pogrešam Yassa bundo :yes: in rezervne dele za fičkota na vsaki bencinski črpalki, pa tisto kosmato tovarišico iz šole v naravi sedaj so vse gole :eek:

Pa štrumfe vsako nedeljo v živ žavu pa nedeljska kosila ob gledanju partizanskih filmov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Titeja :cry:

Josipa Broza... :cry: , pa Jovanke ... :cry: ...smo komaj čakal , da bosta po televiziji ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Josipa Broza... :cry: , pa Jovanke ... :cry: ...smo komaj čakal , da bosta po televiziji ... :cry:

Pa RANKOVIČA,da bi mal Šiptarje (Albance)v red dal,saj danes ni Srba v politiki,da bi to znal !!!!!! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurirčkovo pošto in titovo štafeto :grim no, se zdaj se pa betlehemska lučka nos :D

pa Dan mladosti, enkratno doživetje na stadionu prepolnem veselih, mladih ljudi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!