Skoči na vsebino

Kaj pogrešate iz bivše Yuge?


Priporočene objave

To, da je bil jadran tudi naš in nas niso postrani gledali ko smo dol hodili.

Pa še kaj bi se našlo. Sploh ni blo slabo, čaprav je zdaj bolje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo nogometno ligo in s tem gledanje "mojega" Hajduka!!

.......Pa derbije velike četverice (Hajduk, Dinamo, Zvezda, Partizan), pa gol Pantelića Mariću iz gola na gol (al je blo obratno :hmm: ), pa komentarje Mladena Delića (nagno se, sagno se, ustao, driblao, pa ljudi dali je to moguće.... :naughty: )....pa Sportski pregled vsako nedeljo tam nekje okrog 23.00 ure (pa je bil problem it naslednji dan v šolo....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozolje. Bolj natančno: acne iuvenilis. Ko so se še košatile po mojem bejbifejsu, si nisem predstavljal, da se mi bo kdaj tožilo po njih. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

semiške Borovo, črne seveda ... pa tiste stare dobre žametne Leviske, model 401...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...razen že napisanega še:

- lepo obnašanje (odpiranje vrat damam, odstopanje sedežev starejšim v avtobusih, pozdravljanje .. )

- red v šolah vseh vrst

- šolstvo na izredno visokem nivoju

- pravičnost in pravo prijateljstvo

- delovanje sodišč (v nepolitičnih zadevah)

- uspešnost policije pri uvajanju javnega reda in preganjanju kriminala

- sodelovanje vojske pri večjih naravnih nesrečah in izgradnji države

- uspešnost socialnih služb

- neovirano in lepo poslovanje malih podjetij in obrtnikov - plačilna disciplina

- da je lahko tisti, ki je bil res priden

z normalnim delom in brez goljufij zaslužil res veliko denarja.

Nismo imeli ne vem kakih nadbogatih podjetnikov,

vendar s(m)o dovolj zaslužili, da s(m)o si lahko tudi vse privoščili.

BJ, da nis ti to mal pomešu še z avstro-ogrsko :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kondomi Ris (no risk) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pomnite, tovariši :

- povojni poboji

- Goli otok in Grgur

- policijski špiclji na vsakem koraku

- UDB-a

- (ne)svoboda govora in tiska (člen 133)

- vojaška država v državi

- 'čast i obaveza' služenja JNA

- politični monoteizem

- policijska represija

- megalomanska in popolnoma zgrešena gospodarska politika

- itd. itd.

In nenazadnje, ne samo, da so nam partijski veljaki zidali gradove v oblakih, oni so v njih celo živeli!

Resnično pa pogrešam dejstvo, da je bila takrat RKC s svojo pedofilsko bando tiho kot miška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam čase, ko si šel v trgovino in si pustil avto odklenjen. Ključe si seveda pustil v ključavnici, da jih potem nisi iskal. Dele za avto si našel na bencinski črpalki in jih s pomočjo orodja za fine nastavitve (beri kladivo) vgradil v ubogo stoenko. http://www.youtube.com/watch?v=MRVNm2LIxwo

En kup lepih spominov imam tudi na večerne sprehode, ko smo z kangelco mulci hodl po mleko. Največji as si bil, če ti je ratal kangelco okol zavrtet, brez da bi polil. Če so se pri sukanju snele ročke, je pa tekmovanje potekalo po drugih pravilih. Zmagal je tisti, ki mu je posodo odneslo čim dlje oziroma čim višje. Aja pa pol ko se je mleko prižgalo na šporhetu, je bla tut svojevrstna atrakcija :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smem? :) Tomaž je bil zakon..

Težak pijanec - hudo težak .. poznal osebno

:grim

Pogrešam to,

da sem ponoči hodiw kjerkoli in kadarkoli - pa mi na kraj pameti ni prišlo, da se lahko zgodi kaj neprijetnega.

Nebrojkrat so me v Tivoliju med 01:00 in 03:00 ustavili policaji na nočnem dežurstvu, ko sem se iz "študenta" od punce peš vračow domow, z vprašanjem: "Žiwjo .. a maš k'kšen čik?" Skupaj smo pokadili cigareto, poklepetali in ys sm jo mahniw naprej proti Bežigradu.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Jugeca, Stojadinko, 128-ko, bicikle prvi Partizan, gume Obiličevo in Trayal T5 R, Kandit-šećerne pločice, Babaloo žvečilne, životinjsko carstvo, Politikin Zabavnik, Stripoteko, Wampum kavbojke iz Trsta, startaske, Elanove skije RC 05 R, pa Tyrolia avtomate d260, poldnevne karte kupljene preko sindikata, prevoz pol zastonj na Areh......

-aja pa tiste kile pa lase, ki sem jih takrat imel :grim :hmm: :grim :whistle:

ka pa primc?

ma gdo sliko tega avta...me grozno zanima kako je zgledov k je tako opevan :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To s čeki,- v mesecu dni si pridelal nov avto, če si znal... Jaz sem na žalost bil prezelen za te biznise, mi ni kanilo, pa sem bil tedensko na Grobniku, kjer bi lahko vnovčeval čeke, ki jih skoraj po par mesecev ni bilo nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pomnite, tovariši :

- povojni poboji morilci na prostosti

- Goli otok in Grgur

- policijski špiclji na vsakem koraku policije nikjer ko jih rabiš

- UDB-a

- (ne)svoboda govora in tiska (člen 133) vsak te lahko popljuva

- vojaška država v državi

- 'čast i obaveza' služenja JNA NATO-Kosovo......

- politični monoteizem

- policijska represija

- megalomanska in popolnoma zgrešena gospodarska politika isto

- itd. itd.

In nenazadnje, ne samo, da so nam partijski veljaki zidali gradove v oblakih, oni so v njih celo živeli!

Resnično pa pogrešam dejstvo, da je bila takrat RKC s svojo pedofilsko bando tiho kot miška. jaz tudi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!